הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות דיסקרטיות הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

ספיד דייט

אז מה זה בעצם מפגש ספיד דייט? מה היתרונות של מפגש שכזה על פני אתרי הכרויות ואירועים אחרים לפנויים ופנויות? איפה אפשר לקבל פרטים על המפגשים הקרובים?  ואפילו גם כמה טיפים כדי שתוכלו להצליח בספיד דייט ...

ספיד דייט
 
ספיד דייטינג
 

 
speed date
 
speedating
 

 
איריס סלומון
 
ספיד דייט איריס
 

 

 
 
הכרתם מישהו שמצא חן בעיניכם, התכתבתם, עברתם לטלפון, היה משעשע ומעניין והחלטתם לצאת לדייט...אז למרות שאתם עסוקים, פיניתם ערב  כדי לנסות בכל זאת,  מדדתם כמה חולצות כדי להראות במיטבכם ואפילו ציחצחתם שיניים...
מגיעים לדייט אחרי שחצי שעה חיפשתם חנייה, ומגלים שהמציאות לא ממש נוצצת (התמונה באתר ההכרויות היא מלפני 20 שנה/ הבחור פירגן לעצמו באתר עוד כמה סנטימטרים בגובה/ הייתי צריך לחשוד שכל התמונות שלה הן מלמעלה), שתיקות מביכות ושיעמום  (ולחשוב שיכולתי בזמן הזה לראות לפחות 3 פרקים של דייט בחשיכה...)...ובסוף עוד לשלם על כל ארוחת השחיתות הזאת (הוא נראה ג'נטלמן ועשיר,  זאת אחלה הזדמנות לדגום  את פלטת הסושי ענקית/אם אני משלם עליה אז אולי אח"כ נעלה אליי הביתה לשמוע קצת תקליטים ביחד...)
נשמע לכם מוכר? סביר להניח שמוכר מאוד, וסביר להניח שגם יותר מפעם אחת או חמש....
 
לפי מחקרים שנערכו, מסתבר כי שישים השניות הראשונות של הבליינד דייט הן המשמעותיות ביותר ולרוב קובעות את המשך הדייט. זה הכל. בדיוק דקה. ולמרות זאת, כל פעם מחדש אנחנו מוצאים את עצמנו מבזבזים שעות (כולל שיחות הטלפון שלפני הדייט)  ובסוף לשמוע/להגיד "לא נראה לי שזה ילך..." למרות שזה היה ידוע בתחילתו של הדייט...
מפגש ספיד דייט (נקרא גם ספיד דייטינג / ספידייט / SPEED DATE) פותר את הבעייה ומאפשר לפגוש מספר בני זוג בערב אחד ולהגדיל בבת אחת את כמות הדייטים שלכם ואת סכויי ההצלחה למצוא אהבה.
 

ספיד דייט – איך זה עובד?

 למפגש מגיעים כ 10-20 גברים ו 10-20 נשים (המספר חייב כמובן להיות שווה לאיזון מגדרי) כאשר ישנה חלוקה מראש לפי גילאים. הספיד דייטינג נערך במקום נייטרלי, לרוב בפאב או בבית קפה שנסגר במיוחד לצורך האירוע, ומתקיים לרוב בתל אביב, אך לעיתים מתקיימים גם מפגשי ספיד דייט בירושלים, חיפה והצפון ואף באילת. מדי פעם אפשר גם למצוא התארגנויות ספונטניות של מפגשי ספיד דייט חינם או מפגשים שמיועדים לקהל ספציפי כמו למשל מפגש ספיד דייט לדתיים, רופאים, דוברי רוסית וכדומה.

בתחילת הערב תקבלו כרטיס בחירה ועט, שותים משהו כדי להשתחרר קצת, מפטפטים ומתחילים. הנשים מתיישבות, כל אחת בשולחן משלה, כאשר כל שולחן מיועד לשניים ומרוחק משאר השולחנות  כדי לאפשר פרטיות ושיחה שקטה ללא הפרעות. הפעמון מצלצל וכל גבר מתיישב לסבב הכרות  "מיני-דייט"  של 7-10 דקות. השיחה היא ללא כל התחייבות, לא צריך להודיע לצד השני אם זה כן מתאים או לא מתאים. מפגש קצר וענייני רק כדי להרגיש אם יש כימיה ועניין וסיכוי לדייט.

במהלך השיחה רצוי לשים לב לכללים הבאים: 

  • אל תדברו על מי שהכרתם במהלך הספיד דייט, על עבודה, על מערכות יחסים קודמות או פוליטיקה...נצלו את הזמן המועט שיש לדברים הבאמת חשובים, נסו להיות יצירתיים ולא עם שאלות משעממות ושיגרתיות .
  • כבו פלאפונים,היו מרוכזים בשיחה, הסתכלו על מי יושב מולכם,שימו לב לשפת הגוף בדייט ,שלכם וגם של הצד השני. אל תפזלו לשולחנות האחרים, פנו לפרטנר שלכם בשמו הפרטי, ספרו על עצמכם, אבל תנו גם לצד השני הזדמנות לשאול שאלות ולספר על עצמו.
  • הכי חשוב לחייך ולקחת את הכל בכייף ובפרופורציה, ספיד דייט אמור להיות חוויה כייפית.
בתום הזמן הקצוב ,מצלצל הפעמון, וכל גבר עובר לדייט הבא בשולחן  אחר. כך במשך כשעתיים (לרוב עם הפסקת התרעננות קצרה באמצע) כולם בעצם נפגשים עם כולם , ומסמנים בכרטיס הבחירה שמקבלים בתחילת האירוע את התרשמותם מהדייט (כן/לא).
בסוף המפגש כולם מוזמנים להישאר, להזמין משקה וליהנות מהמשך הערב. 
 
לאחר מכן נבדקים כרטיסי ההתאמה ומוצלבים, במידה ורק צד אחד סימן התעניינות אזי לא קורה כלום, וזה  עוד יתרון לספיד דייט שבמידה והדייט לא היה מוצלח במיוחד, ולא בא לכם להמשיך הלאה, אז אין שום מבוכה/חיפוש תירוצים/התעלמויות וההעלמויות ופשוט ממשיכים הלאה.
במידה ושני הצדדים סימנו התעניינות חיובית, אזי מקבלים שני הצדדים את מספרי הטלפון להמשך התקשרות...ואז השמיים הם הגבול...
 

ספיד דייט – יתרונות

לספיד דייט יתרונות רבים. ראשית, הוא חוסך זמן. דייט רגיל עשוי לארוך כשעתיים, וכאן במהלך השעתיים ניתן לפגוש הרבה מאד בני זוג פוטנציאליים. שנית, תהליך הסינון הוא מהיר, בנוי על משיכה ראשונית ועל תחומי עניין בסיסיים – מה שמהווה בסיס איתן לבניית זוגיות בהמשך – אם הדבר מתאפשר, כמובן. באמצעות ספיד דייט ניתן למקד את המבט על הנושאים החשובים באמת, ולא לבזבז את הזמן על שיחות סרק, וכך ליצור מצב שבו ממשיכים להיפגש רק עם בני זוג שמתאימים באמת, ושיש להם פוטנציאל אמיתי לבנייה של זוגיות משותפת. ספיד דייט הוא תהליך מבוקר, כך שהוא אינו מוביל אנשים "ליפול" על בני זוג בעייתיים. בנוסף, הדייטים הראשוניים אנונימיים – כך שאף אחד לא נחשף יתר על המידה בפני מי שלא נמצא מתאים.
 
 

מפגשי הספיד דייט הקרובים : 

לקבלת פרטים על מפגשים קרובים ניתן לראות בלוח האירועים לפנויים פנויות כאן באתר. בנוסף תוכלו בלוח האירועים לקבל פרטים על טיולים לפנויים ופנויות, סופי שבוע, מסיבות, הרצאות ועוד.

 

איריס סלומון - מלכת הספיד דייט

איריס סלומון ספיד דייטאיריס סלומון, פסיכולוגית במקצועה בעלת התמחות שלה בנושא זוגיות ומיניות. מארגנת כ- 20 שנה מפגשי ספיד דייט שהניבו עד כה עשרות חתונות עליהם ידוע  ומאות זוגות. בתואר הראשון והשני בפסיכולוגיה כתבה מדור בנושאי זוגיות בעיתוני סטודנטים.

יום אחד החליטה לפרסם שמתכוונת לארגן ספיד דייט באוניברסיטה, סטודנטים רבים התלהבו ופנו אליה.. הקימה אתר ומאז פונים אליה אנשים מכל שכבות הגילאים, דתיים חילוניים ומארגנת ספיד דייט לכולם! החתונות של קרובים ושל חברות טובות כתוצאה מהספיד דייט גם דרבנו אותה להמשיך ולארגן מפגשים כל כך הרבה שנים, לצד עבודתה כפסיכולוגית מאמנת אישית למציאת זוגיות ושימור זוגיות, איריס מאמינה שכל מי שרוצה באמת בזוגיות אמיתית יכול להשיג אותה, הוא רק צריך לקחת את הנושא בידיים ולהיות אקטיבי בחיפוש היא מלווה אנשים רבים גם כפסיכולוגית ומאמנת וגם במפגשי הספיד דייט – במסע למציאת הזוגיות וזה מאוד מספק שזה קורה!


 

10/08/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל עכו העתיקה והקסומה (מותאם להנחיות משרד הבריאות). לפרטים נוספים ולהרשמה ליחצו כאן


29/06/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל מעיינות צוננים ברמת הגולן - מותאם להנחיות הקורונה. לפרטים נוספים ליחצו כאן


09/06/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל מבצר המונפורט והגליל המערבי. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


02/06/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות טעים במיוחד אל קטיף דובדבנים בצפון הגולן ועוד הפתעות. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


11/05/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים וסטודנטים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
XLOVE - קשר דיסקרטי
המלץ על האתר |

  התאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD