הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות דיסקרטיות הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

הכרויות לחוזרים בתשובה


אתרי הכרויות לחוזרים בתשובה:   שליש גן עדן    שניים שהם אחד   זיווג פור יו   


 

הכרויות לחוזרים בתשובה

חוזרים בתשובה, הם אנשים שעברו עם עצמם תהליך עוצמתי של שינוי הנובע מתוך התבוננות פנימית עמוקה. אנשים אלה, עברו ועוברים שינוי עמוק בתפיסת עולמם, שינוי חברתי, מנטאלי ותרבותי. עולמם של החוזרים בתשובה הוא מורכב ונבנה בהדרגה, נבחן תמידית בעיני עצמם ובעיני הסביבה. החוזרים בתשובה נעים לעיתים בין העולמות: העולם הדתי והעולם החילוני.

 
הכרויות לחוזרים בתשובה, צריכות להתחשב במכלול נתונים  ולהתנהל ברגישות ועדינות. כשמנסים להכיר בין פנויים ופנויות שחוזרים בתשובה, צריך לנסות קודם לאפיין את האדם:
מהי תפיסת עולמו החדשה, לאן הוא שואף להתקדם, עד כמה הוא מעוניין להתנתק מהעולם החילוני ועוד שאלות עדינות ומורכבות  שיש לתת עליהן את הדעת לפני ביצוע ההכרות.
 
חוזרים בתשובה רבים, חווים תסכול רב כשהם מנסים למצוא בן זוג (דילמה זהה קיימת גם בהכרויות לחוזרים בשאלה). הניסיונות החוזרים ונשנים להיפגש ולהכיר בן זוג מתאים מהווים בסיס לקושי ותסכול עצומים. תקופה זו מאופיינת במשברים המובילים למחשבות הנוגעות להגדרה העצמית ותפיסת הזהות האישית. הרבה פעמים מצויים חוזרים בתשובה שלא מצויים במסגרת דתית מסודרת, במצב של בדידות חברתית. החברים מהעולם החילוני, עולמם הקודם אינם מהווים עוד חברה מתאימה לבילוי והם לא מכירים מספיק חברים חדשים שמתאימים לתפיסת עולמם המתגבשת. מציאות זאת, יוצרת מצב בו חוזרים בתשובה מתקשים למצוא מקום נאות בו יוכלו להכיר בני זוג. עולם השידוכים החרדי, המבוסס על שדכנות על פי המסורת הישנה אינו מתאים להם ועולם השידוכים הדתי, המבוסס על הכרויות חברתיות קודמות אינו רלוונטי עבורם משום שהם אינם מהווים חלק אינטגרלי מהחברה הדתית.
 
מציאות זו, של בדידות חברתית ובלבול זמני בתפיסת הזהות האישית, מחייבת את החוזרים בתשובה, המעוניינים למצוא את זיווגם, להיפתח לאופציות מגוונות של הכרויות.
 
ישנן 3 דרכים חשובות, דרכם יוכלו חוזרים בתשובה להגיע אל היעד:
  • לבקש ממכרים וחברים דתיים לחשוב על בני זוג מתאימים
  • לפנות לגופים ואנשים העוסקים בשידוכים לבעלי תשובה. כמו שדכנים ומשרדי שידוכים
  • לפנות לאתרי הכרויות לדתיים , בהם קיימת רובריקה ייעודית לחוזרים בתשובה ואפשרות נוספת היא להצטרף לקבוצות הכרויות בפייסבוק שמתאימות (קבוצת הכרויות לדתיים)
כדי לשדך בין חוזרים בתשובה, יש צורך להכיר היטב את המנטליות של חוזרים בתשובה, את דרך המחשבה שלהם ואת צמתי ההכרעה בהם הם מצויים תמידית. חוזרים בתשובה הם קבוצה חברתית בפני עצמה, שעסוקה בשאלות חיים מורכבות שלא תמיד מוכרות בקרב הציבור הדתי: התייחסות למשפחה החילונית, היחס לעבר, השאיפה להתקדמות והרצון להשתלב בעולם הדתי.  מסיבות אלה, החוזרים בתשובה הנם קבוצה חברתית נבדלת בענייני שידוכים ויש צורך לתת לה מענה מקצועי, המכיר ומוקיר את דרכם הייחודית.
 
 
19/09/2020
צוות האתר מאחל לכם שנה טובה ומתוקה, שנת בריאות ואהבה וחזרה במהרה לשגרה


24/08/2020
בשבת הקרובה, שייט קייאקים לפנויים ופנויות במסלול הכי יפה בגליל. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


20/08/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות מפתיע וייחודי ביפו העתיקה שלא הכרתם. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


10/08/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל עכו העתיקה והקסומה (מותאם להנחיות משרד הבריאות). לפרטים נוספים ולהרשמה ליחצו כאן


11/05/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
    1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
XLOVE - קשר דיסקרטי
המלץ על האתר |

  התאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD