הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

ספיד דייט

אז מה זה בעצם מפגש ספיד דייט? מה היתרונות של מפגש שכזה על פני אתרי הכרויות ואירועים אחרים לפנויים ופנויות? איפה אפשר לקבל פרטים על המפגשים הקרובים?  ואפילו גם כמה טיפים כדי שתוכלו להצליח בספיד דייט ...

ספיד דייט
 
ספיד דייטינג
 

 
speed date
 
speedating
 

 
איריס סלומון
 
ספיד דייט איריס
 

 

 
 
הכרתם מישהו שמצא חן בעיניכם, התכתבתם, עברתם לטלפון, היה משעשע ומעניין והחלטתם לצאת לדייט...אז למרות שאתם עסוקים, פיניתם ערב  כדי לנסות בכל זאת,  מדדתם כמה חולצות כדי להראות במיטבכם ואפילו ציחצחתם שיניים...
מגיעים לדייט אחרי שחצי שעה חיפשתם חנייה, ומגלים שהמציאות לא ממש נוצצת (התמונה באתר ההכרויות היא מלפני 20 שנה/ הבחור פירגן לעצמו באתר עוד כמה סנטימטרים בגובה/ הייתי צריך לחשוד שכל התמונות שלה הן מלמעלה), שתיקות מביכות ושיעמום  (ולחשוב שיכולתי בזמן הזה לראות לפחות 3 פרקים של דייט בחשיכה...)...ובסוף עוד לשלם על כל ארוחת השחיתות הזאת (הוא נראה ג'נטלמן ועשיר,  זאת אחלה הזדמנות לדגום  את פלטת הסושי ענקית/אם אני משלם עליה אז אולי אח"כ נעלה אליי הביתה לשמוע קצת תקליטים ביחד...)
נשמע לכם מוכר? סביר להניח שמוכר מאוד, וסביר להניח שגם יותר מפעם אחת או חמש....
 
לפי מחקרים שנערכו, מסתבר כי שישים השניות הראשונות של הבליינד דייט הן המשמעותיות ביותר ולרוב קובעות את המשך הדייט. זה הכל. בדיוק דקה. ולמרות זאת, כל פעם מחדש אנחנו מוצאים את עצמנו מבזבזים שעות (כולל שיחות הטלפון שלפני הדייט)  ובסוף לשמוע/להגיד "לא נראה לי שזה ילך..." למרות שזה היה ידוע בתחילתו של הדייט...
מפגש ספיד דייט (נקרא גם ספיד דייטינג / ספידייט / SPEED DATE) פותר את הבעייה ומאפשר לפגוש מספר בני זוג בערב אחד ולהגדיל בבת אחת את כמות הדייטים שלכם ואת סכויי ההצלחה למצוא אהבה.
 

ספיד דייט – איך זה עובד?

 למפגש מגיעים כ 10-20 גברים ו 10-20 נשים (המספר חייב כמובן להיות שווה לאיזון מגדרי) כאשר ישנה חלוקה מראש לפי גילאים. הספיד דייטינג נערך במקום נייטרלי, לרוב בפאב או בבית קפה שנסגר במיוחד לצורך האירוע, ומתקיים לרוב בתל אביב, אך לעיתים מתקיימים גם מפגשי ספיד דייט בירושלים, חיפה והצפון ואף באילת. מדי פעם אפשר גם למצוא התארגנויות ספונטניות של מפגשי ספיד דייט חינם או מפגשים שמיועדים לקהל ספציפי כמו למשל מפגש ספיד דייט לדתיים, רופאים, דוברי רוסית וכדומה.

בתחילת הערב תקבלו כרטיס בחירה ועט, שותים משהו כדי להשתחרר קצת, מפטפטים ומתחילים. הנשים מתיישבות, כל אחת בשולחן משלה, כאשר כל שולחן מיועד לשניים ומרוחק משאר השולחנות  כדי לאפשר פרטיות ושיחה שקטה ללא הפרעות. הפעמון מצלצל וכל גבר מתיישב לסבב הכרות  "מיני-דייט"  של 7-10 דקות. השיחה היא ללא כל התחייבות, לא צריך להודיע לצד השני אם זה כן מתאים או לא מתאים. מפגש קצר וענייני רק כדי להרגיש אם יש כימיה ועניין וסיכוי לדייט.

במהלך השיחה רצוי לשים לב לכללים הבאים: 

 • אל תדברו על מי שהכרתם במהלך הספיד דייט, על עבודה, על מערכות יחסים קודמות או פוליטיקה...נצלו את הזמן המועט שיש לדברים הבאמת חשובים, נסו להיות יצירתיים ולא עם שאלות משעממות ושיגרתיות .
 • כבו פלאפונים,היו מרוכזים בשיחה, הסתכלו על מי יושב מולכם,שימו לב לשפת הגוף בדייט ,שלכם וגם של הצד השני. אל תפזלו לשולחנות האחרים, פנו לפרטנר שלכם בשמו הפרטי, ספרו על עצמכם, אבל תנו גם לצד השני הזדמנות לשאול שאלות ולספר על עצמו.
 • הכי חשוב לחייך ולקחת את הכל בכייף ובפרופורציה, ספיד דייט אמור להיות חוויה כייפית.
בתום הזמן הקצוב ,מצלצל הפעמון, וכל גבר עובר לדייט הבא בשולחן  אחר. כך במשך כשעתיים (לרוב עם הפסקת התרעננות קצרה באמצע) כולם בעצם נפגשים עם כולם , ומסמנים בכרטיס הבחירה שמקבלים בתחילת האירוע את התרשמותם מהדייט (כן/לא).
בסוף המפגש כולם מוזמנים להישאר, להזמין משקה וליהנות מהמשך הערב. 
 
לאחר מכן נבדקים כרטיסי ההתאמה ומוצלבים, במידה ורק צד אחד סימן התעניינות אזי לא קורה כלום, וזה  עוד יתרון לספיד דייט שבמידה והדייט לא היה מוצלח במיוחד, ולא בא לכם להמשיך הלאה, אז אין שום מבוכה/חיפוש תירוצים/התעלמויות וההעלמויות ופשוט ממשיכים הלאה.
במידה ושני הצדדים סימנו התעניינות חיובית, אזי מקבלים שני הצדדים את מספרי הטלפון להמשך התקשרות...ואז השמיים הם הגבול...
 

ספידייט – יתרונות

לספיד דייט  יתרונות רבים. ראשית, הוא חוסך זמן. דייט רגיל עשוי לארוך כשעתיים, וכאן במהלך השעתיים ניתן לפגוש הרבה מאד בני זוג פוטנציאליים. שנית, תהליך הסינון הוא מהיר, בנוי על משיכה ראשונית ועל תחומי עניין בסיסיים – מה שמהווה בסיס איתן לבניית זוגיות בהמשך – אם הדבר מתאפשר, כמובן. באמצעות ספיד דייט ניתן למקד את המבט על הנושאים החשובים באמת, ולא לבזבז את הזמן על שיחות סרק, וכך ליצור מצב שבו ממשיכים להיפגש רק עם בני זוג שמתאימים באמת, ושיש להם פוטנציאל אמיתי לבנייה של זוגיות משותפת. ספיד דייט הוא תהליך מבוקר, כך שהוא אינו מוביל אנשים "ליפול" על בני זוג בעייתיים. בנוסף, הדייטים הראשוניים אנונימיים – כך שאף אחד לא נחשף יתר על המידה בפני מי שלא נמצא מתאים.
 
 

מפגשי ספיד דייטינג קרובים : 

לפרטים נוספים ,קבלת הטבה והרשמה- הכנסו לקישור המבוקש:
ספיד דייט לנשים בגילאי 32-42 ולגברים בגילאי 35-45
ספיד דייט לדתיים
ספיד דייט לנשים בגילאי 38-49 ולגברים בגילאי 40-54
ספיד דייט לנשים בגילאי 24-34 ולגברים בגילאי 27-36
ספיד דייט לנשים בגילאי 32-42 ולגברים בגילאי 35-45
ספיד דייט לנשים בגילאי 26-39 ולגברים בגילאי 28-43
ספיד דייט לנשים בגילאי 24-34 ולגברים בגילאי 27-36
ספיד דייט לנשים בגילאי 38-49 ולגברים בגילאי 40-54

לקבלת פרטים על מפגשי ספידייטינג קרובים ניתן לראות בלוח האירועים לפנויים פנויות כאן באתר. בנוסף תוכלו בלוח האירועים לקבל פרטים על טיולים לפנויים ופנויות, סופי שבוע, מסיבות, הרצאות ועוד.

 

ראיון עם איריס סלומון מנהלת חברת Speed Date

 

 
 
איריס סלומון - ספרי קצת על עצמך ואיך הגעת לתחום
שמי איריס סלומון, פסיכולוגית עם התמחות בנושא זוגיות ומיניות. מנהלת ומפיקה כ- 13 שנה מפגשי ספיד דייט וסדנאות למציאת זוגיות שהניבו עד כה לפחות 48 חתונות שידוע לנו עליהם ומאות זוגות.
במהלך לימודיי לתואר הראשון והשני בפסיכולוגיה כתבתי מדור בנושאי זוגיות בעיתוני סטודנטים. ביום בהיר אחד החלטתי לארגן מפגש ספיד דייט לפנויים ופנויות באוניברסיטה. סטודנטים רבים התלהבו ופנו אלי...הבנתי שיש לכך צורך ופוטנציאל אדיר..
מאז אני מארגנת מפגשי ספיד דייט מפולחים לשכבות גיל שונות כולל ספיד דייט לפנויים ופנויות בגילאי 50 פלוס. אחת לחודש אני גם מפיקה מפגש ספיד דייט לדתיים.
החתונות כתוצאה מהספיד דייט גם דרבנו אותי להמשיך ולארגן מפגשים כל כך הרבה שנים, לצד עבודתי כפסיכולוגית מאמנת ומנחת קבוצות בתחום מציאת זוגיות ושימור זוגיות.אני מאמינה שכל מי שרוצה באמת בזוגיות אמיתית יכול להשיג אותה. בחיפוש אני מלווה אנשים רבים במסע למציאת הזוגיות וזה מאוד מספק שזה קורה!
 
ספיד דייט - מה זה? איך זה עובד?
ספיד דייט הינה שיטה מהירה להיכרות עם פנויים פנויות איכותיים לקשר רציני.
כל משתתף נפגש עם 14-20 בני/בנות זוג פוטנציאליים באופן אישי. הנשים מתיישבות, באופן קבוע, סביב השולחנות, הגברים מתיישבים ליד הנשים, וכל 7 דקות מונחים לעבור לדייט הבא. בתום כל 7 דקות כל אחד מסמן על כרטיסים שקיבל אם מעוניין להמשיך להכיר או לא. אם שני הצדדים מסמנים ב- "כן", המארגנים מיידעים את המשתתפים,בתוך 24 שעות, על הימצאות ההתאמות, ומעבירים לשני הצדדים את מספר הטלפון. מפגשי הספיד דייט מתקיימים בפאב או בית קפה שנסגרים לצורך   המפגש וכוללים משקאות וכיבוד, הנחייה מקצועית ע"י פסיכולוגים ומנחי קבוצות.
מפגשי הספיד דייט מתקיימים בתל אביב אך לעיתים מתקיימים גם מפגשי ספיד דייט בירושלים ומפגשי ספיד דייט בחיפה והצפון. אחוזי הצלחת השיטה הינם מהגבוהים בעולם !
 

ספידייטינג  - יתרונות וחסרונות

 • בספיד דייט תכיר/י 14-20 בני/בנות זוג פוטנציאלים במהלך ערב אחד. אם הייתם יוצאים לכל דייט בנפרד הדבר היה לוקח לכם לפחות חודשיים.
 • בספיד דייט תחסכו מעצמכם מפגשים סתמיים ומבזבוז זמן - לא עוד בליינד דייט של מספר שעות עם בן/בת זוג אחד/אחת שמהמבט הראשון נראו לא מתאימים..
 • מחקרים מראים שלוקח עד 3 דקות לדעת אם מעוניינים להמשיך להכיר. בספיד דייט תוכלו לדעת תוך דקות ספורות אם אתם מעוניינים להמשיך עם בן / בת הזוג הפוטנציאליים לדייט אמיתי, או להמשיך הלאה בחיפוש מבלי לבזבז זמן ואנרגיה.
 • בספיד דייט תחסכו מעצמכם שעות של שיחות טלפון, החלפת פרטים וירטואליים ובניית ציפיות גבוהות שפעמים רבות מתנפצות בדייט עצמו.
 • במפגש ספיד דייט תחסכו זמן רב המוקדש להתארגנות ויציאה לכל דייט, במקום להתלבש להתאפר, לצאת למצוא חניה וכו' מספר פעמים רב.. תעשו זאת בערב אחד.
 • מפגש ספיד דייט חוסך הרבה עוגמת נפש ומתח שיש ביום שלאחר הדייט. תוכלו לדעת מייד יום אחרי הספיד דייט האם המשתתפים שמצאו חן בעינכם גם מעוניינים להכיר אתכם.
 • התאמה מקסימלית של בני/בנות הזוג המגיעים לערב ספיד דייט
 
ספיד דייט בהנחיית איריס סלומון  - המפגשים הקרובים
 

ספיד דייט - מי האנשים שמגיעים למפגשים?

אנשים איכותיים שמעוניינים בזוגיות אמיתית, עברו סינון קפדני של המארגנים, מסרו כתובת בבית, ת.ז. ופרטים אישיים והכל כדי למצוא את האחד/ אחת שלהם. המשתתפים מותאמים זה לזה לפני כל מפגש עפ"י מספר קריטריונים כגון: גיל, אזור מגורים, מצב משפחתי , השכלה וכו'
 
 
אתרי הכרויות באינטרנט כדרך להכרויות - מה דעתך ?
אני מאוד מעודדת להכיר בכל דרכי ההיכרויות. עשיתי לא מעט שיתופי פעולה עם אתרי הכרויות וממליצה גם על הקטנים וגם על הגדולים וכן על הכרויות בפייסבוק, כיוון שלא ניתן לדעת איפה מחכים הנסיך/ה שלכם.
כמובן שצריך לעשות את זה נכון, כיוון שאם לא – אז ישנם חסרונות בסוג הכרות זה למשל- שזה יכול לגרום לאנשים להתמכר להיכרות ולא למציאה, זה יכול ליצור אשליה שתמיד יש מישהו טוב יותר. או מאידך אם מישהו יבנה כרטיס לא אטרקטיבי ולא יפנו אליו, הדבר יכול לפגוע בבטחונו העצמי..אולם מי שצורך ומתפעל את ההכרויות שלו דרך האינטרנט נכון ומוכן לצאת להרבה דייטים- יש סיכוי גדול שימצא את האחד / אחת שלו בדרך זאת.
אני מאוד ממליצה לפתוח מספר כרטיסים במספר אתרי הכרויות ולהיות פעילים בהם.
כדי להכיר דרך בליינד דייט צריך לצאת הרבה! לפנות זמן כי הכל זה עניין של סטטיסטיקה , ככל שיוצאים יותר יש סיכוי גבוה יותר להכיר את הבן זוג שלכם.ספיד דייט זה פשוט ריכוז של הרבה בליינד דייטים בערב אחד.
 
ספיד דייט - סיפורי הצלחה
יש לנו 48 חתונות שידוע לנו עליהם. ובכל שנה אני מוזמנת והולכת למספר חתונות נוספות .יש לי מספר קרובי משפחה וחברות שהתחתנו מהמפגשים שלי.. והדבר כמובן מדרבן ומעלה לי את המוטיבציה לארגן ספיד דייט לכולם.
סיפור אחד שמאוד אוהבת זה שידידה של חברים שלי- רות שהתלבטה אם לבוא נרשמה מהרגע להרגע- למפגש ספיד דייט, ממש באותו היום של המפגש..הכנסתי אותה למרות שהמפגש היה כבר סגור, והיא הכירה בערב זה את אריק בעלה. לחילופין יש למשל גם את הסיפור של אבי, שהחליט שהוא יתחתן דרך הספיד דייט והגיע לפחות 10 מפגשים, היו לו מספר קשרונים אך לא ממש נתפס.
ולמפגש האחרון שבו השתתף בהתחלה הוא לא רצה להגיע.. שכנעתי אותו לבוא אמרתי לו שיהיו נשים שנראו לי שיתאימו מאוד, והוא התחתן דרך המפגש הזה..
 
ספיד דייט - אנקדוטות וקטעים משעשעים/מביכים
בחור שלאחר פעמיים שהשתתף אמר לי שיגיע בפעם ה- 3 עם ידידה מקסימה שלו. הם גילו לי שהיו בעבר זוג ושזה לא הצליח ועכשיו הם רק ידידים, לאחר המפגש – שניהם בעיקר התעניינו איך הלך לשני. ולימים סיפרו לי גם שהתחתנו.
 • זוג גרוש עם ילדים, שנמצאים ביחסים מצוינים והחליטו להגיע ביחד למפגש ספיד דייט, כל המפגש הם התבדחו שאפשר לקחת המלצות מהגרוש/ה שבחדר.
 • מפקד וחיילת שלו שנפגשו, שהיו לאחר מכן ידידים ונכחו אחד בחתונה של השניה ולימים התגרשו ונפגשו שוב במפגש של גילאי 40+ והפכו להיות זוג.
 • 2 חברות שהיו גם שותפות לדירה הגיעו למפגש ספיד דייט והתחילו לצאת באופן רציני עם 2 גברים מאותו מפגש .. לימים אחת מהשותפות התחתנה עם הבחור מהמפגש והשותפה השניה נפרדה מהחבר .. ובאה לספיד דייט נוסף והתחתנה דרכו.
 • בחור שיצא עם בחורה כחצי שנה מהספיד דייט שהיה בו לאחר שנפרדו חזר לטבלת ההתאמות שהיו לו בה 8 טלפונים, והתקשר למישהי אחרת לאחר חצי שנה... הם התחילו לצאת וכיום הם נשואים עם תינוק
 על מה לדבר/לא לדבר במהלך הספיד דייט?
 • נסו לא להיות "תקליט שבור" ולחזור על עצמכם בכל דייט, כגון: "מה אתה עושה?", "איפה רוצה לגור?",  אם יש קליק יהיה לכם זמן לשאול את השאלות האלה – כל החיים..
 • שאלו שאלות מקוריות ויצירתיות: מה הדייט הכי מצחיק שהיה לך? מה החלום שלך ? מה התחביבים שלך? מה הטיול האחרון שהיית בו?
 • מומלץ להיות חיוביים וקלילים.
 • אל תשכחו גם להקשיב!!
 • הקשיבו לשם של בן הזוג הפוטנציאלי ושימו לב אם יש שם דומה של מישהו במפגש
 • לא מומלץ לדבר על מערכות יחסים קודמות, על האקס/ית
 • לא מומלץ לדבר על בעיות וקשיים בעבודה/ בחיים האישיים, על נושאים מעציבים
 • לא כדאי לדבר על בעיות בריאותיות- כגון טיפול השיניים המקיף שעברת היום בבוקר
 • אל תדברו על נושאים פוליטיים שנויים במחלוקת
 • לא לדבר על הדייטים שהיו לכם במהלך הערב, או כמה אנשים מצאו חן בעינכם ..
ספיד דייט - מה ללבוש למפגש ?
כדאי ללבוש את מה שאתם נוהגים ללבוש בדייט ראשון - הכי חשוב שיהיה לכם נוח ושישקף את מי שאתם באמת.לא מומלץ להתלבש באופן רשמי מידי וגם לא באופן מתאמץ ומהודר מידי
 

 

ספיד דייט לגרושים גרושות

לעיתים מתקיימים מפגשי ספיד דייט המיועדים ומפולחים לגרושים וגרושות עם ילדים. מה היתרונות במפגש ספיד דייט לגרושים וגרושות צעירים עם ילדים?

יש לא מעט אתגרים בלהיות גרוש עם ילדים או גרושה עם ילדים, כאשר הם עדיין קטנים. לא כולם יכולים להבין את האילוצים שיש בתהליך ההכרויות, הן כלכלית, והן ברמת הדייטים וסופי השבוע והמחוייבות הבלעדית לילדים. קשר של רווק וגרושה פלוס ילדים, או רווקה עם גרוש עם ילדים, עלול ליצור לא מעט אי הבנות ובעיות, ומומלץ להכיר בן זוג או להכיר בת זוג בסטטוס דומה לשלכם, תוך הכרה והבנה הדדית של הבעיות והאילוצים, ואפילו ניצול הרקע הדומה של להיות גרושים צעירים עם ילדים, לטיולים משותפים ופעילויות משותפות עם הילדים. 
 
 

ספיד דייט בצפון

 

 
ספיד דייט בצפון - לא צריך לנסוע רחוק בשביל למצוא זוגיות !
פנויים פנויות מחיפה והצפון מכירים בוודאי את זה שרוב האירועים, המפגשים והמסיבות לפנויים ופנויות מתקיימות באיזור המרכז, ודי מתיש לעשות את הנסיעה הזאת כדי לגלות באופן לא מפתיע, שרוב המשתתפים שם הם פנויים ופנויות מהמרכז שפחות מעוניינים בקשר רציני ומשמעותי עם פנויים ופנויות מהצפון. במקביל גם לצאת לדייטים מצריכים לא מעט אנרגיה, כסף וכוחות, אז אם גם לכם נמאס לכם לבזבז שעות באתרים, למיין, לסנן, להתכתב ואז -  להתלבש לדייט, לנסוע, לחנות, ללכת, לפגוש, להתיישב, להזמין, לדבר, לדבר, לדבר, ורק אז להבין שהאדם שמולכם אינו החצי השני שאיתו הייתם רוצים לבלות את שארית חייכם... אנחנו מתייעלים!
 
 

ספיד דייט לדתיים

 

 
מה היתרונות של מפגש ספיד דייט המיועד לדתיים ושומרי מסורת? מפגש ספיד דייט לדתיים יחסוך לכם את כל הזמן שאתם מבזבזים על דייטים ארוכים ומיותרים (שלא לדבר על התסכול שבחוסר הצלחת הדייט, האנרגיות שהולכות לאיבוד, ועוד), ומאפשר לפנויים ופנויות דתיים שמחפשים קשר רציני ואיכותי הזדמנות להכיר בערב אחד, מספר גדול של פנויים ופנויות ל"מיני דייטים" קצרים, מדוייקים ותכליתיים ולהגדיל את סיכויי ההצלחה להכיר ולמצוא את החצי השני... אז למה אתם מחכים? השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם עם כל הפרטים ולראות אתכם במפגש ספידייטינג לדתיים.
 
 
 
ספיד דייט לפנויים ופנויות בגילאי 50+

פנויים פנויות בגילאי 50 פלוס מודעים מאוד לפנאי ולכן  הם יתעניינו  במציאת פרטנר – חבר אמיתי, איש שיחה שיוכלו לשתף אותו ולחוות איתו, לבלות איתו ולטייל איתו. בגילאי 50 פלוס לרוב לא מדברים כבר על חתונות או ילדים, אם כבר אז הנושא המשותף זה הנכדים..פנויים פנויות בגיל זה לא מחפשים כל כך פרפרים בבטן, זיקוקים וקליקים מדהימים , אלא מישהו מרקע חברתי דומה , שיבין אותם ויתמוך בהם.החיצוניות צריכה להיות סבירה בעיניהם. בלא מעט מפגשי ספיד דייט לגילאי 50 פלוס נוצרו זוגות למרות שבמראה הראשוני הם אמרו שאין סיכוי אך בהמשך בגלל שהשיחה זרמהוהם התגלגלו מצחוק אחד עם השנייה ומצאו תחביבים משותפים- הם נתנו לזה צ'אנס והיום הם יחד בזוגיות הדוקה.

 

ספיד דייט חינם

 

 

איריס סלומון - מלכת Speed Date

איריס סלומון ספיד דייטאיריס סלומון, פסיכולוגית במקצועה בעלת התמחות שלה בנושא זוגיות ומיניות. מארגנת כ- 20 שנה מפגשי ספיד דייט שהניבו עד כה עשרות חתונות עליהם ידוע  ומאות זוגות. בתואר הראשון והשני בפסיכולוגיה כתבה מדור בנושאי זוגיות בעיתוני סטודנטים.

יום אחד החליטה לפרסם שמתכוונת לארגן ספיד דייט באוניברסיטה, סטודנטים רבים התלהבו ופנו אליה.. הקימה אתר ומאז פונים אליה אנשים מכל שכבות הגילאים, דתיים חילוניים ומארגנת ספיד דייט לכולם! החתונות של קרובים ושל חברות טובות כתוצאה מהספיד דייט גם דרבנו אותה להמשיך ולארגן מפגשים כל כך הרבה שנים, לצד עבודתה כפסיכולוגית מאמנת אישית למציאת זוגיות ושימור זוגיות, איריס מאמינה שכל מי שרוצה באמת בזוגיות אמיתית יכול להשיג אותה, הוא רק צריך לקחת את הנושא בידיים ולהיות אקטיבי בחיפוש היא מלווה אנשים רבים גם כפסיכולוגית ומאמנת וגם במפגשי הספיד דייט – במסע למציאת הזוגיות וזה מאוד מספק שזה קורה!


 

08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


26/03/2021

ביום שלישי 30/03, חול המועד פסח, טיול פנויים ופנויות אל צפת ועמוקה "בעקבות הרוח" - לפרטים נוספים ליחצו כאן06/03/2021

בשבת הקרובה טיול פנויים ופנויות אל פריחות ומפלים בגליל  - לפרטים נוספים ליחצו כאןחדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD