הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

הכרויות לנכים


 
 
גם לך מגיע אהבה, אהבה אמיתית. עולם ההיכרויות זהו עולם קשה ולפעמים אף מתיש. כולם מעוניינים למצוא את האחד או האחת. כולם עוברים מדייט לדייט במטרה למצוא את מי שיהווה את החצי השני שלהם, ולפעמים נראה שהחיפושים רק מתארכים... אי אפשר להיפגש עם כל האנשים במדינה,או עם כל האנשים בעיר שלך, עד שתמצא את האחת בשבילך, זה פשוט לא ריאלי. לכן צריך לצמצם מראש את המבחר ולנסות להיפגש רק עם אלו שיש לך איתם שפה משותפת או דמיון בתחומי העניין בתור התחלה. הכרויות לנכים ובעלי מוגבלויות נושאות בחובם קושי נוסף, והוא הקושי של להיות שונה. אם נפרוש את הקלפים על השולחן, הרבה נכים או בעלי מוגבלויות מסתירים את מי שהם באמת בהתחלת הקשר, כי הם מרגישים שונים. אין שום סיבה להתנהג כך, ואין צורך לבזבז מראש את הזמן ולהיפגש עם אנשים אשר לא פתוחים לקבל אחרים מהם. אותם אנשים אגב, ימשיכו להיפגש ולצאת לדייטים כאשר אתם כבר תמצאו את האחד או האחת שלכם. חוק המשיכה אומר שדומה נמשך לדומה. קל לנו יותר לתקשר וליהנות עם אנשים הדומים לנו. אנשים שרואים את החיים במבט דומה לשלנו ושחולקים איתנו תחומי עניין.
 
אחת הדרכים הטובות להכיר בני זוג הדומים לכם היא לפנות מראש לאתר העוסק בהיכרויות לנכים ולבעלי מוגבלויות. באתר כזה תוכלו לדעת מראש כי המחסום הראשון- הנכות או המוגבלות לא מעניינים אף אחד, ומסתכלים עליכם כמו שאתם באמת.
באתרי הכרויות ייעודיים תוכלו למצוא אנשים אחרים, שגם הם כמוכם ויכולים להבין את הקשיים שאתם חווים, ולמצוא ביחד איתם שפה משותפת. תוכלו למצוא אנשים המחפשים להכיר לזוגיות או לקשר חברי ושלא רואים בנכות או במגבלה עילה לפסילה בני הזוג. ביהדות יש פתגם המשווה בין זיווגים לקריעת ים סוף. אין שום סיבה להוסיף עוד קשיים על ההיכרויות ולהכיר אנשים שסתם "יבזבזו" לכם את הזמן. באתרי היכרויות לנכים ולבעלי מוגבלות תדעו שאת המחסום הראשון כבר עברתם, וכל מה שנותר לכם הוא להגיע לפגישה, להקסים את מי שמולכם ופשוט להיות אתם עצמכם.
 

קבוצת הכרויות בפייסבוק לנכים ובעלי מוגבלויות

קבוצת הכרויות לפנויים ופנויות נכים ובעלי מוגבלויות. הקבוצה פתוחה לכולם, גם לבעלי נכות קלה, ובעלי נכות קשה וכן לבעלי נכות נפשית שמחפשים אהבה. בקבוצה תוכלו להעלות פוסטים ולשתף למשל בבעיות בהם אתם נתקלים בדרך למציאת אהבה, להכיר חברים חדשים, לקבל המלצות על אתרי הכרויות לנכים ואולי אפילו למצוא את החצי השני. בקבוצה גם תוכלו לקבל מידע על טיולים בארץ ובעולם המותאמים ונגישים לנכים, נופשוני הכרויות בארץ ובחו"ל, פעילויות, הכרויות לנכים וכל מה שקשור לדייטינג וזוגיות... מוזמנים להצטרף ולהרגיש בבית. להצטרפות ליחצו כאן
 
 

אתר הכרויות לאנשים עם מוגבלויות :

 • לאב דווקא - הכרויות לנכים אתר הכרויות לאנשים עם מוגבלויות אתר ההכרויות לאב דווקא פונה לאנשים שלא נותנים למחלה/מגבלה לעצור את החיים הכרויות לפנויים, רווקים ורווקות שמחפשים אהבה אמיתיתאהבה והכרויות לנכים הכרויות לאנשים עם מוגבלויות.
 • lovedavka.co.il (LOVE דווקא)
   
  אתר הכרויות ופנאי לאנשים עם ובלי מוגבלויות
   
   
  LOVE דווקא הוא אתר הכרויות ופנאי לאנשים עם ובלי מוגבלויות. באתר LOVE דווקא מאפשרים לאנשים להכיר, לאהוב ולבלות, עם ולצד המגבלות. באתר יכולים הגולשים להנות ממדור מיוחד לשאלות ותשובות בנושאי הכרויות, דייטינג, זוגיות, יחסים, מיניות ומוגבלות שמופעל על ידי צוות מומחים ממרכז "רעות דלת פתוחה". בנוסף, מציעים באתר שלל פעילויות פנאי מותאמות ונגישות בשיתוף עמותות וארגונים שונים להעשרת חיי החברה כגון סדנאות, הרצאות, טיולים ועוד. הזדמנות נהדרת להכיר חברים חדשים, להעשרה אישית, להרחבת המעגל החברתי ועולם הפנאי ואולי גם למצוא אהבה...
   

 •  
 • עמותת ענבר מנגישים זוגיות
 •  ענבר מפעילה מערך שנועד ליצור הזדמנויות ותמיכה בבניית קשר זוגי לבעלי מוגבלויות. הפעילויות כוללות מפגשי פנויים-פנויות, שבתות וטיולים, סדנאות לקראת זוגיות, צוות שדכנים ושדכניות בהתנדבות, ליווי אישי וזוגי, ורשת חברים בפייסבוק. המפגשים והשדכנים יוצרים הזדמנויות רבות להכרויות בין חברי הקבוצה. 

עמותת ענבר מנגישים זוגיות (ע"ר) הוקמה כדי ליצור הזדמנויות לאנשים עם מוגבלויות להיכרויות, שידוכים ומציאת זוגיות.  

ענבר מפעילה מערך שנועד ליצור הזדמנויות ותמיכה בבניית קשר זוגי לבעלי מוגבלויות. הפעילויות כוללות מפגשי פנויים-פנויות, שבתות וטיולים, סדנאות לקראת זוגיות, צוות שדכנים ושדכניות בהתנדבות, ליווי אישי וזוגי, ורשת חברים בפייסבוק. המפגשים והשדכנים יוצרים הזדמנויות רבות להכרויות בין חברי הקבוצה.

במאגר של עמותת ענבר חברים כיום מאות בעלי מוגבלויות מכל הסוגים, בעיקר בגילאים 20-45. ענבר פתוחה לפנויים ופנויות דתיים וחילונים כאחד. יותר מעשרה זוגות כבר התחתנו דרך ענבר, ומאות זוגות אחרים נפגשו ויצאו. 

באתר ענבר תוכלו להנות מפרטים על סדנאות ואירועים שמתאימים לפנויים ופנויות בעלי נכות או בעלי מוגבלויות, הנחות של בעלי מקצוע (בעיקר מתחום הסטיילינג, עיצוב שיער, איפור וכד')  לחברי הקבוצה וכן מערכת למציאת מקומות לדייטים כגון בתי קפה, בתי קולנוע, אטרקציות ועוד. 

ענבר היא קבוצה מרגשת, שחבריה כשמה, יקרים ומיוחדים.

להצטרפות לעמותת ענבר - ליחצו כאן

 

 

 • זיווג הגון בקרוב - אתר הכרויות ומודעות שידוכים להכרויות לבעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות שונות לנשים וגברים. מיועד בעיקר להכרויות לדתיים ודתיות נכים.באתר תוכלו למצוא הצעות שידוך לבחורי ישיבות חרדיות וסרוגות, בנות סמינר ,מידרשיות, בעלות תשובה,תורניות,מזרחי, ודתי לאומי,גרושים וגרושות בכל המגזרים הדתיים והגילאים, אלמנים ואלמנות ,וכן בעלי מוגבלויות שונות. כל הפניות נשמרות בדיסקרטיות מרבית, בהצלחה מרובה לכלל הגולשים באתר.
 • נפש אל נפש - אתר הכרויות חינם למתמודדי נפש בחינם. האתר הוקם כדי לסייע בהכרויות ומציאת זוגיות למתמודדי נפש המתקשים מאוד למצוא זוגיות בעיקר בגלל הסטיגמות, רבים חווים קושי גם בשל המצב הנפשי וגם בשל מצב חברתי לא קל. כל אדם רוצה לאהוב ולהיות נאהב, אז בואו הצטרפו לאתר ההכרויות נפש אל נפש, תקבלו כרטיס אישי ותוכלו לצאת מהבדידות ולמצוא אהבה וזוגיות.
 • loveable.co.il - אתר ההכרויות חינם לנכים ובעלי מוגבלויות נבנה במיוחד עבור פנויים ופנויות נכים ובעלי מוגבלויות מתוך ניסיון של מתכנן ובונה האתר בתחום הזה כדי לתת מענה הולם לכל הבעיות שצויינו קודם לכן. האתר מציע שירותי הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות.הצטרפו עכשיו ושיהיה בהצלחה בדרך לאהבה.

   

  loveable.co.il

  הכרויות לנכים ובעלי מוגבלויות

  למעלה משמונה מאות אלף אנשים בישראל סובלים ממגבלה פיזית או נפשית. אם נתרגם את המספר הזה לאחוזים הרי שמדובר בכמעט עשרה אחוזים מאוכלוסיית המדינה.
  אחד התחומים הבעייתים, האישיים והחשובים לאוכלוסיית הנכים הוא תחום ההכרויות כאשר בגלל ההבדלים המשמעותיים בין סוגי הנכויות (הן נכות פיזית והן נכות נפשית) וכן בדרגות הנכות השונות, ישנו קושי משמעותי להכיר בן או בת זוג מתאימים.
  רוב אתרי ההכרויות באינטרנט לא הותאמו עבור פנויים ופנויות מאוכלוסיית הנכים ובעלי המוגבלות בישראל, זה בא לידי ביטוי בכך שלא ניתן לציין האם המועמד להיכרות הינו בעל מגבלה כלשהי ואם כן, בדרגת הקושי ובסוג הנכות. במידה ולא מציינים את הנכות בשלב הראשוני, בדרך כלל הצד השני, לאחר שהוא מתוודע לדבר אינו מעוניין בהמשך ההיכרות וההסתברות ששני הצדדים יהיו בעלי מגבלה באתרים הללו אינה גבוהה.
  דרך אפשרית נוספת להכרויות לבעלי מוגבלויות ונכים היא באמצעות משרדי שידוכים, אך אין משרד שידוכים לבעלי מוגבלויות בלבד, ומשרדי השידוכים הרגילים גובים מחיר יקר מאוד עבור השירות, כאשר אחד היתרונות המשמעותיים הוא שהמועמדים להיכרות עוברים ביקורת של עין אנושית שיכולה לעזור במציאת השידוך הרצוי וכן יכולת של תקשורת וורבלית מול נותן השירות שלא כמו באתרי ההכרויות באינטרנט בהן לא נוצרת הכרות אישית.
  ישנה אפשרות נוספת, אך פחות ממוקדת באמצעות קבוצות ברשתות החברתיות כדוגמת קבוצת הפייסבוק הכרויות לנכים ובעלי מוגבלויות אשר מציעה אפשרות להכיר בקבוצה וכן לקבל מידע על מפגשים ופעילויות מתאימות להכרויות.
   
  אתר ההכרויות LoveAble נבנה במיוחד עבור פנויים ופנויות נכים ובעלי מוגבלויות מתוך ניסיון של מתכנן ובונה האתר בתחום הזה כדי לתת מענה הולם לכל הבעיות שצויינו קודם לכן. האתר מציע שירותי הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות.הצטרפו עכשיו ושיהיה בהצלחה בדרך לאהבה.

  להצטרפות לאתר ליחצו כאן

   

   

   

   

  הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות

   

  האם יש אתרי הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות? מי האתרים המומלצים להכרויות עבור בעלי מוגבלויות? הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות - מה היתרונות ומה החסרונות? לאנשים בעלי מוגבלויות גם ככה לא קל להכיר בן זוג. אין סיבה שזה גם יעלה להם כסף. אתרי הכרויות רבים גובים כסף עבור דמי הרשמה ומנוי לאתר, אך כשמדובר במציאת אהבה לאדם עם מגבלה כזו או אחרת, יש צורך לספק פתרון אחר. לפעמים הצורך להכיר נובע מהאדם עצמו ולא תמיד יש לו אפשרות כלכלית להירשם בתשלום לאתר כזה ולפעמים ההורים או גורם מקצועי שמלווה אותו, הם אלו שמעוניינים להכיר לו בן זוג והתשלום יכול להוות מכשול.
   
  הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות, ללא דמי מנוי וללא דמי הרשמה
  כולם יכולים להיתקל בקשיים בתהליך החיפוש אחר בן זוג, אך עבור בעלי מוגבלויות התהליך יכול להיות מתסכל ולטמון בחובו אכזבות רבות. לכן אתר המציע הכרויות בין בעלי מוגבלויות, חייב להתנהל ברגישות ובכבוד לנרשמים אליו ולהבין עם מה הם מתמודדים ואיך מסייעים להם למצוא אהבה באמצעות אתר הכרויות לאנשים עם צרכים מיוחדים. כאשר מציעים שירות הכרות בחינם, אין זה אומר שהאתר מזלזל בנרשמים, אלא שבעלי האתר מבינים שהצורך להכיר בן זוג הוא בסיסי ומשותף לכולנו והאפשרות לסייע לאנשים למצוא אהבה היא זכות גדולה. אתרי הכרויות מסוימים, המציעים שירות הכרויות כזה, מספקים גם תמיכה וליווי של אנשי מקצוע. לפעמים זה יתבטא במאמרי הדרכה ועצות חשובות שיופיעו באתר ולפעמים הם גם ייזמו מפגשים להכרות אישית עם הנרשם והבנה מה חשוב לו ומה הוא מקווה למצוא באתר. במקרים אחרים, יש יוזמה לארגן גם פעילויות משותפות, עם תוכן מתאים ותנאים מתאימים.
  מעבר לרצון למצוא אהבה, אפשר למצוא באתר ההיכרויות גם נרשמים אחרים שייתנו לך אוזן קשבת ותמיכה. חלקם יהיו בעלי מגבלה דומה ולחלקם תהיה מגבלה אחרת. בכל מקרה, הם מבינים את הקשיים שאתה עובר ואת הכמיהה החזקה למצוא קשר אמתי לחיים. באופן זה, גם אם עדיין לא הצלחת למצוא התאמה לבן או לבת זוג דרך האתר, תוכל לפחות להרחיב את מעגל החברים שלך ולזכות ביחס מכבד ומבין מצדם. לעזור לאנשים למצוא אהבה זו זכות גדולה! אתרי הכרויות רבים מבינים זאת ומציעים אפשרות גם לבעלי מוגבלויות ואנשים עם צרכים מיוחדים, להירשם ולהתקדם לקראת מציאת בן זוג לחיים.
   
   
   
 
08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


26/03/2021

ביום שלישי 30/03, חול המועד פסח, טיול פנויים ופנויות אל צפת ועמוקה "בעקבות הרוח" - לפרטים נוספים ליחצו כאן06/03/2021

בשבת הקרובה טיול פנויים ופנויות אל פריחות ומפלים בגליל  - לפרטים נוספים ליחצו כאןחדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD