הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

הכרויות בכל גיל - אהבה ב-4 עשורים

דף הבית > רשימת מאמרים > הכרויות בכל גיל - אהבה ב-4 עשורים

מאת: איריס סלומון - פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט

אין גיל לאהבה, אנשים מתאהבים בכל גיל,  ובכל זאת הדגשים שאנחנו שמים אליהם לב משתנים עם השנים. כמובן שהמראה החיצוני וההגדרות החיצוניות משפיעים בכל הגילאים, כיום, אני מארגנת מפגשי ספיד דייט לכל הגילאים החל מפנויים פנויות בגיל עשרים ועד פנויים פנויות בגיל הזהב. והשאלות: מה הוא עושה? מאיפה הוא? מה הגובה שלה? יהיו נשים שנראות טוב? – עולות בכל גיל אבל ככל שעולה הגיל יש יותר הערכה וסבלנות כלפי הפנימיות, כלפי תכונות אופי וערכים נחשקים ופחות ייחוס משמעות לחיצוניות.וליתר פירוט..
 

 
 

הכרויות לפנויים פנויות בגילאי 20 פלוס  :  זיקוקים ופרפרים

הכרויות עשרים פלוס
מה חשוב לנו? פנויים פנויות בגילאי העשרים, מגלים חשיבות רבה במיוחד למראה החיצוני והכותרות (איפה שירת בצבא, מה הוא לומד..וכד'). בד"כ מדובר על אהבות ראשונות שמתחילות בעוצמות גבוהות מאוד של התלהבויות, " חשוב לה ולו מאוד המשיכה החיצונית, ההידלקות, הפרפרים בבטן והאהבה כמו כן חשוב לה איפה הוא שירת בצבא מה הוא לומד באוניברסיטה וכו', דוגמא לאמירה של פנויה צעירה- "הוא בחיל האוויר ויש לו עיניים כחולות, וואו אני מאוהבת".
נשים פנויות בגילאים אלו הן בד"כ בררניות, ופוסלות בני זוג פוטנציאליים על דברים שנראים די שטחיים, כיוון שרובן מוצפות בהצעות. יש נשים שיפסלו על כמה ס"מ בגובה על כמה ק"ג עודפים ועוד. אני מכירה לא מעט פו"פ צעירים בגילאים אלה שיש להם אפשרות ואנרגיה לרקוד בו זמנית על מספר חתונות מבלי להתחתן.
מה קורה לנו? בני הזוג צומחים לרוב ביחד, אם זה- לומדים לתארים ביחד, נוסעים לטיולים בחו"ל ובעיקר חולמים על החיים ביחד כש"הם יהיו גדולים". לרוב יותר לקראת גיל 30 מתאמים ציפיות לגבי האם הקשר רציני.. או בעל פוטנציאל להפוך לכזה.
 
 

הכרויות לפנויים פנויות בגילאי 30 פלוס:  מישהו להתחתן ולהביא איתו ילדים

הכרויות שלושים פלוס
מה חשוב לנו? סדר העדיפויות של הדברים ששמים עליהם דגש משתנה.
יחסית לגילאי העשרים -פחות מייחסים חשיבות למראה חיצוני ויותר לתכונות הפנימיות. הדבר מתייחס בוודאי גם יותר לאלה שנכוו ממערכות יחסים כושלות שלא הצליחו בשל תכונות או ערכים לא מתאימים. לפנויים ופנויות בגילאים אלו, חשוב לבדוק שיש מערכת ציפיות מותאמת לגבי סגנון חיים, גידול הילדים, הקמת משפחה וכו' כיוון שהכיוון הוא – להתמסד ולהקים בית..
בגיל הזה תהיה לרוב לנשים פחות סבלנות לגבי בחור שלא רוצה לעבור לגור יחד תוך זמן קצר או להתחתן בפרק זמן סביר.. גם גברים רבים, פחות נמשכים לסטוצים וכד'  לא מתרגשים כבעבר מכיבושים זמניים ומחפשים את הדבר האמיתי. יש תחושה של רוויה מאהבות קצרות ולא רציניות ורוצים לעבור לשלב הבא בחיים.
מה קורה לנו? בגילאי ה- 30 + לרוב הפנויים/ות קשה יותר למצוא זוגיות ואהבה, כיוון שהמסגרות החברתיות שהן משתייכים אליהם קטנות, לא כמו בגיל ה- 20+ שהיה שפע הכרויות ומעגלים חברתיים שאפשר למצוא דרכם בני זוג.. למשל- מהצבא, אוניברסיטה וכו'.
נתון נוסף שמוסיף ללחץ הוא שבגילאים אלה בעיקר אצל הנשים השעון הביולוגי מתחיל לתקתק.. כמו כן, לרוב כבר לפנויים בגילאים אלה יש ניסיון רב יותר בזוגיות- חברות אחת או יותר ברקע שלא הצליחו.כל הנתונים הללו ועוד .. גורמים לכך שבגילאים אלה מצד אחד מד הלחץ למצוא זוגיות להתחתן ולהקים משפחה גבוה יותר, עם זאת, אלה גילאים שמאופיינים ביותר מודעות לתכונות האופי המתאימות להם, ולערכים שהם לא מוכנים להתפשר עליהם.כלומר אנחנו חכמים יותר וסבלניים פחות למערכות יחסים שאינן מובילות לאהבה ,קשר רציני וחתונה.
 
 

הכרויות לפנויים פנויות בגילאי 40 פלוס:   מישהו שיהיה נוח ונעים איתו

הכרויות ארבעים פלוס
מה חשוב לנו? בעיקר מדובר באנשים שמחפשים זוגיות לפרק- ב'. גרושים וגרושות עם או בלי ילדים. הצרכים הרגשיים הבסיסיים שהיו לפנויים ופנויות  אלה בגיל 20+ ו- 30+ נשארים אולם נוספים להם גם במקרים רבים בלבול וחרדות שנוצרו בשל הגירושין בעיות בתפקוד מיני, קושי גדול יותר לתת אמון. בנוסף לעתים לגרושים עם ילדים יש גם שיקולים כלכליים שהופכים להיות מהותיים יותר, כגון גובה הכנסה –של בן הזוג כדי לממן גידול ילדים. בגיל הזה שמים יותר חשיבות לתוכן, לתכונות ולערכים ופחות למראה החיצוני. כמו כן, שמים דגש למילה נוחות פסיכולוגית וכלכלית, שהיא כבר לא מילה גסה. יש להדגיש שגם בגילאים אלה המשיכה חשובה ביותר, אך נותנים יותר צ'אנסים להכיר אם מזהים בבן / בת הזוג הפוטנציאליים תכונות נחשקות.
מה קורה לנו? תיאום הציפיות חשוב מאוד בגילאים אלה, זה כבר לא מובן מאיליו שרוצים להתחתן שוב, או להביא עוד ילדים או אפילו לגור ביחד. גם השאלה לגבי איפה לחיות? מקבלת חשיבות גדולה כיוון שלהרבה יש ילדים בבית או באזור מגורם..וקשה להם יותר לשנות מקום מגורים והרגלי חיים בעקבות אהבתם.
כאמור בגילאים אלה מבקשים יותר את הנוחות, אך יש גם לא מעט פנויים בני 40 פלוס
שדווקא חושבים אחרת. נתקלתי בלא מעט שאומרים לעצמם 'אם לא התפשרתי עד היום על בן הזוג, למה שאעשה זאת עכשיו?', ולכן לעתים רשימת הדרישות עולה ולא יורדת עם הגיל, כמו כן, הרגלי החיים שפיתחו בגילאים אלה מקשים להיכנס לזוגיות, מה שגורם להיות יותר בררניים ואף לחלקם העדיף לחיות לבד.
 

הכרויות לפנויים פנויות בגילאי 50 פלוס : מישהו לדבר ולבלות איתו

הכרויות חמישים פלוס
מה חשוב לנו? בגילאים אלה מודעים מאוד לפנאי ולכן מעניין אנשים בגילאי ה- 50 פלוס למצוא פרטנר – חבר אמיתי, איש שיחה שיוכלו לשתף אותו ולחוות איתו, לבלות איתו ולטייל איתו. 
לרוב לא מדברים בגילאים אלו על חתונות ועל עוד ילדים, אם כבר אז הנושא המשותף זה הנכדים..פנויים פנויות בגיל זה לא מחפשים כל כך פרפרים וקליקים מדהימים , אלא מישהו מרקע דומה , שיבין אותם ויתמוך בהם. החיצוניות צריכה להיות סבירה בעיניהם. הייתי בלא מעט מפגשי ספיד דייט  לגילאי 50 פלוס בהם נוצרו זוגות למרות שבמראה הראשוני הם אמרו שאין סיכוי אך בהמשך בגלל שהשיחה זרמה, והם התגלגלו מצחוק אחד עם השנייה ומצאו גם תחביבים משותפים- הם נתנו לזה צ'אנס והיום הם יחד בזוגיות הדוקה.
מה קורה לנו? יש להתייחס לנתון שבשנים האחרונות אחוז המתגרשים בגילאי 50 + הוא במגמת עליה. העליה בתוחלת החיים וההתקדמות בתחומי הרפואה שינו את התמונה לגבי אוכלוסיית גילאי ה- 50+ והגיל השלישי. האוכלוסיה בגילאים אלה מורכבת בעיקר מגרושים ואלמנים, אני נוכחת לראות שבפעמים רבות משברי חיים כגון גירושין, מוות של בן זוג – מהווים מקור לתובנות חדשות, שיפור עצמי, שמסייעים להם לבנות פרק ב' טוב יותר, המושתת על הדברים החשובים להם באמת (תכונות אופי וערכים) בעקבות הכרות שלהם עם עצמם במהלך החיים וניסיון חייהם.
 
בקיצור, זה לא הגיל אלא התרגיל. התרגיל אמנם קצת משתנה, אבל זה באמת לא משנה! מהרגע שתחושת האהבה משתרשת, היא משמעותית ומשפיעה על כל תחומי החיים מבלי להתייחס לבאיזה גיל היא התרחשה.אז חברים, צאו תכירו והאמינו זה יכול לקרות בכל גיל! אגב, זיכרו במקרים רבים הגיל הכרונולוגי הוא רחוק מהגיל המנטלי...
 
מאמרים נוספים של איריס סלומון:  12 דרכים להרוס את הקשר   נשים שמתחילות עם גברים
 
 
13/01/2021

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן03/12/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות מפתיע וייחודי אל "המערב הפרוע" של ישראל. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


16/11/2020

אתרי היכרויות – מקדמים לזוגיות או מלכודת דבש? כתבה חדשה ומעניינת של שירלי אדלרסברג04/11/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 04/11/2020
צוות האתר מאחל לכם שנה טובה ומתוקה, שנת בריאות ואהבה וחזרה במהרה לשגרה


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
          1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות ופנאיהתאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD