הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

גרושים גרושות דתיים


קישורים מומלצים לאתרי הכרויות לדתיים:        שליש גן עדן        שניים שהם אחד


 

איזה אתרי הכרויות מומלצים לגרושות דתיות שמחפשות קשר רציני והכרויות לפרק ב'? האם עדיף להעזר בשדכנית או באתרי הכרויות? איפה עוד  יכולות גרושות דתיות לחפש זוגיות מלבד אתרי ההכרויות באינטרנט? איזה קשיים עומדים בפני גרושה דתית בשלב ההכרויות?  לא קל להיות גרושה דתית. אמנם, חלק מסוים מהחברה הדתית, מתייחס לגרושה הדתית ביחס יפה ובשוויון נפש. אבל, חלקים אחרים, יתנו יחס מעט בררני יותר. לגרושה יש את הקשיים של הבדידות. אולם, הקושי האמיתי של הגרושה, מגיע כאשר היא רוצה לחפש את שלב ב'. מה גם שרוב הגרושות הדתיות, בהתאה למגזר, ימהרו לנסות ולהתמסד מחדש בקשר רציני וחתונה, ולא ייהנו מסצינת הגרושים גרושות של המסיבות , חיי הלילה והמועדונים לגרושים גרושות.  לכן המקום המומלץ גרושות דתיות הוא בהצטרפות לאתרי ההכרויות לקשר רציני.

 
אתרי הכרויות מומלצים לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים:
 
דייטלאנד  - מאתרי ההכרויות הגדולים והמוצלחים בארץ. מאגר ענק ואיכותי של עשרות אלפי  פנויים פנויות, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות חברים באתר ההכרויות דייטלנד המחפשים את החצי השני לקשר רציני ואהבה.האתר הוא נוח ופונקציונלי ונועד למחפשי קשר רציני בלבד. להצטרפות חינם >>

שליש גן עדן - כל מילה מיותרת. האתר הגדול והמוכר להכרויות לדתיים והכרויות למסורתיים. באתר תמצאו מגוון גדול של פנויים ופנויות דתיים. באתר גם לא מעט גרושים דתיים וגרושות דתיות. מהאתר שליש גן עדן יצאו לא מעט זוגות נשואים בשנים האחרונות, ולכן הוא פופולרי ואהוד במיוחד. להצטרפות חינם>>

זיווג 4 יו - אתר הכרויות חינם לחלוטין וללא דמי מנוי לציבור הפנויים פנויות הדתיים, מסורתיים וחרדים. אתר ההכרויות שופע בפעילויות ובאירועים המותאמים לפנויים ופנויות דתיים והוקם כדי להפגיש בין יהודים דתיים ומסורתיים בארץ ובעולם, בדרך למציאת אהבה ולבניית בית נאמן בישראל.  
 
שניים שהם אחד - מהוותיקים והגדולים שבאתרי ההכרויות לדתיים. בכל חודש נרשמים לאתר מאות פנויים ופנויות דתיים ומסורתיים המצטרפים למאגר איכותי של חברים מכל הזרמים, בכל הגילאים ומכל רחבי הארץ, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות, המחפשים את החצי השני שלהם להכרות, קשר רציני, חתונה והקמת בית בישראל. להצטרפות חינם>>

לאבלי - מאתרי ההכרויות והדייטים המובילים בארץ שנועד להפגיש פנויים ופנויות המחפשים אהבה וקשר רציני. אתר הכרויות בעל מאגר ענק של פנויים ופנויות, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות המחפשים אהבה. הצטרפו לאלפי הפנויים והפנויות  הנרשמים לאתר ההכרויות לאבלי  מדי חודש, ואולי כבר היום תצאו לדייט....ההרשמה לאתר הכרויות לאבלי חינם להצטרפות >>

הכרויות ופעילויות לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים - קבוצת הכרויות בפייסבוק המיועדת לפו"פ דתיים ומסורתיים, שבתות הכרויות, טיולים לפנויים ופנויות דתיים, מפגשי ספיד דייט לדתיים, מסיבות לפנויים ופנויות, הרצאות ועוד.  וכמובן אפשרות להכיר. הצטרפו עכשיו>>

 
 
גרושות דתיות - הקשיים: קצרה היריעה על מנת להבין את הקשיים של הגרושות בכלל ושל גרושות דתיות בפרט בעולם הכרויות לגרושים גרושות באינטרנט אך נכנס מעט לעולמן: עם מי יהיו בשבתות וחגים? יש את ההתלבטות התמידית: מצד אחד- עצוב ובודד להיות לבד. מצד שני- יש קושי אחר להיות עם המשפחה המורחבת. חלק מבני המשפחה יתנו כל הזמן מבטים שמשמעותן: "מגיע לך, למה הבאת על עצמך בדידות"? ויהיו בני משפחה פחות מנומסים, שיעירו ההערות, וישאלו שאלות. מה גם שבמגזר הדתי נושא הגירושים מתקבל בפחות סלחנות מאשר כגרושה חילונית. לכן, לפעמים, תעדפנה הגרושות את קושי הבדידות בשבתות וחגים, מאשר להיות עם המשפחה המורחבת. 
 
מדוע פחות מומלץ לגרושה לגשת לשדכנית? מדוע פחות מומלץ לגרושות דתיות לגשת לשדכנית? ישנם כמה סיבות לכך. ראשית כל, שדכניות רבות, יחקרו ויבררו על סיבת הגירושים. בירורים אלו, לא תמיד מתאימים לגרושה, שרוצה להתחיל פרק חדש, ולשכוח מהעבר. הסיבה השנייה, היא- שישנם שדכניות שמשדכות על מנת לקבל דמי שידוכים. לא תמיד הבירור יהיה מדויק. לכן, לא כדאי לגרושה לקחת סיכון, וליפול שוב בפח. אז איך תכיר הגרושה את חלק ב'? בנוסף מחיר שדכנית הוא יקר יחסית לעלות הרשמה לאתר הכרויות, מה גם שחלק מהאתרים מציעים שירות הכרויות חינם לדתיים.
 
אתרי היכרויות כפתרון לגרושות דתיות ובכלל: הדרך הכי טובה לגרושה הדתית לשמור על עצמאותה וכבודה בעת שידוכין, ולא ליפול שוב בפח, היא באמצעות אתרי הכרויות לדתיים. באתרים אלו, בוחרות הגרושות מתוך המאגר את הבחור המתאים להן. הן עוברות על נתונים ראשוניים, ועל התמונה. לפי תווי הפנים, ניתן ללמוד הרבה על האופי של האדם. דרך האתר, יוצרים הזוגות את הקשר הראשוני. הם יתכתבו, עד שירגישו בשלים לפגישה.  
 
עדיף לגרושה להיות חלק מקהילה: פתרון נוסף שמציעים אתרי היכרויות וקבוצות הכרויות בפייסבוק לציבור הגרושות, הוא יצירת "קהילה". הקהילה, מורכבת מגברים דתיים גרושים ונשים דתיות גרושות (בהתאמה לקבוצה) הרשומים באתר לצורך היכרות. פעמים רבות, מקיים האתר מפגשי ספיד דייט לדתיים, מפגשים חברתיים, טיולים לפנויים פנויות דתיים, סדנאות, ושבתות לפנויים פנויות דתיים ועוד אירועים דומים שמתאימים למגזר הדתי ולדרישות שלו.  אירועים לפנויים ופנויות דתיים חברתיים אלו, הן הזדמנות של הגרושה הדתית להיות בחברה המתאימה לה - של נשים דתיות גרושות, המחפשות בן זוג. באירועים אלו, נוצרים קשרים בין חברות, ואף לפעמים נוצרים שידוכים. נשים גרושות, ירגישו באירועים אלו, שהן בסביבה תומכת, המבינה ומכילה אותן ואת בדידותן ואת הסיטואציות איתן הן מתמודדות.
 

גרושים דתיים

מה אפשרויות ההכרויות לגרושים דתיים? איזה אתרי הכרויות מומלצים לגרושים וגרושות דתיים שמחפשים להכיר בן/בת זוג לקשר רציני ופרק ב? איזה עוד אפשרויות להכרויות עומדים בפני גרושים דתיים וגרושות דתיות ?  גרוש דתי לא תמיד ימצא בקלות את החצי השני, למרות "רצינותו" באופן יחסי של המגזר הדתי בתחום ההכרויות, אך הם אינם מוותרים על הרצון למצוא שותפה לפרק ב'. לגרוש דתי ולגרושה דתיה יש כמה מגבלות שמקשות עליהם למצוא בת זוג חדשה לפרק ב'. לפעמים הם יצאו מנישואים ארוכים עם משקעים וצלקות והם חוששים להתחיל שוב עם מישהי חדשה ולהתאכזב. לפעמים הם מחויבים להישאר באזור מסוים כדי להיות קרובים לילדיהם ולפעמים פשוט קשה למצוא מישהו שמוכן להתחתן עם אדם גרוש. הדרך המומלצת ביותר להכרויות כיום היא באמצעות אתרי ההכרויות באינטרנט.

 

הכרויות לגרושים וגרושות דתיים

מכיוון שהיום נפוצה יותר האפשרות של הכרויות בין רווקה לגרוש או בין רווק וגרושה, הרי שאתרי ההכרויות לא מגבילים את עצמם לשוק של גרושים וגרושות בלבד אלא פותחים את אפשרויות ההכרויות לכולם, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות לפרק ב'.  בעידן המתקדם בו אנו חיים, אנשים לא פוסלים במהירות רבה אנשים אחרים רק בשל הסטטוס הזוגי שלהם ובמיוחד כאשר נרשמים לאתר הכרויות של גרושים, יודעים כי רוב המועמדים יהיו בעלי אותו סטטוס זוגי ומי שתפנה אליהם ותהיה מעוניינת להיפגש, יודעת מראש כי מדובר באדם גרוש ואין לה בעיה עם כך. עם זאת, לגרושים רבים יכולה דווקא כן להיות העדפה למצוא מישהו שגם חווה כבר זוגיות. בין אם הוא אלמן הוא גרוש גם כן. אנשים שכבר היו נשואים יודעים איך זוגיות מתנהלת ומה היה הקושי שלהם בפעם הקודמת. הם מדויקים יותר לגבי עצמם ויודעים לחדד את הדרישות והציפיות שלהם מפרק ב'. במידה ויש ילדים מנישואים אלו, הרי שיש כאן גורם נוסף שמהווה שיקול. גרוש פלוס ילדים ירצה להישאר לגור קרוב לילדיו כדי שיוכל לראות אותם בקלות ולעמוד בתנאי המשמורת. הוא גם יחפש בת זוג שתסכים לקבל את ילדיו והם יוכלו לאהוב אותה.  אישה כזו יודעת כי אב גרוש, צריך לפנות זמן לפגישות עם ילדיו, לפי תנאי המשמורת והיא תבין ותספק תמיכה. אתר הכרויות לגרושים דתיים חייב להיות דיסקרטי ואמין ולשמור על תכנים מתאימים מבחינת צניעות. הסטטוס הזוגי יופיע בכרטיס האישי וכל אדם הרשום לאתר יוכל לראות זאת ולבחור אם לפנות ולנסות להכיר. גרושים דתיים יכולים להירשם לאתרי הכרויות ייעודיים ובכך להתקדם לקראת פתיחת פרק ב' בחייהם. בנוסף יש לא מעט אפשרויות להצטרף לאירועים לגרושים דתיים כגון שבתות לפנויים פנויות דתיים, טיולים לפנויים פנויות דתיים, מפגשי ספיד דייט לגרושים וגרושות ועוד.  שיהיה בהצלחה בדרך לאהבה
 
הכרויות בפייסבוק לגרושים דתיים וגרושות דתיות
 
הכרויות ופעילויות לפנויים ופנויות דתיים ומסורתיים - קבוצת הכרויות בפייסבוק המיועדת לפו"פ דתיים ומסורתיים, שבתות הכרויות, טיולים לפנויים ופנויות דתיים, מפגשי ספיד דייט לדתיים, מסיבות לפנויים ופנויות, הרצאות ועוד.  וכמובן אפשרות להכיר. הצטרפו עכשיו>>
 
קבוצת גרושים גרושות

איזה אתרי הכרויות מומלצים לגרושים וגרושות דתיים? מה היתרונות והחסרונות של אתרי הכרויות לדתיים? איפה עוד אפשר להכיר גרושים וגרושות דתיים? למרות כל הניסיונות לשלום בית - זה לא הצליח? למרות הכאב הכרוך בפרידה הבנת שאין פתרון אחר? משפחה חמה, אוהבת וברוכת ילדים זה חלומך? או אולי הילדים גדלו ועכשיו אפשר לפתוח פרק חדש ורגוע? הכול אפשרי ושום דבר לא אבוד, ישנם ברשת האינטרנט לא מעט אתרי הכרויות לדתיים המציעים שלל פעילויות, סדנאות, אירועי תרבות, טיולים, ערבי הכרויות ועוד מגוון רחב של אפשרויות. אתרי ההכרות מאפשרים לך לצאת ממשבר הגירושין ולפתוח את עצמך לעולם חדש, אנשים חדשים ומעניינים מתחומים שונים וממקומות שונים ולהיחשף לקהילה רחבה ותוססת של פנויים פנויות. הסיכוי למצוא אהבת אמת הוא גבוה מאוד. מאחר וקהילת הפנויים פנויות כל התרחבה בשנים האחרונות, האפשרות לפגוש את הזיווג הקוסמי שלך קרובה מתמיד.

אם לא ננסה איך נדע? אנשים דתיים או מסורתיים רואים בזוגיות ובחיי המשפחה ערך עליון. יחד עם זאת לא פעם ישנו היסוס וישנה התלבטות לפני הגלישה לאתרי הכרויות. אולי זה מרגיש לא מספיק ערכי, או אולי הקשר בין האינטרנט לזוגיות מרגיש קצת לא נוח.
אפשר לשחרר את הדעות הקדומות. האינטרנט הוא כלי נפלא אם משתמשים בו בתבונה. אל אתרי ההכרות מצטרפים רבבות של גרושים גרושות דתיים ומוצאים שם עולם עשיר ומגוון עם המון כוונות טובות, באווירה ידידותית ונעימה. אם ישנה התלבטות, שווה לנסות. אחרת איך נדע?
 

הכרויות לדתיים גרושים

 

גרושים גרושות דתיים בעידן מודרני: אתר ההכרות הוא משרד השידוכין של פעם. היום אפילו לא צריך לצאת מהבית כדי להיחשף לכמות עצומה של פנויים פנויות. אפשר לקחת את הזמן, עם כוס קפה ביד, לבד ובשקט, לגלוש להנאתך ולהתבונן בשלל ההצעות. העולם משתנה ומתפתח ואין טעם לדבוק בשיטות הישנות. האפשרות להכיר בן או בת זוג היא אחת הברכות שרשת האינטרנט מביאה איתה. גרושים גרושות דתיים יכולים להצטרף לשלל הפעילויות שאתרי ההכרות מציעים כמו טיולים מאורגנים וכשרים, שבת הכרויות, ערב הכרויות עם יין ולאור נרות, סיורים בירושלים ועוד. לגרושים גרושות דתיים בעידן טכנולוגי מתפתח, קל ולא מסובך למצוא את הפרק השני של חייהם.
 
פוסט מרגש של גרושה דתיה / כתבה חגית רודריגז
 
התגרשתי
התלבטתי מה לעשות עם הכיסוי ראש.
החלטתי לחכות שנה. כן. כמו שנת אבל. לא. זה לא כתוב בהלכה.
הייתי עצובה. הייתי בהיי. הייתי מפוצצת באנרגיות.בכיתי אחר צהריים שלם במיטה.
 
רצתי בשישי בלילה, בחושך לבית הכנסת, בוכה ומחביאה את הפנים מהמתפללים שפגשתי בדרך, כי הבנים שלי לא חזרו ולא ידעתי איפה הם. הלכתי איתם לתפילות עד שלמדו שלא נשארים ברחבה של הכדורגל אחרי סוף התפילה. חזרנו יחד הביתה. עשיתי קידוש. המילים מהסידור נהיו מטושטשות מהדמעות. (היום אני יודעת בעל פה)
 
הייתי רחוקה מידי בעזרת נשים כשהבן שלי אמר לראשונה "אנעים זמירות" והידיים והקול שלו רעדו מהתרגשות (אולי זה הדמעות שטישטשו ת'ראיה?) גם בבר מצווה אני כנראה אהיה רחוקה מידי. (ממילא בדרך כלל הוא ברחבה בכדורגל)
 
בצוק איתן הייתי גרושה של חייל.
נגע לליבי שראו אותי, ושינו את השם של קבוצת הוואטסאפ של המושב מ"נשות החיילים" ל"משפחות החיילים". אחרי שנים שהיתי "אשה של חייל" עדיין היתי חלק מהאתוס הציוני. רק קצת אחרת.
 
הייתי בשוק מוחלט כשאשה צדיקה עם המון המון כיסוי ראש וטיפה שכל אמרה לי שבעלה מחוץ לתחום בשבילי. בכיתי המון. עד היום אנחנו לא מדברות ואני לא סולחת לה. ואולי לעולם לא אסלח לה (ואולי לעולם זה הרבה זמן). מאז אני לא מעיזה לומר בשבילים של המושב שלום אם גבר הולך מולי. אלא אם כן אשתו לידו. וגם אז רק אם היא או הוא אומרים לי שלום ראשונים. אם כן - זה ממש מחמם לי את הלב כי אני יודעת שהוא רואה מולו 'אדם' ולא 'גרושה'. לרוב אני מעדיפה להוריד העיניים למדרכה. עדיף ככה.
אנשים בנוב (מושב ברמת הגולן) תמיד תמיד עזרו (עוזרים) כשביקשתי. לפעמים גם בלי שביקשתי. התרגשתי כשבלי מילים ובלי עניין חבר מושב פשוט הגיע ועזר. אשתו חייכה אלי אחר כך, ולעולם אוהב אותה על כך שהיה לה ברור שב- א' ב' של דתיים אמיתיים חסד בא לפני צדקנות. אבל עדיין אני לא מסוגלת להגיד שלום ראשונה.
 
הקמתי קבוצת ואטסאפ. אני והאחים שלי. קיטרתי שם. התפוצצתי. בכיתי. נשברתי. חוזקתי. צרחתי בסמיילים. בנים לא אומרים הרבה – אבל לי זה עזר. היום מחקתי אותה. אין כמוכם אחים שלי. אתן לכם כליה שלי אם תצטרכו (עדיף שלא תצטרכו. אני חולת סכרת. כיליה שלי לא שווה הרבה) עלה לי הסוכר, ירד לי הסוכר. עלה לי הלחץ דם, ירד.לי הלחץ דם. עלה לי המשקל. אמן שירד... (טוב שיש למה לשאוף)
 
קניתי פטיש.צבעתי אותו בוורוד. לבד.
קניתי מברגה. לבד.
הראתי לאבא. הוא אמר שזה סתם צעצוע שלא יחזיק. (אחר כך הוא השתמש בו ואמר שזה אחלה מברגה וכל הכבוד)
למדתי לבקש עזרה. להיות רגע עו"ס ורגע אצל עו"ס. עדיין עובדת על זה... לקבל עזרה קשה לי יותר מלהעניק אותה. (אף פעם לא התיימרתי להיות מושלמת).
שלחתי בוקר בוקר 4 ילדים (לרוב בזמן) לבית הספר. נסעתי לעבודה. חזרתי מהעבודה. שיחקתי; האכלתי; קילחתי; הקראתי סיפור; הרדמתי; ניקיתי (לרוב); סידרתי; כיבסתי; קיפלתי; שטפתי. ישבתי לכתוב פרק בדוקטורט.
אנשים שאלו 'איך את עושה את זה?'
לא ידעתי. עדיין לא יודעת.
 
התגרשתי. עברה שנה.
ישבתי שלוש שעות מול המראה במספרה. בסוף יצאתי כמו שנכנסתי. (רק בלי הכיסוי ראש ועם המון מחשבות).
 
אז מה השנקל שלי מהשנה האחרונה?
הגרושות של היום הן היתום הגר והאלמנה שמופיעים לא מעט פעמים במקורות. אם אתם מכירים אשה שהתגרשה אל תפחדו להביט לה בעיניים. זה לא מדבק. לא צריך לרחם עליה. היא שם מבחירה חופשית. במקביל, תזכרו רק שגם אם היא מתפקדת ומסתדרת ואפילו עושה את זה עם חיוך - היא לא תמיד יודעת איך היא עושה את זה. ועוד עם חיוך. תגידו לה ראשונים שלום בשביל. תסתכלו לה בעיניים.
היא לא סוג ב' אבל לא בטוח שהיא מאמינה לזה.
תקנו לה מתנה פטיש ורוד או מלח לאמבטיה (למי בכלל יש זמן לעשות אמבטיה?)
הכי מפנק יהיה אם משהו יעזור עם שני ההרים – זה של הכלים או זה של הכביסה(אצלי לא צריך, אצלי מושלם)
לקראת קרה או שלג תשאלו (כמו ששאלו אותי) אם היא יודעת איך סוגרים קולטים.
או מה זה קולטים. או איפה הם בכלל... תשאלו אם היא צריכה עזרה. או לפני סוכות. או סתם ביום יום.
ותחייכו. הרבה.
הקב"ה יודע שאני מחייכת. 
 

כתבה: חגית רודריגז גרסייה , בת 40, תושבת נוב, עובדת סוציאלית במרכז בריאות האישה בשרותי בריאות כללית, מתמחה בטיפול מיני בתוכנית ללמודי המשך באוניברסיטת בר אילן ומעבירה הרצאות וסדנאות בנושא מיניות ואינטימיות אישית וזוגית.
 
 
 
 

22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD