הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

בוגדים בוגדות


קישורים לאתרי הכרויות סקס מומלצים :  זבנג    |  בוגדות  |  אשלי מדיסון   |


בוגדים בוגדות

אילו פלטפורמות מאפשרות היכרויות של בוגדים בוגדות? האם ישנם אתרי הכרויות ייעודיים לבוגדים בוגדות? כיצד ניתן להכיר לסטוצים דיסקרטיים? מערכות יחסים יכולות להכביד עלינו בצורה משמעותית ולעיתים ישנו צורך בהפסקה בכדי לנשום אוויר. גברים ונשים, פנויים ופנויות שנמצאים בזוגיות ונשואים ונשואות מוצאים כי הפסקה ממערכת היחסים וחוויה פרטית ומרגשת יכולים להפוך אותם לבני זוג טובים יותר ואנשים מאושרים ומסופקים יותר, מבלי לפרק את המסגרת הקיימת. כמובן שהדבר החשוב ביותר לבוגדים בוגדות הוא שהמידע על הבגידה לא יגיע לבני או בנות הזוג שלהם ולכן עליהם לנהוג בחוכמה ובדיסקרטיות מירבית. היכרויות של בוגדים בוגדות דרך האינטרנט או בעזרת אפליקציות ייעודיות הן הדרך הדיסקרטית והבטוחה ביותר. שימוש באתרי הכרויות סקס המיועדים לבגידות יאפשרו לך להכיר את הפרטנר או הפרטנרית המתאימים לצרכים שלך.
 

אתרי הכרויות לבוגדים בוגדות:

  • זבנג - אתר הכרויות למטרת סקס וסטוצים, אתר הכרויות הסקס הישראלי המומלץ ביותר לחיפוש סטוץ והכרויות דיסקרטיות. בזבנג תמצאו כל מה שאתם מחפשים בתחום הכרויות הסטוצים: הגשמת פנטזיות, סטוצים, ריגושים ושבירת שגרה, רומן קליל, כייף ודיסקרטי, חילופי זוגות, שלישיות, אורגיות, שוגר דדי, משחקי שליטה, סקס מזדמן, הכרויות עם טרנסג'נדרים, הכרויות לגייז, לסביות, דו מיניות ועוד. להרשמה חינם ליחצו כאן
  • אשלי מדיסון - אתר הכרויות סטוצים בינלאומי עם למעלה מ 100,000 ישראלים שמחפשים סטוץ מרגש. אשלי מדיסון מוכרים בעולם כמותג המוביל בתחום הבגידות והכרויות בעולם, ונחשב כיום לאתר הכרויות הסטוצים המצליח והפעיל ביותר בעולם. להרשמה חינם ליחצו כאן
  • בוגדות הכרויות סקס - אתר הכרויות סטוצים, קשרים דיסקרטים והגשמת פנטזיות בדיסקרטיות מוחלטת. באתר אלפי  חברים המחפשים סטוצים מרגשים וסקס דיסקרטי מזדמן להכרויות סטוצים,, וכל הכרות למטרת סקס והגשמת פנטזיות להרשמה חינם ליחצו כאן
     
טעויות הנעשות על ידי בוגדים בוגדות
אתרי הכרויות לנשואים בוגדים ונשואות בוגדות מגנים על הפרטיות שלך ועוזרים לך לשמור על הפרטיות שלך במהלך מציאת ופגישת הצד השני של הרומן שלך במגוון דרכים. למרבה הצער, בוגדים בוגדות רבים נתפסים מכיוון שהם חוזרים על טעויות שנעשו פעמים רבות בעבר. הטיפ הראשון והעיקרי לבוגדים בוגדות הוא לא לשכוח שלבן או בת הזוג שלהם אין סיבה לחשוד, רק לאחר שמורגש שינוי בהתנהגות מתחילים החשדות להופיע. בנוסף, חשוב להסתיר את העקבות הדיגיטליים לכך שהשתמשת באפליקציות סקס או אתרי הכרויות לבוגדים בוגדות. הסתרת האפליקציות עצמן, שימוש במכשירים פרטיים שבן או בת הזוג שלך אינם מודעים לקיומם ואפילו פתיחת חשבון דואר אלקטרוני נוסף הם רק חלק מהפעולות שניתן וכדאי לבצע.
 

מפגשים לבוגדים בוגדות: 

כאשר בוגדים בוגדות נפגשים, כמעט בכל פעם, מדובר במפגשים מיניים. מכיוון ששני הצדדים יודעים מה הם רוצים, אין סיבה להסתכן ביציאה למקומות פומביים. תיאום ציפיות במהלך השיחות בצ'אטים של אתרי הכרויות לבוגדים בוגדות יוודא ששני הצדדים מגיעים מאותן הסיבות ושלאף אחד מהם אין שאיפות לכך שהרומן ימשיך מעבר למשיכה הפיסית. מומלץ מאוד לקבוע פגישה של בוגדים בוגדות במקומות רחוקים ממקום מגורייך וכאלו בהם הסבירות שבן או הבת הזוג שלך או אנשים שמכירים אותך יעברו היא נמוכה עד ללא קיימת.

 

 

רוצה לבגוד בבעלי

 

היכן יש לחפש אחר שותף אם אני רוצה לבגוד בבעלי? האם אתרי הכרויות מספקים דיסקרטיות בחיפוש אחר רומנים לנשים נשואות?  המשפט אני רוצה לבגוד בבעלי נשמע יותר ויותר בזמן האחרון, ההבנה של נשים כי האפשרויות שלהן פתוחות ומגיע גם להן לחוות יותר שולחת נשים רבות לחפש אחר פגישות דיסקרטיות וריגושים מחוץ לכבלי הנישואים. למרות שלעיתים זה המקרה, אישה אשר אומרת אני רוצה לבגוד בבעלי אינה בהכרח מתכוונת לכך שהיא רוצה להתגרש. לעיתים רומן מחוץ לגבולות הנישואים יכול להחיות אותם ולתת לך רוח גבית להמשך היחסים. לצד זאת, ישנן נשים אשר רוצות לשמור על המשפחה אך בעליהן בוגדים ולכן הן מבינות שגם להן מותר. בכדי לשמור את ההחלטות בנוגע לעתיד הנישואים שלך אצלך, מומלץ לשמור על דיסקרטיות ולנקוט בזהירות בתהליכי החיפוש ואף קיום הרומן. אז איפה אפשר למצוא שותף מתאים לקשר דיסקרטי ומרגש?
 
 
רוצה לבגוד בבעלי בלי להיתפס: לכל בגידה ישנם שני חלקים עיקריים, ההיכרות עם הצד השלישי מחוץ לנישואים ומימוש הרומן, ולא משנה אם זה רומן של רווק עם נשואה או רומן בין נשואים. בכדי לשמור על דיסקרטיות מומלץ לנהל את החלק הראשון של הכרויות דיסקרטיות באתרי הכרויות סקס ייעודיים ואמינים אשר מבטיחים את הדיסקרטיות שלך. אישה אשר אומרת אני רוצה לבגוד בבעלי ומנהלת רומן אך רוצה לשמור את השליטה על חיי הנישואים שלה צריכה לשים לב כי היא משתמשת בחשבון דואר אלקטרוני משני אשר אינו מחובר לטלפון החכם שלה, מתכתבת באפליקציות ייעודיות אשר מותקנות על מכשירים משניים ואינה מתקשרת עם השותף שלה לרומן בשיחות או הודעות רגילות.
 
יש הרבה גברים ששימחו לרומן עם נשואה: לדרישה אני רוצה לבגוד בבעלי ישנו מענה רחב מאוד ותוכלי להרגיש זאת באמצעות אפליקציות להכרויות סקס (כמו למשל טינדר שהתחילה כאפליקציה לסטוצים)  ואתרי היכרויות סקס הקיימים. מעבר לכך ששימוש באתרי הכרויות בעלי קטגוריה ספציפית לנשים אשר רוצות לבגוד בבעלן יגן על הפרטיות שלך, הוא גם יקצר את זמני החיפושים ויכניס אותך במהירות לכל מערכת יחסים אותה ברצונך להתחיל רומן מחוץ לנישואים. מומלץ שלא להשתמש באתרי הכרויות כלליים אפליקציות הכרויות כלליות מכיוון ושם ישנה הסכנה שהפרופיל שלך ייחשף למישהו אשר מכיר את בעלך והרומן שלך יתגלה. שימוש באתרי הכרויות בעלי תמיכה יוכל להוכיח את עצמו כיעיל גם כן בעזרת הצגת הצרכים שלך בצורה ברורה ונכונה. שיהיה בהצלחה
 
 

בגידות בחיי הנישואין

מי בוגד יותר גברים או נשים? מה הסיבות שמביאות לבגידות בחיי הנישואין? האם יש אתרי הכרויות לנשואים ונשואות? והאם כל מה שהם מחפשים זה הכרויות סקס? גם גברים נשואים רוצים להרגיש גברים, גברים אוהבים שהם החזקים, גברים מצליחים להפיק מעצמם את המאה אחוז שהם שולטים בסיטואציה ובהחלט אפשר לומר שכל הגברים גם מחפשים ריגושים כל הזמן. יש כאלה שיגידו שזה גנטי, יש כאלה שיגידו שזה תלוי באופי ויש שיגידו שכולם כאלה כי ככה פשוט בנוי הגוף של הגבר אבל הסיבה לא כל כך משנה, מה שחשוב הוא שהרבה מאוד מהגברים בוגדים - אבל לא כולם יודעים כיצד לעשות זאת מבלי להיתפס. בניגוד למה שרבים חושבים, נשים בוגדות לא פחות מגברים אבל הן יותר טובות בלהסתיר את זה. נשים יכולות לנהל רומן ארוך במשך שנים, בעוד שלרוב גברים מחפשים סטוץ מזדמן. מכיוון שלא הכי מומלץ לנהל רומן בעבודה עם אישה נשואה מכיון שדיסקרטיות היא שם המפתח,  ואפליקציות להכרויות סקס כדוגמת Tinder למשל מצריכות התקנה בטלפון שיכולה להתגלות, הרי שהאופציה הדיסקרטית והמומלצת ביותר להכרויות לנשואים ונשואות היא באמצעות אתרי הכרויות סקס באינטרנט. אז איפה מתחילים?

 

 

בגידות בחיי הנישואין מבלי לפרק את המסגרת: עולם הנישואין יכול להיות קצת משעמם לעתים. יש שיגידו אפילו שהוא הרבה משעמם אבל עדיין חלק נכבד מהזוגות מעדיפים להישאר נשואים ולא לפרק את התא המשפחתי שבנו. מצד שני, אותם גברים ונשים נשארים מתוסכלים שלא יהיו להם יותר ריגושים בחיים ובזמן שיש כאלו שלא עושים כלום יש אחרים שמצאו את הפתרון המושלם – לבגוד וגם לשמור על חיי הנישואין. זה אולי לא נשמע טוב אבל בגידות בחיי הנישואין יכולים לעשות פלאים לזוגיות אפילו יותר מטיפול זוגי  - ולמעשה בגידה עוזרת לגברים רבים להיות בעלים תומכים ואוהבים יותר, כמו גם אנשי משפחה שמחים מסופקים. ניתן לשמוע על זה גם מזוגות שהחליטו לעבור לחיות בנישואים פתוחים ומדווחים על עלייה  בחשק המיני ושיפור האינטימיות (לאו דווקא אינטימיות מינית) בבית.

 

רק מעטים בוחרים לבלות את החיים עם אישה אחת או עם גבר אחד: הגברים רוצים להישאר נאמנים, רוצים לתת לאישה שלנו תחושה בטוחה ורוצים להיות אנשי משפחה למופת... אבל עצם המחשבה שמהחתונה ועד יומנו האחרון נשכב רק עם אישה אחת פשוט יכולה להרוג אותנו. בגידות בחיי הנישואין הן לא בהכרח דבר רע, בגידה יכולה לשחרר המון מתחים והמון לחצים ומובן שרק אם עושים אותה בצורה חכמה. ההיא במשרד עושה לך עיניים? הכרת מישהי סקסית דרך אתר הכרויות סקס או אפילו בקבוצת הכרויות בפייסבוק? האקסית מהתיכון חזרה לדבר איתך? בגידות בחיי הנישואין קורות כמעט אצל כולם, גם אתה יכול להצטרף לחגיגה אבל חשוב לעשות את זה בדיסקרטיות מוחלטת. חשוב להגיד שבגידה היא לא בהכרח רק צורך פיזי, לעיתים דווקא הצורך הנפשי הוא זה שמוביל אותנו לזרועותיה של אישה אחרת. בין אם מדובר בצורך פיזי לסקס בלבד ובין אם מדובר בצורך נפשי מומלץ לבחור בפרטנרית שמבינה את המצב ולא תדרוש מכם משהו שאתם לא יכולים לספק לה. בכל מקרה, אם החלטתם להנות קצת מבגידות בחיי הנישואין, אל תשכחו תמיד לכבד את הצד השני ולשמור על דיסקרטיות ועל כבוד הדדי.

 

 
 
 
מה הסיבות שנשים בוגדות? מה הסיבות שגברים בוגדים? מה הקשר בין אתרי ההכרויות לבין בגידות?  והאם בכלל אפשר לדעת מי בוגד יותר גברים או נשים? גברים ונשים מתעסקים לא מעט בשאלה - מי מהמינים בוגד יותר, גברים או נשים?  עד לפני מספר שנים נהוג היה להצביע על הגברים כאוכלוסייה העיקרית שבוגדת, אך כיום כבר ברור שהמצב מורכב יותר. יש הרבה נשים שלא מתביישות לבגוד כדי לרענן את השגרה ובני זוג שמתאמים ביניהם מערכת יחסים פתוחים או שנמצאים בקשר פוליאמורי שמאפשר ומכיל קשרים נוספים. כתוצאה מכך, גברים ונשים לא תמיד מתייחסים לבגידה כעניין שלילי ומבחינה חברתית יש קונצנזוס מסוים לגבי החשיבות שלה. במילים אחרות, הבגידה היא לעיתים חלק ממערכת יחסים והשאלה מי בוגד יותר לא תמיד רלוונטית. רבים נוטים לראות כפרמטר את מספר הגברים באתרי הכרויות סקס מול מספר הנשים, אך נתון זה נובע בעיקר מהסיבה שלנשים לרוב יש הזדמנויות נוחות יותר לבגידה מאשר לגברים שצריכים לחפש פרטנרית באתרי הכרויות הסקס ובאפליקציות להכרויות סקס (טינדר למשל). כמובן שגם הסיבות לבגידה הן שונות בין גברים לנשים, אצל גבר הסיבה תהיה יותר פיזית ומינית ואצל הנשים לרוב מדובר בצורך ריגשי (להרגיש מחוזרת יותר, נחשקת וכד').
 
 
האם יש הבדלים בין הסיבות לבגידה? על אף האמור למעלה על מי בוגד יותר גברים או נשים, אי אפשר להתעלם לגמרי מההבדלים בין גברים לנשים בכל הנוגע למערכות יחסים. גברים בוגדים כי הם מחפשים ריגוש ורוצים להתנסות בחוויות חדשות, בעוד נשים בוגדות עושות את זה על מנת להרגיש נחשקות ונאהבות. גברים גם משתעממים מהר יותר מנשים, בעוד הן זקוקות לתחושת ביטחון ולעיתים הן מוצאות אותו מחוץ למערכת יחסים ממוסדת. כמובן שלא מדובר בנתונים אמפיריים וצריך לבחון כל מקרה לגופו כדי לדעת מי בוגד יותר גברים או נשים, אבל אפשר להיעזר בהנחות המוצא הללו אם רוצים להכיר טוב יותר את הנושא.
 
השפעת אתרי הכרויות על אחוזי בגידות: הנושא של בגידות בין גברים ונשים עלה בשנים האחרונות לכותרות גם בגלל הנוכחות של אתרי הכרויות סקס וסטוצים באינטרנט, ועוד יותר בגלל לא מעט אתרי הכרויות סקס שנועדו במיוחד להכרויות דיסקרטיות. אם בעבר גברים ונשים לא בגדו רק כי הם לא הצליחו לשמור על דיסקרטיות, הרי שכעת יש מגוון רחב של אפשרויות במרחק של לחיצת כפתור. אתרי ההיכרויות הסקס באינטרנט משמשים כפלטפורמה אידיאלית לבגידות של גברים ונשים כי הם דיסקרטיים לחלוטין, אנונימיים ולא מחייבים.
 
הערך המוסף של הבגידה : גברים ונשים בוגדים כי זה חשוב לתחושת הביטחון והדימוי העצמי שלהם. כל עוד הבגידה לא פוגעת בצד השני ואף מתואמת מראש, אין סיבה להתבייש בה או להטמין את הראש בחול. כל מה שגברים ונשים שרוצים לבגוד צריכים לעשות הוא להיכנס לאתרי הכרויות סקס באינטרנט ולפתוח פרופיל. מאותו רגע והלאה הם היחידים שמחליטים כיצד ומתי לקדם את מערכת היחסים.
 
 
 

קישורים לאתרי הכרויות סקס מומלצים :  זבנג    |  בוגדות  |  אשלי מדיסון   |


22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD