הרשמה לאתר אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות דיסקרטיות הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

לשחק אותה קשה להשגה

דף הבית > רשימת מאמרים > לשחק אותה קשה להשגה

מאת: הראלה ישי - רשת משרדי שידוכים דו-לב


 
 
לשחק אותה קשה להשגה- צעד חכם לתפוס בן/בת זוג או גישה הרסנית?
 
בכל מה שקשור לקשר זוגי שנמצא בתחילת הדרך, קיימות 2 אסכולות- אחת דוגלת בלשחק אותה קשים להשגה ,מתוך מטרה לגרום לצד השני לרצות אותם יותר, והאסכולה השנייה מעודדת להשאיר את משחקי הילדים בצד, ופשוט להיות כנים זה עם זו.
 
בתור שדכנית מעל 20 שנה , אני יכולה להעיד שאין גישה שהיא יותר מומלצת מהשנייה, מהסיבה הפשוטה שהכל תלוי באדם העומד מולכם. לא מעט אנשים (בהם אנשי מקצוע) סבורים שקשר זוגי שמתחיל בעיטורי מסכות- סופו להיגמר. מבחינתם מערכת יחסים טובה לא יכולה להיות מושתתת על בסיס של משחקים. יש כאלה שסולדים לחלוטין מהגישה של לשחק אותה קשים להשגה.
לעומתם יש אנשים שיצר ההרפתקנות שלהם גדול והם חיים מאתגר לאתגר- עם אנשים כאלה חובה לשחק אותה קשים להשגה. אין ברירה אחרת, כי אם תהיו ישירים ותפגינו את חיבתכם באופן ברור ועקבי על ההתחלה, אתם פשוט לא תצליחו לעורר בהם עניין, ותפסידו אותם.
 
שימו לב, קיים קו מאוד דק בין סנוביות לבין לשחק אותה קשים להשגה. אנשים רבים (בעיקר נשים) מפרשים את ההמלצה "לשחק אותה קשים להשגה" בתור התנהגות סנובית, ואז אם מישהו מתחיל אתן בבר, למשל, אז הן בקושי מתייחסות אליו, כמעט ולא משחררות חיוך, ונותנות לצד השני תחושה שהן "עושות טובה" כשהן מוסרות את מספר הטלפון או את הפייסבוק שלהן. לא לכך התכוון המשורר...גישה כזו רק תרחיק מהן בני זוג, ואני אומרת את זה באחריות.
 
מה כן לעשות? אפשר בהחלט לשחק אותה קשים להשגה ועדיין להיות אנשים חמים ומזמינים- זאת החכמה האמיתית. אתם יכולים להפגין חיבה, להראות לצד השני שאתם מעוניינים בו ונהנים מכל רגע אתו. העניין הוא פשוט לפעול לפי אסטרטגיה ברורה ולשמור על חוסר עקביות במסרים שאתם משדרים. זה שם המשחק. למשל אתם יכולים לשדר שאתם ממש מאוהבים, ולדבר 3 פעמים ביום, ופתאום להתנתק לאיזה יום יומיים- לא לדבר בטלפון ורק לסמס שאתם ממש עסוקים. ברגע שאתם הפכפכים ומכניסים אלמנט של מסתורין ליחסים, זה מגביר מאוד את המשיכה אליכם.
למה? הצד השני עסוק בלנסות לכבוש אתכם ולפענח את המסרים שאתם משדרים- האם היא באמת מעוניינת? למה אתמול היא היתה כזו חביבה והיום היא בקושי מתייחסת אליי? ברגע שאתם נוהגים בצורה מסתורית, זה שם אתכם במקום אסטרטגי שבו מנסים להשיג אתכם. רק היזהרו לא להיות מסתוריים מדי או הפכפכים יתר על המידה, כי אז הצד השני עלול לחשוב שמשהו לא תקין אצלכם. בקיצור, הכל צריך להיות בטוב טעם ובמידה הנכונה.
 
 
הכותבת היא הראלה ישי, שדכנית לחילוניים, מסורתיים ודתיים, ובעלת רשת משרדי שידוכים "דו-לב". , טלפון: 03-6565000

 

 
20/08/2019

בשבת הקרובה טיול פנויים ופנויות ייחודי בעקבות המרגל אלי כהן ז"ל ומעיינות נסתרים בגולן. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן

 


 18/08/2019
 
טיול פנויים פנויות מאורגן לתאילנד בסוכות. לפרטים נוספים ולמסלול המלא ליחצו כאן
 
 


 


10/08/2019

טיול פנויים פנויות מאורגן למרוקו בסוכות, מסלול ייחודי ומפתיע המשלב טבע, אנתרופולוגיה ותרבות. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן

 


06/08/2019
בשבת הקרובה הולך להיות חם...טיול רטוב לפנויים ופנויות אל עין תינה והמפל הנסתר. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


24/07/2019

בשבת הקרובה טיול רטוב לפנויים ופנויות לשייט קיאקים במסלול היפה ביותר בגליל. לפרטים והרשמה ליחצו כאן07/07/2019
בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות ייחודי ומרתק בעקבות הצ'רקסים כולל ביקור בפסטיבל הצ'רקסי בגליל. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן
 
 
 
 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
        1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד הכרויות לקשר רציני
זבנג הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
הכרויות לאקדמאים
הכרויות חינם לדתיים
בליינד דייט הכרויות
הכרויות לדתיים ומסורתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
הכרויות סקס
XLOVE
אשלי מדיסון - הכרויות סקס
המלץ על האתר |

 | שאלות ותשובות | מפת האתר |הכרויות לדתיים | הכרויות לגילאי 50+ |אימון אישי למציאת זוגיות | אינדקס תוכן |תוכן בבניהתוכן חדש  |  צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: Nextek Interactive