הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

הכרויות לנכים ובעלי מוגבלויות


 
 
גם לך מגיע אהבה, אהבה אמיתית. עולם ההיכרויות זהו עולם קשה ולפעמים אף מתיש. כולם מעוניינים למצוא את האחד או האחת. כולם עוברים מדייט לדייט במטרה למצוא את מי שיהווה את החצי השני שלהם, ולפעמים נראה שהחיפושים רק מתארכים... אי אפשר להיפגש עם כל האנשים במדינה,או עם כל האנשים בעיר שלך, עד שתמצא את האחת בשבילך, זה פשוט לא ריאלי. לכן צריך לצמצם מראש את המבחר ולנסות להיפגש רק עם אלו שיש לך איתם שפה משותפת או דמיון בתחומי העניין בתור התחלה. הכרויות לנכים ובעלי מוגבלויות נושאות בחובם קושי נוסף, והוא הקושי של להיות שונה. אם נפרוש את הקלפים על השולחן, הרבה נכים או בעלי מוגבלויות מסתירים את מי שהם באמת בהתחלת הקשר, כי הם מרגישים שונים. אין שום סיבה להתנהג כך, ואין צורך לבזבז מראש את הזמן ולהיפגש עם אנשים אשר לא פתוחים לקבל אחרים מהם. אותם אנשים אגב, ימשיכו להיפגש ולצאת לדייטים כאשר אתם כבר תמצאו את האחד או האחת שלכם. חוק המשיכה אומר שדומה נמשך לדומה. קל לנו יותר לתקשר וליהנות עם אנשים הדומים לנו. אנשים שרואים את החיים במבט דומה לשלנו ושחולקים איתנו תחומי עניין.
 
אחת הדרכים הטובות להכיר בני זוג הדומים לכם היא לפנות מראש לאתר העוסק בהיכרויות לנכים ולבעלי מוגבלויות. באתר כזה תוכלו לדעת מראש כי המחסום הראשון- הנכות או המוגבלות לא מעניינים אף אחד, ומסתכלים עליכם כמו שאתם באמת.
באתרי הכרויות ייעודיים תוכלו למצוא אנשים אחרים, שגם הם כמוכם ויכולים להבין את הקשיים שאתם חווים, ולמצוא ביחד איתם שפה משותפת. תוכלו למצוא אנשים המחפשים להכיר לזוגיות או לקשר חברי ושלא רואים בנכות או במגבלה עילה לפסילה בני הזוג. ביהדות יש פתגם המשווה בין זיווגים לקריעת ים סוף. אין שום סיבה להוסיף עוד קשיים על ההיכרויות ולהכיר אנשים שסתם "יבזבזו" לכם את הזמן. באתרי היכרויות לנכים ולבעלי מוגבלות תדעו שאת המחסום הראשון כבר עברתם, וכל מה שנותר לכם הוא להגיע לפגישה, להקסים את מי שמולכם ופשוט להיות אתם עצמכם.
 

קבוצת הכרויות בפייסבוק לנכים ובעלי מוגבלויות

קבוצת הכרויות לפנויים ופנויות נכים ובעלי מוגבלויות. הקבוצה פתוחה לכולם, גם לבעלי נכות קלה, ובעלי נכות קשה וכן לבעלי נכות נפשית שמחפשים אהבה. בקבוצה תוכלו להעלות פוסטים ולשתף למשל בבעיות בהם אתם נתקלים בדרך למציאת אהבה, להכיר חברים חדשים, לקבל המלצות על אתרי הכרויות לנכים ואולי אפילו למצוא את החצי השני. בקבוצה גם תוכלו לקבל מידע על טיולים בארץ ובעולם המותאמים ונגישים לנכים, נופשוני הכרויות בארץ ובחו"ל, פעילויות, הכרויות לנכים וכל מה שקשור לדייטינג וזוגיות... מוזמנים להצטרף ולהרגיש בבית. להצטרפות ליחצו כאן
 
 

אתרי הכרויות מומלצים לנכים ובעלי מוגבלויות:

 • לאב דווקא - הכרויות לנכים אתר הכרויות לאנשים עם מוגבלויות אתר ההכרויות לאב דווקא פונה לאנשים שלא נותנים למחלה/מגבלה לעצור את החיים הכרויות לפנויים, רווקים ורווקות שמחפשים אהבה אמיתיתאהבה והכרויות לנכים הכרויות לאנשים עם מוגבלויות.
 • עמותת ענבר מנגישים זוגיות - ענבר מפעילה מערך שנועד ליצור הזדמנויות ותמיכה בבניית קשר זוגי לבעלי מוגבלויות. הפעילויות כוללות מפגשי פנויים-פנויות, שבתות וטיולים, סדנאות לקראת זוגיות, צוות שדכנים ושדכניות בהתנדבות, ליווי אישי וזוגי, ורשת חברים בפייסבוק. המפגשים והשדכנים יוצרים הזדמנויות רבות להכרויות בין חברי הקבוצה. 
 • זיווג הגון בקרוב - אתר הכרויות ומודעות שידוכים להכרויות לבעלי צרכים מיוחדים ומוגבלויות שונות לנשים וגברים. מיועד בעיקר להכרויות לדתיים ודתיות נכים.באתר תוכלו למצוא הצעות שידוך לבחורי ישיבות חרדיות וסרוגות, בנות סמינר ,מידרשיות, בעלות תשובה,תורניות,מזרחי, ודתי לאומי,גרושים וגרושות בכל המגזרים הדתיים והגילאים, אלמנים ואלמנות ,וכן בעלי מוגבלויות שונות. כל הפניות נשמרות בדיסקרטיות מרבית, בהצלחה מרובה לכלל הגולשים באתר.
 • נפש אל נפש - אתר הכרויות חינם למתמודדי נפש בחינם. האתר הוקם כדי לסייע בהכרויות ומציאת זוגיות למתמודדי נפש המתקשים מאוד למצוא זוגיות בעיקר בגלל הסטיגמות, רבים חווים קושי גם בשל המצב הנפשי וגם בשל מצב חברתי לא קל. כל אדם רוצה לאהוב ולהיות נאהב, אז בואו הצטרפו לאתר ההכרויות נפש אל נפש, תקבלו כרטיס אישי ותוכלו לצאת מהבדידות ולמצוא אהבה וזוגיות.
 • loveable.co.il - אתר ההכרויות חינם לנכים ובעלי מוגבלויות נבנה במיוחד עבור פנויים ופנויות נכים ובעלי מוגבלויות מתוך ניסיון של מתכנן ובונה האתר בתחום הזה כדי לתת מענה הולם לכל הבעיות שצויינו קודם לכן. האתר מציע שירותי הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות.הצטרפו עכשיו ושיהיה בהצלחה בדרך לאהבה.

   

   

  הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות

   

  האם יש אתרי הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות? מי האתרים המומלצים להכרויות עבור בעלי מוגבלויות? הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות - מה היתרונות ומה החסרונות? לאנשים בעלי מוגבלויות גם ככה לא קל להכיר בן זוג. אין סיבה שזה גם יעלה להם כסף. אתרי הכרויות רבים גובים כסף עבור דמי הרשמה ומנוי לאתר, אך כשמדובר במציאת אהבה לאדם עם מגבלה כזו או אחרת, יש צורך לספק פתרון אחר. לפעמים הצורך להכיר נובע מהאדם עצמו ולא תמיד יש לו אפשרות כלכלית להירשם בתשלום לאתר כזה ולפעמים ההורים או גורם מקצועי שמלווה אותו, הם אלו שמעוניינים להכיר לו בן זוג והתשלום יכול להוות מכשול.
   
  הכרויות חינם לבעלי מוגבלויות, ללא דמי מנוי וללא דמי הרשמה
  כולם יכולים להיתקל בקשיים בתהליך החיפוש אחר בן זוג, אך עבור בעלי מוגבלויות התהליך יכול להיות מתסכל ולטמון בחובו אכזבות רבות. לכן אתר המציע הכרויות בין בעלי מוגבלויות, חייב להתנהל ברגישות ובכבוד לנרשמים אליו ולהבין עם מה הם מתמודדים ואיך מסייעים להם למצוא אהבה באמצעות אתר הכרויות לאנשים עם צרכים מיוחדים. כאשר מציעים שירות הכרות בחינם, אין זה אומר שהאתר מזלזל בנרשמים, אלא שבעלי האתר מבינים שהצורך להכיר בן זוג הוא בסיסי ומשותף לכולנו והאפשרות לסייע לאנשים למצוא אהבה היא זכות גדולה. אתרי הכרויות מסוימים, המציעים שירות הכרויות כזה, מספקים גם תמיכה וליווי של אנשי מקצוע. לפעמים זה יתבטא במאמרי הדרכה ועצות חשובות שיופיעו באתר ולפעמים הם גם ייזמו מפגשים להכרות אישית עם הנרשם והבנה מה חשוב לו ומה הוא מקווה למצוא באתר. במקרים אחרים, יש יוזמה לארגן גם פעילויות משותפות, עם תוכן מתאים ותנאים מתאימים.
  מעבר לרצון למצוא אהבה, אפשר למצוא באתר ההיכרויות גם נרשמים אחרים שייתנו לך אוזן קשבת ותמיכה. חלקם יהיו בעלי מגבלה דומה ולחלקם תהיה מגבלה אחרת. בכל מקרה, הם מבינים את הקשיים שאתה עובר ואת הכמיהה החזקה למצוא קשר אמתי לחיים. באופן זה, גם אם עדיין לא הצלחת למצוא התאמה לבן או לבת זוג דרך האתר, תוכל לפחות להרחיב את מעגל החברים שלך ולזכות ביחס מכבד ומבין מצדם. לעזור לאנשים למצוא אהבה זו זכות גדולה! אתרי הכרויות רבים מבינים זאת ומציעים אפשרות גם לבעלי מוגבלויות ואנשים עם צרכים מיוחדים, להירשם ולהתקדם לקראת מציאת בן זוג לחיים.
   
   
   
 
26/09/2020
צוות האתר מאחל לכם שנה טובה ומתוקה, שנת בריאות ואהבה וחזרה במהרה לשגרה


24/08/2020
בשבת הקרובה, שייט קייאקים לפנויים ופנויות במסלול הכי יפה בגליל. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


20/08/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות מפתיע וייחודי ביפו העתיקה שלא הכרתם. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


10/08/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל עכו העתיקה והקסומה (מותאם להנחיות משרד הבריאות). לפרטים נוספים ולהרשמה ליחצו כאן


11/05/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
        1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
XLOVE - קשר דיסקרטי
המלץ על האתר |

  התאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD