הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות דיסקרטיות הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

ראיון עם איריס סלומון מנהלת חברת ספיד דייט

ראיון עם איריס סלומון מנהלת חברת ספיד דייט

 
איריס סלומון
איריס סלומון

 ספיד דייט

ספיד דייטינגספידייט

פנויים פנויותהכרויות חינם

אתר הכרויות
 
 
איריס סלומון - ספרי קצת על עצמך ואיך הגעת לתחום
שמי איריס סלומון, פסיכולוגית עם התמחות בנושא זוגיות ומיניות. מנהלת ומפיקה כ- 13 שנה מפגשי ספיד דייט וסדנאות למציאת זוגיות שהניבו עד כה לפחות 48 חתונות שידוע לנו עליהם ומאות זוגות.
במהלך לימודיי לתואר הראשון והשני בפסיכולוגיה כתבתי מדור בנושאי זוגיות בעיתוני סטודנטים. ביום בהיר אחד החלטתי לארגן מפגש ספיד דייט לפנויים ופנויות באוניברסיטה. סטודנטים רבים התלהבו ופנו אלי...הבנתי שיש לכך צורך ופוטנציאל אדיר..
מאז אני מארגנת מפגשי ספיד דייט מפולחים לשכבות גיל שונות כולל ספיד דייט לפנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס. אחת לחודש אני גם מפיקה מפגש ספיד דייט לדתיים.
החתונות כתוצאה מהספיד דייט גם דרבנו אותי להמשיך ולארגן מפגשים כל כך הרבה שנים, לצד עבודתי כפסיכולוגית מאמנת ומנחת קבוצות בתחום מציאת זוגיות ושימור זוגיות.אני מאמינה שכל מי שרוצה באמת בזוגיות אמיתית יכול להשיג אותה. בחיפוש אני מלווה אנשים רבים במסע למציאת הזוגיות וזה מאוד מספק שזה קורה!
 
ספיד דייט - מה זה? איך זה עובד?
ספיד דייט הינה שיטה מהירה להיכרות עם פנויים פנויות איכותיים לקשר רציני.
כל משתתף נפגש עם 14-20 בני/בנות זוג פוטנציאליים באופן אישי. הנשים מתיישבות, באופן קבוע, סביב השולחנות, הגברים מתיישבים ליד הנשים, וכל 7 דקות מונחים לעבור לדייט הבא. בתום כל 7 דקות כל אחד מסמן על כרטיסים שקיבל אם מעוניין להמשיך להכיר או לא. אם שני הצדדים מסמנים ב- "כן", המארגנים מיידעים את המשתתפים,בתוך 24 שעות, על הימצאות ההתאמות, ומעבירים לשני הצדדים את מספר הטלפון. מפגשי הספיד דייט מתקיימים בפאב או בית קפה שנסגרים לצורך   המפגש וכוללים משקאות וכיבוד, הנחייה מקצועית ע"י פסיכולוגים ומנחי קבוצות.
מפגשי הספיד דייט מתקיימים בתל אביב אך לעיתים מתקיימים גם מפגשי ספיד דייט בירושלים ומפגשי ספיד דייט בחיפה והצפון. אחוזי הצלחת השיטה הינם מהגבוהים בעולם !
 

ספיד דייט - יתרונות וחסרונות

 • בספיד דייט תכיר/י 14-20 בני/בנות זוג פוטנציאלים במהלך ערב אחד. אם הייתם יוצאים לכל דייט בנפרד הדבר היה לוקח לכם לפחות חודשיים.
 • בספיד דייט תחסכו מעצמכם מפגשים סתמיים ומבזבוז זמן - לא עוד בליינד דייט של מספר שעות עם בן/בת זוג אחד/אחת שמהמבט הראשון נראו לא מתאימים..
 • מחקרים מראים שלוקח עד 3 דקות לדעת אם מעוניינים להמשיך להכיר. בספיד דייט תוכלו לדעת תוך דקות ספורות אם אתם מעוניינים להמשיך עם בן / בת הזוג הפוטנציאליים לדייט אמיתי, או להמשיך הלאה בחיפוש מבלי לבזבז זמן ואנרגיה.
 • בספיד דייט תחסכו מעצמכם שעות של שיחות טלפון, החלפת פרטים וירטואליים ובניית ציפיות גבוהות שפעמים רבות מתנפצות בדייט עצמו.
 • במפגש ספיד דייט תחסכו זמן רב המוקדש להתארגנות ויציאה לכל דייט, במקום להתלבש להתאפר, לצאת למצוא חניה וכו' מספר פעמים רב.. תעשו זאת בערב אחד.
 • מפגש ספיד דייט חוסך הרבה עוגמת נפש ומתח שיש ביום שלאחר הדייט. תוכלו לדעת מייד יום אחרי הספיד דייט האם המשתתפים שמצאו חן בעינכם גם מעוניינים להכיר אתכם.
 • התאמה מקסימלית של בני/בנות הזוג המגיעים לערב ספיד דייט
 
ספיד דייט בהנחיית איריס סלומון  - המפגשים הקרובים
 
 
לפרטים נוספים ,קבלת הטבה והרשמה- הכנסו לקישור המבוקש:
ספיד דייט לנשים בגילאי 32-42 ולגברים בגילאי 35-45
ספיד דייט לדתיים
ספיד דייט לנשים בגילאי 38-49 ולגברים בגילאי 40-54
ספיד דייט לנשים בגילאי 24-34 ולגברים בגילאי 27-36
ספיד דייט לנשים בגילאי 32-42 ולגברים בגילאי 35-45
ספיד דייט לנשים בגילאי 26-39 ולגברים בגילאי 28-43
ספיד דייט לנשים בגילאי 24-34 ולגברים בגילאי 27-36
ספיד דייט לנשים בגילאי 38-49 ולגברים בגילאי 40-54

 

 
 

ספיד דייט - מי האנשים שמגיעים למפגשים?

אנשים איכותיים שמעוניינים בזוגיות אמיתית, עברו סינון קפדני של המארגנים, מסרו כתובת בבית, ת.ז. ופרטים אישיים והכל כדי למצוא את האחד/ אחת שלהם. המשתתפים מותאמים זה לזה לפני כל מפגש עפ"י מספר קריטריונים כגון: גיל, אזור מגורים, מצב משפחתי , השכלה וכו'
 
 
אתרי הכרויות באינטרנט כדרך להכרויות - מה דעתך ?
אני מאוד מעודדת להכיר בכל דרכי ההיכרויות. עשיתי לא מעט שיתופי פעולה עם אתרי הכרויות וממליצה גם על הקטנים וגם על הגדולים וכן על הכרויות בפייסבוק, כיוון שלא ניתן לדעת איפה מחכים הנסיך/ה שלכם.
כמובן שצריך לעשות את זה נכון, כיוון שאם לא – אז ישנם חסרונות בסוג הכרות זה למשל- שזה יכול לגרום לאנשים להתמכר להיכרות ולא למציאה, זה יכול ליצור אשליה שתמיד יש מישהו טוב יותר. או מאידך אם מישהו יבנה כרטיס לא אטרקטיבי ולא יפנו אליו, הדבר יכול לפגוע בבטחונו העצמי..אולם מי שצורך ומתפעל את ההכרויות שלו דרך האינטרנט נכון ומוכן לצאת להרבה דייטים- יש סיכוי גדול שימצא את האחד / אחת שלו בדרך זאת.
אני מאוד ממליצה לפתוח מספר כרטיסים במספר אתרי הכרויות ולהיות פעילים בהם.
כדי להכיר דרך בליינד דייט צריך לצאת הרבה! לפנות זמן כי הכל זה עניין של סטטיסטיקה , ככל שיוצאים יותר יש סיכוי גבוה יותר להכיר את הבן זוג שלכם.ספיד דייט זה פשוט ריכוז של הרבה בליינד דייטים בערב אחד.
 
ספיד דייט - סיפורי הצלחה
יש לנו 48 חתונות שידוע לנו עליהם. ובכל שנה אני מוזמנת והולכת למספר חתונות נוספות .יש לי מספר קרובי משפחה וחברות שהתחתנו מהמפגשים שלי.. והדבר כמובן מדרבן ומעלה לי את המוטיבציה לארגן ספיד דייט לכולם.
סיפור אחד שמאוד אוהבת זה שידידה של חברים שלי- רות שהתלבטה אם לבוא נרשמה מהרגע להרגע- למפגש ספיד דייט, ממש באותו היום של המפגש..הכנסתי אותה למרות שהמפגש היה כבר סגור, והיא הכירה בערב זה את אריק בעלה. לחילופין יש למשל גם את הסיפור של אבי, שהחליט שהוא יתחתן דרך הספיד דייט והגיע לפחות 10 מפגשים, היו לו מספר קשרונים אך לא ממש נתפס.
ולמפגש האחרון שבו השתתף בהתחלה הוא לא רצה להגיע.. שכנעתי אותו לבוא אמרתי לו שיהיו נשים שנראו לי שיתאימו מאוד, והוא התחתן דרך המפגש הזה..
 
ספיד דייט - אנקדוטות וקטעים משעשעים/מביכים
בחור שלאחר פעמיים שהשתתף אמר לי שיגיע בפעם ה- 3 עם ידידה מקסימה שלו. הם גילו לי שהיו בעבר זוג ושזה לא הצליח ועכשיו הם רק ידידים, לאחר המפגש – שניהם בעיקר התעניינו איך הלך לשני. ולימים סיפרו לי גם שהתחתנו.
 • זוג גרוש עם ילדים, שנמצאים ביחסים מצוינים והחליטו להגיע ביחד למפגש ספיד דייט, כל המפגש הם התבדחו שאפשר לקחת המלצות מהגרוש/ה שבחדר.
 • מפקד וחיילת שלו שנפגשו, שהיו לאחר מכן ידידים ונכחו אחד בחתונה של השניה ולימים התגרשו ונפגשו שוב במפגש של גילאי 40+ והפכו להיות זוג.
 • 2 חברות שהיו גם שותפות לדירה הגיעו למפגש ספיד דייט והתחילו לצאת באופן רציני עם 2 גברים מאותו מפגש .. לימים אחת מהשותפות התחתנה עם הבחור מהמפגש והשותפה השניה נפרדה מהחבר .. ובאה לספיד דייט נוסף והתחתנה דרכו.
 • בחור שיצא עם בחורה כחצי שנה מהספיד דייט שהיה בו לאחר שנפרדו חזר לטבלת ההתאמות שהיו לו בה 8 טלפונים, והתקשר למישהי אחרת לאחר חצי שנה... הם התחילו לצאת וכיום הם נשואים עם תינוק
 על מה לדבר/לא לדבר במהלך הספיד דייט?
 • נסו לא להיות "תקליט שבור" ולחזור על עצמכם בכל דייט, כגון: "מה אתה עושה?", "איפה רוצה לגור?",  אם יש קליק יהיה לכם זמן לשאול את השאלות האלה – כל החיים..
 • שאלו שאלות מקוריות ויצירתיות: מה הדייט הכי מצחיק שהיה לך? מה החלום שלך ? מה התחביבים שלך? מה הטיול האחרון שהיית בו?
 • מומלץ להיות חיוביים וקלילים.
 • אל תשכחו גם להקשיב!!
 • הקשיבו לשם של בן הזוג הפוטנציאלי ושימו לב אם יש שם דומה של מישהו במפגש
 • לא מומלץ לדבר על מערכות יחסים קודמות, על האקס/ית
 • לא מומלץ לדבר על בעיות וקשיים בעבודה/ בחיים האישיים, על נושאים מעציבים
 • לא כדאי לדבר על בעיות בריאותיות- כגון טיפול השיניים המקיף שעברת היום בבוקר
 • אל תדברו על נושאים פוליטיים שנויים במחלוקת
 • לא לדבר על הדייטים שהיו לכם במהלך הערב, או כמה אנשים מצאו חן בעינכם ..
ספיד דייט - מה ללבוש למפגש ?
כדאי ללבוש את מה שאתם נוהגים ללבוש בדייט ראשון - הכי חשוב שיהיה לכם נוח ושישקף את מי שאתם באמת.לא מומלץ להתלבש באופן רשמי מידי וגם לא באופן מתאמץ ומהודר מידי
 
 
29/06/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל מעיינות צוננים ברמת הגולן - מותאם להנחיות הקורונה. לפרטים נוספים ליחצו כאן


09/06/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל מבצר המונפורט והגליל המערבי. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


02/06/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות טעים במיוחד אל קטיף דובדבנים בצפון הגולן ועוד הפתעות. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


28/05/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל נחל ציפורי בגליל התחתון. לפרטים נוספים ולהרשמה ליחצו כאן


11/05/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
      1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים וסטודנטים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
XLOVE - קשר דיסקרטי
המלץ על האתר |

  התאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD