הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

אירועים וטיולים לפנויים פנויות

התעייפתם מהכרויות באינטרנט? נמאס לכם לצאת לדייטים ?

תוציאו את הבליינד מהדייט, בלי הלחץ והמתח שיש בדייט ראשון,
ובואו לטייל, לבלות, להנות, להכיר חברים חדשים, ואולי גם למצוא את החצי השני.
 
 

לוח אירועים וטיולים לפנויים ופנויות:

 

כאן תוכלו לקבל את כל המידע על טיולים לפנויים פנויות בארץ ובעולם, נופשוני הכרויות בארץ ובחו"ל, מפגשי ספיד דייט, סדנאות למציאת זוגיות והעצמה אישית, הרצאות, מסיבות לפנויים פנויות ועוד....
 
 
לצאת לטיול פנויים פנויות? פנויים ופנויות רבים רוצים למצוא אהבה ולהכיר בני זוג לא רק במסלול הרגיל והמוכר של הכרות באמצעות אתרי הכרויות באינטרנט ואינספור דייטים מלחיצים ולרוב מאכזבים.אחת הדרכים המומלצות והמהנות ביותר כדי למצוא אהבה היא להצטרף לטיולי פנויים פנויות.נשמע קצת נואש ? נשמע מלחיץ? שוק בשר?- ממש לא!!! יש לי חדשות בשבילכם: בטיולי פנויים פנויות המטרה היא לא הכרויות.המטרה העיקרית היא להנות מעצם הטיול עצמו, מהטבע, לטייל יחד עם פנויים ופנויות , להכיר אנשים חדשים ולהרחיב את המעגל החברתי .למצוא אהבה זה הבונוס.במהלך הטיול נערכות פעילויות שונות לשבירת הקרח המאפשרות למטיילים להכיר אחד את השני ולמצוא נושאים לשיחה בסיסית ומשם הדרך פתוחה להכרויות.יתרון בולט להכרויות במהלך טיול פנויים פנויות הוא חוסר הלחץ,החששות והמתח הקיימים בדייט ואפשרות לבחון את האנשים במצב טבעי ואמיתי וללא המסיכות שיש ברוב הדייטים.לסיכום: טיולי הפנויים פנויות הם חוויה נעימה ונחמדה, המאפשרת הנאה מטיול מוצלח, מפגש עם אנשים שאוהבים לטייל, הרחבת המעגל החברתי ואולי גם הזדמנות נהדרת ורומנטית למצוא אהבה.
מי המשתתפים ? המשתתפים בטיולי פנויים פנויות הם אנשים כמוני וכמוך, אנשים שאוהבים לטייל, שאוהבים להנות מהטבע, שאוהבים לאהוב ומחפשים אהבה.ברוב הטיולים יש יותר נשים מגברים מהסיבה הפשוטה שרוב הנשים המצטרפות לטיול, מעדיפות להגיע יחד עם חברה נוספת או מספר חברות, אך חשוב לציין כי האווירה בטיולים מאפשרת גם לנשים המגיעות לבד להרגיש נוח.היחס גם משתנה בהתאם לטיול ולמסלול. בטיולים אתגריים יותר של שייט קייאקים או טיולים ברמת קושי גבוהה יש יותר גברים, אך בטיולים רוחניים יותר (צפת, עמוקה,סיורי סליחות בירושלים וכד') יהיו תמיד יותר נשים.רוב הטיולים מחולקים לפי גילאים , וכדאי לשים לב לזה לפני שנרשמים...
לאן מטיילים בטיולי פנויים פנויות?רוב הטיולים נערכים בשבתות ובחגים כל רחבי הארץ. הדגש הוא על מקומות רומנטיים המזמנים חוויות או מקומות שקשה לטייל אותם שלא בקבוצה. הטיולים הם ברמות קושי שונות החל מטיולי אתגר (קייאקים,סנפלינג, טיפוס וכד') ועד לטיולים רוחניים יותר. ישנם גם טיולי פנויים פנויות ארוכים יותר מיום אחד, למשל טיולי פנויים פנויות מאורגנים בחו"ל, נופשונים בארץ ובחו"ל  כאשר ככל שהטיולים ארוכים יותר, כך יש יותר זמן להשתחרר, להעיז ולהכיר.

טיולים לפנויים פנויות – כי טיול אחד שווה ל 30 דייטים

טיולים לפנויים ופנויות

 

 

למה לצאת לטיול פנויים פנויות? פנויים ופנויות רבים רוצים למצוא אהבה ולהכיר בני זוג לא רק במסלול הרגיל והמוכר של הכרות באמצעות אתרי הכרויות באינטרנט ואינספור דייטים מלחיצים ולרוב מאכזבים. אחת הדרכים המהנות ביותר כדי למצוא אהבה היא טיולי פנויים פנויות.
 
 
נשמע קצת נואש ? נשמע מלחיץ? שוק בשר?- ממש לא!!!
יש לי חדשות בשבילכם: בטיולי פנויים פנויות המטרה היא לא הכרויות.
המטרה העיקרית היא להנות מעצם הטיול עצמו, מהטבע, לטייל יחד עם פנויים ופנויות, להכיר אנשים חדשים ולהרחיב את המעגל החברתי .למצוא אהבה זה הבונוס.
במהלך הטיול נערכות פעילויות שונות לשבירת הקרח המאפשרות למטיילים להכיר אחד את השני ולמצוא נושאים לשיחה בסיסית ומשם הדרך פתוחה להכרויות. יתרון בולט להכרויות במהלך טיול פנויים פנויות הוא חוסר הלחץ,החששות והמתח הקיימים בדייט ואפשרות לבחון את האנשים במצב טבעי ואמיתי וללא המסיכות שיש ברוב הדייטים. לסיכום: טיולי פנויים פנויות הם חוויה נעימה ונחמדה, המאפשרת הנאה מטיול מוצלח, מפגש עם אנשים שאוהבים לטייל, הרחבת המעגל החברתי ואולי גם הזדמנות נהדרת ורומנטית למצוא אהבה.
 
 

מי משתתף בטיולי פנויים פנויות ?

 
המשתתפים בטיולי פנויים פנויות הם אנשים כמוני וכמוך, אנשים שאוהבים לטייל, שאוהבים להנות מהטבע, שאוהבים לאהוב ומחפשים אהבה. ברוב הטיולים יש יותר נשים מגברים מהסיבה הפשוטה שרוב הנשים המצטרפות לטיול, מעדיפות להגיע יחד עם חברה נוספת או מספר חברות, אך חשוב לציין כי האווירה בטיולים מאפשרת גם לנשים המגיעות לבד להרגיש נוח.היחס גם משתנה בהתאם לטיול ולמסלול. בטיולים אתגריים יותר של שייט קייאקים או טיולים ברמת קושי גבוהה יש יותר גברים, אך בטיולים רוחניים יותר (צפת ועמוקה,סיורי סליחות בירושלים וכד') יהיו תמיד יותר נשים.רוב הטיולים מחולקים לפי גילאים , וכדאי לשים לב לזה לפני שנרשמים...
 
 

לאן מטיילים בטיולי פנויים פנויות ?

 
רוב הטיולים נערכים בשבתות ובחגים בכל רחבי הארץ. הדגש הוא על מקומות רומנטיים המזמנים חוויות או מקומות שקשה לטייל אותם שלא בקבוצה. הטיולים הם ברמות קושי שונות החל מטיולי אתגר ) קייאקים,סנפלינג, טיפוס וכד') ועד לטיולים רוחניים יותר. יש סופי שבוע לפנויים ופנויות וטיולי פנויים פנויות מאורגנים לחו"ל  כאשר ככל שהטיולים ארוכים יותר, כך יש יותר זמן להשתחרר, להעיז ולהכיר.
 
 

עם מי יוצאים לטיול פנויים פנויות ?

 
החברה הגדולה והמוכרת ביותר לטיולי פנויים פנויות היא עופרים טיולים.
את החברה מנהל עופר בן דוד שהקים אותה בשנת 2000 (שאגב באחד מהטיולים פגש את עינת וכיום הם נשואים באושר והורים ל 2 ילדות מדהימות).
 
חברת עופרים מציעה טיולים בארץ בכל שבת, סופי שבוע באילת לפנויים פנויות בכל חודש, וטיולים מאורגנים בחו"ל פעם בחודשיים או פחות. אלפי פנויים ופנויות כבר טיילו עם עופרים, מאות זוגות וחברויות נוצרו בטיולים אלו, ועשרות זוגות כבר התחתנו.
 
רוצים לטייל ולמצוא אהבה? תעשו את זה עם מי שצריך!
טיולים הם זמן מיוחד שונה מכל זמן אחר במהלך חיי היום יום. בזמן של טיול נוצרת אוירה חדשה, נטולת לחץ, לרוב נטולת לחצים ומסכות שיש בדרך כלל בדייט ראשון, והאוירה מפשירה בקלילות בין האנשים. אם תרצו, יש לכם סיבה מצוינת לצאת לטיולי פנויים ופנויות, גם תהנו וגם תרויחו הזדמנות להכרויות.
 
טיולים לפנויים ופנויות - מה הרעיון?
המטרה של טיולים לפנויים ופנויות לאפשר לאנשים ליצור הכרות מעמיקה. לא סוד הוא כי חיי היום יום עמוסים ומלחיצים ורובנו עסוקים בעבודה או בשגרה שחוקה. כאשר יוצאים לטיול, משנים את הכללים, פתאום אין התחייבויות מסביב ואין את הדברים הרגילים. תחושת השחרור מאפשרת לאנשים להפתח זה לזה, הם לא מוגבלים ומרגישים תחושת רווחה. מכאן קצרה הדרך לשיחה טובה של הכרות אמיתית, ולקשר שמתחיל להתגבש. דבר נוסף הוא הרצינות שלא החברים שמשתתפים בטיולים לפנויים פנויות, שמוכנים לשלם על טיול, להשקיע ולקום מוקדם, לצאת מאיזור הנוחות כדי למצוא אהבה, בניגוד להכרויות באתרי הכרויות באינטרנט שלא מצריכים יותר מדי השקעה, ויש שם המון לא רציניים שרק מחפשים סטוצים ולא קשר רציני.
 
טיולים לפנויים פנויות: מקומות חדשים - הזדמנות חדשה
בזמן טיולים לפנויים ופנויות מגיעים המטיילים למקומות חדשים (יש כמובן גם טיולי פנויים פנויות לחו"ל ולא רק טיולים בארץ) , זה גם פותח להם נושאי שיחה מגוונים. הדבר חשוב במיוחד עבור אנשים שאין להם יכולת לפתח שיחה, ולפעמים הם מרגישים תקועים כשיוצאים למסעדה או בית קפה בדייט ראשון. השינוי בזמן הטיול מעלה אתגרים חדשים בפני הפנויים והפנויות והם מוצאים שיחה משותפת ביניהם והרבה רעיונות זורמים. טיולים לפנויים ופנויות הוא זמן נפלא להכיר את האישיות של האדם. איזה אופי יש לו? מה הוא אוהב? ממה הוא נהנה? על מה היא רוצה לשוחח? איך היא מתנהגת במקרים שונים? כל זה במסגרת של טיול טוב המאפשר הכרות מעמיקה עם הרבה הנאה.
 

טיולים לפנויים ופנויות - ההנאה מובטחת!

הדבר המאחד את כל המטיילים במהלך טיולים לפנויים ופנויות וסופי שבוע לפנויים ופנויות הוא המכנה המשותף. אין תחושת זרות אלא שוויון - כאן כולם אותו דבר. כולנו על תקן של פנוי או פנויה וככאלה אנחנו יכולים להבין זה את זה מצוין. חשוב לבדוק שיעדי טיולים לפנויים ופנויות יהיו מרתקים ומענינים את המטיילים כדי שההנאה תהיה מושלמת. תמיד עדיף לבחור מקומות חדשים בהם אף פעם לא היינו כדי שיהיה אתגר, ורצוי לצרף מדריך טיולים באותם טיולים לפנויים ופנויות שיתן הדרכה טובה והטיול יהיה באמת מוצלח.
 
בישראל יש מבחר רב של חברות וארגונים שמארגנות טיולים, כאשר החברה הגדולה והמוכרת כיום היא עופרים טיולים שמתמחה למעלה מ20 שנים בהפקת טיולים לפנויים ופנויות, מכירה את הצרכים והרצונות של הקהל הזה, ומוציאה סופי שבוע וטיולים, מפגשים ומסיבות וגם מציעה מבחר גדול של טיולים לפנויים פנויות בחו"ל. בנוסף קיימים ארגונים נוספים כמו טיולים ואגדות, קבוצת הגימלים המפורסמת, ומדי פעם גם טיול פנויים פנויות החברה להגנת הטבע.
טיפ למטיילים: צאו לטייל, היציאה לטבע תעשה לכם טוב.לראות נופים, לראות פריחות,לראות אנשים שמחים.אל תמהרו לפסול אנשים,תנו להם הזדמנות. בטיול עצמו תשתתפו,תציגו את עצמכם, דברו עם המטיילים האחרים, תעיזו, אל תתביישו, אם לא תנסו לא תדעו, אם לא ראיתם את המיועד/ת בטיול הראשון....סבלנות - תהנו מהטיול. בטיול הבא יהיו אנשים חדשים, נופים אחרים והזדמנויות חדשות להכיר. (באדיבות עופרים טיולים לפנויים פנויות)
 

טיולי פו"פ   

טיול פו"פ (טיול לפנויים פנויות) הוא דרך מעולה להכיר אנשים בדרך הטבעית ביותר והרגועה, ללא מסכות ומתחים הקיימים והשאלות בדייט ראשון, להיות עצמך וכך לפתוח פתח להכיר בן זוג מתאים תוך כדי טיול.  בטיולים כאלו עוברים חוויות רבות ומבלים עם קבוצת אנשים, מרחיבים את המעגל החברתי,  וכך אפשר להתנהג בצורה טבעית וגם ליהנות. במהלך הטיול אפשר לראות מי עוזר מי מצחיק, מי מרוחק ולהכיר חברים חדשים בצורה טובה יותר מאשר בדייט בבית קפה למשל. ואם לא יצא לכם להכיר את החצי השני, לפחות הכרתם חברים חדשים ונהנתם מהטיול עצמו.
 

טיולי  פו"פ -למי זה מתאים?

באופן כללי, חברות טיולים לפנויים פנויות (למשל טיולי עופרים) משתדלות לתכנן טיולים כך שיתאימו לכולם ובמקרים מסוימים, לתכנן טיול שמותאם לגילאים מסוימים או לקבוצה מסוימת ואז היא תדאג לפרסם זאת מראש, כך שאין צורך לדאוג. אתה לא תגיע בטעות למקום שאינו מתאים לך. טיולי פו"פ (הנקראים גם טיולי פנויים פנויות / טיולי הכרויות/ טיולי סינגלס) יכולים להיות טיולים חד יומיים (לרוב טיולי שבת), יומיים או יותר, טיולי שטח אתגריים או טיולים רגועים יותר והם יכולים להיות בכל רחבי הארץ וגם טיולים מאורגנים לפנויים ופנויות בחו"ל. משרדי נסיעות המתמחים בטיולים מסוג זה, ידעו לשלב פעילויות המעודדות הכרות בתנאים רגועים ושלווים ולכל אחד יש אפשרות להצטרף או לשבת בצד ולצפות.
 
הטיולים יכולים להיות סביב נושא מסוים, כמו סיורי סליחות לקראת ראש השנה, סיורי חנוכיות, סיור בעקבות משורר או אדם ידוע, סופי שבוע לפנויים ופנויות, טיולי קטיף וביקור בפסטיבלים שונים, ועוד. במקרים מסוימים מתאפשר גם להביא ילדים (בעיקר בטיולי גרושים גרושות) , במידה ויש, וכך אפשר להכיר את האנשים בקבוצה מזווית אחרת, של איש משפחה, שקשה להכיר בהזדמנויות אחרות.
 
כאשר פנויים ופנויות מטיילים ביחד, יוצרים למעשה הזדמנות להיחשף למספר גדול של אנשים הנמצאים במצב דומה למצב שלך. באופן זה, מרחיבים את מעגל ההכרות מעבר לאדם בודד שמכירים בפגישה או בשידוך.
 
במקרים רבים הטיולים מגבשים את הקבוצה והיא הופכת לקבוצת אנשים קבועה, היוצאת יחד לטיולים נוספים, מתכננת אירועים ומפגשים ובעצם יוצרת קהילה חמה ותומכת, כך שלא תרגישו לבד. הטיולים מתאימים לרווקים, גרושים, אלמנים ולכל מי שמחפש סביבה טבעית להכיר בן זוג למערכת יחסים ולהרגיש חופשי להיות הוא עצמו.
טיולי פו"פ זו הזדמנות מצוינת לפגוש אנשים, אשר שואפים בדיוק כמוך, להגיע לאותה מטרה של הכרות שותף לחיים.
 
הטיולים עצמם חווייתיים ומהנים, כך שגם אם בסופם לא הרגשתם שהתקדמתם בחיפוש אחר בן  או בת זוג, לפחות נהניתם מהטיול עצמו!
 
מילות מפתח לשימוש: טיולים לפנויים פנויות, טיולי פנויים פנויות, טיולים בארץ לפנויים פנויות, טיולים לפנויים פנויות בארץ,  טיול פנויים פנויות החברה להגנת הטבע , טיול פנויים פנויות
 

היכן ניתן למצוא אירועים לפנויים פנויות? באיזה אירועים לפנוים פנויות הכי מומלץ להכיר ולמצוא אהבה? איזה אירועים לפנויים פנויות קיימים?  טיולים לפנויים פנויות, מפגשי ספיד דייט, סופי שבוע לפנויים ופנויות, הרצאות, סדנאות, מסיבות פנויים פנויות ועוד. יש כל כך הרבה אפשרויות להכיר למי שלא מתחבר להכרויות באינטרנט או באפליקציות להכרויות. כמובן שאפשר גם במקביל, כי הרעיון באירועים לפנויים פנויות הוא לא רק לבוא כדי להכיר, אלא קודם כל להנות מעצם החוויה ועל הדרך הזדמנות להכיר ולמצוא אהבה. באיזה מהאירועים לבחור? כל אחד לפי מה שמתאים לו.  אם יש דבר אחד שאתרי ההיכרויות חשפו בפנינו הוא מספר האנשים העצום אשר לא רוצים להרגיש לבד יותר. העובדה הזו הופכת את מציאת החצי השני האידיאלי עבורך לכל מערכת יחסים לפשוטה יותר. הודות לאתרי היכרויות המחולקים לקטגוריות ניתן ליצור גשרים ווירטואליים רק לעבר בני או בנות זוג רלוונטיים. אירועים לפנויים פנויות הם המקבילה של הפלטפורמות השונות בעולם האמיתי וניתן למצוא הזמנות ופרטים אודותיהם באתרי ההיכרויות הרלוונטיים.

 

אירועים ופעילויות לפנויים פנויות - קבוצת הפייסבוק

 

קבוצת פייסבוק גדולה ופעילה המיועדת לפנויים ופנויות בכל הגילאים ומכל רחבי הארץ, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות, אלמנים ואלמנות. בקבוצה תוכלו לקבל את כל המידע על טיולים לפנויים פנויות בארץ ובעולם, נופשוני הכרויות בארץ ובחו"ל, מפגשי ספיד דייט, סדנאות למציאת זוגיות והעצמה אישית, הרצאות, מסיבות לפנויים פנויות ,מסיבות קריוקי לפנויים ופנויות, מסיבות בריכה , ועוד....
 
 
להצטרפות לקבוצת הפייסבוק אירועים ופעילויות לפנויים ופנויות - ליחצו כאן
 
לחפש אירועים לפנויים פנויות במקומות הנכונים: בעולם של היום, רווקים ורווקות אינם קבוצה אחידה וישנו מגוון רחב של מערכות יחסים אותן הם מחפשים. בעוד חלק מהפנויים והפנויות מחפשים אחר קשר רציני ומשמעותי, אחרים מחפשים אחר חוויות משותפות אך לא מחייבות. הגעה לאירוע אשר הקהל בו אינו תואם את הציפיות שלך יכולה להיות לא נעימה ולכל הפחות בזבוז זמן. הדרך הטובה ביותר למצוא את האירועים בהם יתאפשר לך להכיר את החצי השני של מערכת היחסים הבאה שלך היא לראות לאיזה קהל מפרסמים.
 
אירועים לפנויים פנויות באתרי הכרויות: אתרי הכרויות מקצועיים מחלקים את קהל החברים בהם לקטגוריות על פי הציפיות ממטרת ההיכרות. בדומה לכך, אירועים המיועדים לרווקות ורווקים מתחלקים על פי הקהל ואירועים הרלוונטיים עבורך יפרסמו את עצמם באתרי ההיכרויות ובפרט בקטגוריות הרלוונטיות עבורך.
כיצד יש להתכונן לאירוע לפנויים פנויות: לאחר שהבנת מה היא המטרה של הערב עלייך להירגע, לאפשר לעצמך ליהנות מהאטרקציות המסופקות ולהציג את עצמך בנינוחות האפשרית. עלייך לזכור שכולם מתרגשים ולמרות שלא כל אירועי הפנויים פנויות מתרחשים על יאכטה, כולכם באותה הסירה. חשוב לאכול לפני האירוע, לוודא שיש לך דרך להגיע הביתה אם החלטת לשתות ולהגיע עם בגדים יפים וריח טוב.
האם מומלץ לקבוע פגישה ראשונה באירוע לפנויים פנויות: ובכן, בדרך כל קביעת פגישות ראשונות באירועים מסוג זה יכולה להעמיס לחץ רב על המפגש ולהפוך את הדייט האינטימי >> לתחרות כללית על תשומת לב. המטרה של אירועים לפנויים פנויות היא להכיר אנשים חדשים ולא לבחון קשרים אשר כבר קיימים בחייך ולכן מומלץ להפריד בין השניים.
 

אירועים ופעילויות לפנויים ופנויות:

טיולים לפנויים ופנויות - הדרך הכי כייפית ומהנה להכרויות. טיולים הם זמן מיוחד שונה מכל זמן אחר במהלך חיי היום יום. במהלך טיול נוצרת אוירה נעימה, כייפית ומשוחררת, בניגוד לאווירה הקיימת בדרך כלל בדייט ראשון. יש לכם סיבה מצוינת לצאת לטיולי פנויים ופנויות, גם תהנו מהטיול עצמו וגם תרויחו הזדמנות להכרויות ולהרחבת המעגל החברתי. אם לא הכרתם את המיועד/ת בטיול אחד, לא קרה שום דבר, תהנו מהטיול. בטיול הבא יהיו אנשים אחרים, נופים חדשים והזדמנויות חדשות להכיר.
 
סופי שבוע לפנויים ופנויות - המשתתפים בסופי שבוע לפנויים ופנויות הם אנשים איכותיים שאוהבים לטייל, לבלות ולהנות, ומוכנים להשקיע ולהתאמץ כדי להכיר את החצי השני. סופי השבוע לפנויים ופנויות מאורגנים על ידי "טיולי עופרים" המוציאים אחת לחודש סופ"ש פנויים פנויות, מחולק לפי שכבות גיל מסודרות, תוכלו לצאת לסופ"ש פנויים פנויות באילת / סופ"ש פנויים פנויות בים המלח ולעיתים אף  סופ"ש לפנויים פנויות בטבריה או סופ"ש פנויים פנויות במצפה רמון. היתרון הגדול בהצטרפות לסוף שבוע בניגוד לטיול חד יומי הוא שבמהלך סוף השבוע יש יותר זמן להפתח ולהכיר.
 
 
מסיבות לפנויים ופנויות - מסיבה היא אירוע חברתי שבו אנחנו מרגישים הכי טבעי שאפשר. גם אם כרגע נראה לכם משום מה שיותר הגיוני לשבת שעות מול המחשב בבדידות, למלא מאות סעיפים ולכתוב שורות על גבי שורות, לתת לאלגוריתם של האתר שבו אתם גולשים להחליט מי מתאים לנתונים שהזנתם ולקוות לטוב, אנחנו בטוחים שאחרי מסיבה אחת לפנויים ופנויות, לא תביטו עוד לאחור. נסו זאת בעצמכם.
 
 
שיהיה בהצלחה בדרך לאהבה חדשה
 
 

 

22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה



15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן



14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן



08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן



15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 



22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD