הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

התאמה אסטרולוגית מזל תאומים

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית לבני מזל תאומים (21/05-21/06) -  מאת האסטרולוג יוסי גיל

לייעוץ אישי ומקצועי נוסף ומפורט  050-3690906

להתאמה אסטרולוגית לבני מזלות אחרים - ליחצו כאן

 

 

 


 
 

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל תאומים

על פניו – קשר רציונלי , מפוכח, בהיר . התקשרות הלוגית, ההבנה ובדרך כלל- תפיסת העולם הכמעט זהה למעשה מונעת או עשויה למנוע קונפליקטים בתוך הקשר. אולם, מאחר וכל אחד רואה עצמו ורואה את צרכיו- מכאן שהכוחני בין השניים הוא זה שיצבור כוח וירווה נחת בתוך הקשר.זהו קשר אשר תמיד יהיו בו עליות וירידות כתוצאה מהתלבטות כמעט תמידית של שני בני הזוג. זה קשר אשר הרגשות, אם יובעו, יובעו במשורה, וכל העת שני בני הזוג יהיו עסוקים בלהתחמק ולהתרחק סנטימנטלית איש מרעותו, כל אחד מהגורמים בקשר ינסה ללמוד את שגעונות רעהו. לא תמיד יעלה בידם, אך בגלל היותם הגיוניים, ובגלל היותם קרובים אצל עצמם, יחזיקו בקשר כל עוד ויש בו תועלת למי מהצדדים והיה ואחד הצדדים ירגיש מקופח או יימצא בדרכו פיתוי מבטיח יותר יש להניח שלא יקשה על שני בני הזוג להבין ולפרק קשר זה.

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל סרטן

זהו קשר שכיח, בגלל התנאי של מזלות שכנים הנמשכים זה לזה, כאשר גם הסבלנות והסובלנות האחד כלפי רעהו גדולה ורבה. התאומים התוך הקשר פתוח, אופטימי, המסתגל, הוא זה ה "קונה" רעיונות, הוא זה שיביא חידושים, הוא זה שיביא לקשר גורמים אשר הסרטן יפנים, יפתח ואף ירחיב.לסרטן יהיה קשה מאוד להסתגל ל "חפיפיות" של התאומים, לקושי שלו להתייצב בעת קבלת החלטות והכרעות, אולם הסרטן ידע להעריך את התקשורתי שבתאומים, את יכולתו לחדש ולהביא דברים חדשים למערכת. מכאן תהא סבלנות הדדית וכל אחד מבני המזלות ידע כמה השני תורם ומועיל לו. אם נסתכל על האוויר והים נראה עד כמה האוויר חובק ומלטף את המים אך לא נטמע בתוכם, מכאן – על פי דימוי זה , בגדול, נבין את הקשר בין שני מזלות אלה. יחד עם זאת אני יכול לציין כמעט בוודאות שהסרטן ירגיש בתוך הקשר כי הוא תורם ונותן יותר. בין השניים התאומים הוא השכלתן, הרציונלי ואילו הסרטן הרגיש, הרגשן, התורם לבית, למסגרת ועוד. מה שיפריע לסרטן אצל התאומים זה שהו אינו מגלה את רגשותיו. מה מתאים למזל סרטן ?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל אריה

קשר שעל פניו אמור להיות קשר טוב. האריה שייך למזלות האש ואילו התאומים שייך למזלות האוויר. אולם , הבעיות נקשר נובעות בעיקר בגלל היותו של האריה פתוח, גלוי ובעיקר רחב לב. יהיה לו קושי לאריה לקבל את האגואיזם ואת השכלתנות של התאומים. בגלל היות התאומים קרוב אצל עצמו, יפריע לו לתאומים רוחב לב של האריה והוא יראה בו כאילו "פראייר" והוויכוחים יהיו בעיקר על בסיס זה. בתחום האמוציונאלי האריה אינו יוצא מגדרו להעניק, התאומים בוודאי ובוודאי שלא, מכאן- אמוציונאליות-. קשר רדוד קמעה, אשר לא מעיד על חיים בכלל וחיי מין, בפרט- סוערים. בתוך הקשר הזה בין מזל תאומים בדרך כלל ירגיש טוב יותר,משום שהוא ייהנה לחסות בצילו של האריה, ייהנה מטוב ליבו של האריה, וירווה נחת מן האהדה שה"אריה שלו" מקבל והוא בהכרח ירוויח מכך. לאריה יהא קל להשתלט על התאומים. הוא זה שיפעיל את התאומים לעשות רצונו, ועל ידי כך ימתיק את הגלולה שבתוך הקשר. מה מתאים למזל אריה?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל בתולה

בקשר זה ישנם סיכויים רבים שיהיה טוב, ארוך ומתמשך, למרות ואף על פי שהוא לא אידיאלי. שני מזלות אלה מונחים ומודרכים על ידי כוכב חמה (מרקורי) שהוא שליט המפה והוא מצביע על שכלתנות, תקשורת. יעילות. מכאו-כל אחד ממזלות אלו יעשה חשבון איך אפשר לשמור על הקיים ואיך אפשר לתרום ולהפיק תועלת מן המזל השני. לתאומים יהיה קל יותר בתוך קשר זה, משום שבאופן כללי הוא לוקח את החיים יותר קל ופחות מחייב. הוא זה שיטיל תפקידים רבים המתחייבים מקשר זוגי על הבתולה. הבתולה בהיותה פרקטית, אחראית, שמרנית, תעשה הכל על מנת לשמור על היש. היא זו שתלמד לקבל את התאומים. לתאומים יהיה נוח מאוד להיות מונחה ומודרך על ידי הבתולה, אך בהחלט בעת שהבתולה תחרוג מן המוסכמות ותרצה לעשות מה שלא יהיה מקובל על התאומים, התאומים, באלגנטיות רבה יעמוד על רגליו האחוריות ויסרב. קשר טוב מאוד כלפי חוץ, ובפנים-מתחים אישיים וכל אחד מהשניים יהיה עסוק בלהסתירם ויתאמץ שלא להביאם לידי ביטוי על מנת לא לגרום לניתוקו של הקשר. מה מתאים למזל בתולה?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל מאזניים

קשר בעייתי , ואפילו בעייתי ביותר. שני המזלות האלה שייכים למזלות האוויר, שני מזלות אלה משתייכים לקבוצת המזלות הדואליים. שניהם מבולבלים, אינם יודעים מה הם רוצים וכאילו כל אחד מוביל למקום אחר בתוך הקשר. כל מה שבעיני מזל אחד חשוב כמעט תמיד בעיני בן המזל השני יהיה פחות חשוב. בין שני המזלות האלה, כמו כמעט בכל קשר עם כל מזל התאומים יידע להפיק תועלת יותר רבה בתוך הקשר וכל עוד הוא מרגיש שהוא מקבל תמורה,ילמד להחזיק קשר זה. כמעט תמיד המאזניים הוא המבין יותר, הנותן יותר והמשקיע יותר בתוך הקשר. במישור הלוגי- בלבול לא קטן, במישור האמוציונלי- האיפוק שהתאומים גוזר על עצמו והקושי של המאזניים לתבוע זאת מן התאומים, קיים חשש שקשר זה אם הוא מחזיק מעמד הוא בדרך כלל על בסיס פרקטי, תועלתי. קשר כזה הוא חממה מצוינת למציאת קשרים מחוץ לנישואים או למסגרת הקבועה, משום הפחד והרצון שלא לשנות מסגרת המאזניים הרגוע יותר, ההרמוני יותר בין השניים יגלה סבלנות רבה יותר והוא זה שיתאמץ להחזיק את התאומים בתוך המסגרת והוא שיוותר יסלח ויותר יקריב בתוך הקשר. מה מתאים למזל מאזניים?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל עקרב

קשר זה של מים ואוויר מעיד על סבלנות והדדיות והסכמה לקשר כאשר כל אחד מהצדדים לומד לנצל היטב את יתרונותיו של הצד השני. לתאומים יהא קשה לחיות עם ההחלטיות, חד המשמעית, היסודיות והעומק של העקרב. לתאומים יהיה קשה ללכת עם ראשו של העקרב וכל העת התאומים ירגיש מונחה,מובל ומודרך על ידי העקרב. בתוך תוכו התאומים יודע שזה טוב, אך כלפי חוץ קשה יהיה לו להודות ומכאן- כאילו – התאומים ירגיש לחוץ ומאוים. הוא אפילו לא יטרח להכחיש זאת כלפי חוץ אך בסך הכל זהו קשר המעגל ומבסס את היכולות של התאומים וגורם לו להרגיש בטוח. יכולת היצירה שלו תהא רבה. העקרב ידע להפעיל את התאומים ויפיק ממנו את מלוא התועלת. לעקרב יהיה קשה עם השכלתנות המרבית והאגואיזם הלא קטן של התאומים, אך הוא העקרב, מתנחם בכך שבסך הכל הוא המוביל והוא הקובע. בתחום הבינאישי אמוציונאלי יש להניח שהעקרב ייתן מעל ומעבר. התאומים ישמח בכך ואולם גם יצטער ויקנא לו לעקרב שאיננו יכול להיות כמוהו. מה מתאים למזל עקרב?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל קשת

קשר טוב אפילו קשר טוב מאוד. המרחבים , החופש, העצמאות והפתיחות של הקשת יאפשרו לתאומים מרחב מחייה. הקשת ילמד לחיות עם האגואיזם של התאומים וזאת כי התאומים לא יכפה על הקשת את עצמו, אולם הסתייגות מסוימת בתוך הקשר בגלל היותם שייכים לקבוצת המזלות הדואליים: הדואליות של שני המזלות יוצרת קושי בסיסי בראייה כוללת של המסגרת ומכאן שהמטלות והמשימות עשויות להשתנות. לתאומים זה מובן מאליו, לקשת זה קשה. הקשת ילמד להנות מהקשר בגלל היותו טיפוס מסתגל יותר, פתוח יותר ואופטימי. התאומים ישמח להיות מזוהה עם הקשת בגלל היותו נתפס חביב, נעים, נחמד ואופטימי. התאומים יביא לקשר את מה שלקשת יהיה קשה לקחת משום שבין שני המזלות האלה התאומים יודע לדאוג לעצמו ובתוקף היותו רואה את המסגרת כמשהו משותף יוכל וידע להביא מן החוץ למען לתרום לקשר זה. בדרך כלל בקשר כזה התאומים הוא זה שיפתח דלתות, ייכנס למסגרות חדשות. הקשת מרצון ייגרר למסגרות אלה משום שלדעתו אם נוח לתאומים לעשות את העבודה השחורה-שיעשה אותה. בסך הכל – בקשר הזה הקשת הוא זה שיעגן, יבטיח וייצור אוירה טובה והרמונית והוא זה אשר ימצא את עצמו בדרך כלל סולח ומקבל את התאומים. מה מתאים למזל קשת?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל גדי

אחד הקשרים הפחות טובים בין המזלות. הגדי עקשן, שמרן, פרקטי, ענייני, אשר לוקח את החיים ברצינות רבה מאוד,לא יכול לקבל את הקלילות, חוסר ההחלטיות והבלבול הקיימים אצל התאומים. הגדי יהא כל הזמן עסוק בלא להבין איך זה שכל דבר שהוא רואה כך בן הזוג רואה אחרת. התאומים,מאידך ילמד להנות מאותן תכונות המקשות על הגדי את החיים. ילמד להפיק תועלת מאותם הישגים שהושגו על ידי הגדי בקושי ובעמל רב והוא זה שייהנה מהפירות ללא מאמץ כלל. הגדי אשר חייו קשים ממילא לא יוכל להבחין בכך ומכאן- לא ירגיש רע כתוצאה מכך. קשר כזה יימשך בגלל ששני המזלות כל אחד וסיבותיו עימו- מבין עד כמה עדיף קשר כזה על אי קשר בכלל ובגלל העיקשות וההתמדה של הגדי הוא זה שיתרום יותר. יקריב יותר בתוך הקשר. לתאומים יהיה קשה להסתגל לכך שבן זוגו נתפס כשמרן, עיקש, כלתי פתוח והא כל הזמן יהיה עסוק בלסנגר ולשמור עליו משום שהקשר הזה תורם לתאומים מאוד מאוד. מה מתאים למזל גדי?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל דלי

זהו קשר בדרך כלל טוב משום שהדלי בין השניים הוא זה המבין, הסבלני, האינדיבידואליסט, לא נכנס לנשמתו של רעהו בכלל ולנשמתו של התאומים בפרט. בגלל היות הדלי מבין, פתוח לשינויים, מתלהב מאוד מאותם רעיונות וחידושים אשר יובאו למסגרת על ידי התאומים חדשות לבקרים. הקשר יהיה טוב בעיקר במישור הלוגי, תקשורת טובה. מבחינה אמוציונלית איפוק לא קטן, אך אף אחד מהם לא יודע מה הוא מפסיד או מרוויח, לכן מבחינתם אין שום בעייה.בגלל היותו של הדלי סבלן, יוכל לקבל את התאומים כמו שהוא. לא יתבע ממנו, אלא ילמד לחיות ולנצל את היתרונות של התאומים לתועלתה של המסגרת.בתוך הקשר הזה יש להניח כי לתאומים יהיה קל יותר.בגלל היות הדלי אחראי , מסודר ומאורגן ובגלל היות הדלי זה שאכפת לו לשמור על הקיים ימצא עצמו הדלי זה שמקריב יותר למען המסגרת, מנהל אותה, מארגן ומנתב את הקשר לתועלת המשותפת וזאת ללא כפייה וללא מאמץ כאילו פעולתו אינטואיטיבית, לא רצונית. קשר טוב ובעיקר הגיוני. מה מתאים למזל דלי?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל דגים

זהו אחד הקשרים היותר מבולבלים ויותר מסובכים בגלגל. אך כשאנשים בתוך הקשר לא רואים זאת ולא מבחינים בכך. הדואליות של שני המזלות הגורמת לבלבול, קושי ביצירת מטרות, קושי בגיבוש דרך, גורמות לדגים להיות עסוק כל העת בגינון וטיפוח הקשר. הדגים ימצא עצמו כל העת נותן ונותן. התאומים ישמח כל הזמן לקחת, אף אחד מהשניים לא רואה קושי בכך והם מקבלים זאת כמובן מאליו. האגואיזם של התאומים לא יורגש בתוך הקשר כי הדגים נולד להעניק ולתת ומבחינתו לא וראה בכך עונש. לדגים יפריע כל הזמן שהתאומים לא יודע להביע רגשות ולתאומים יפריע ההיפך- שהדגים רגיש מאוד. הדגים יחפש מחמאות,ליטופים וחיזורים. התאומים לא בנוי לכך.מבחינתו יש קשר ולכל אחד בתוך הקשר צריך להיות ברור מה הוא נותן ומה הוא עושה (תמיד הדגים עושה יותר), הדגים מקבל כמובן מאליו כל קושי שבא עליו, כאילו זה גורלי,התאומים חי עם הקושי, אך התועלת גוברת והוא בדרך כלל הנשכר יותר בתוך קשר זה. מה מתאים למזל דגים?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל טלה

בני מזל טלה שייכים למזלות האש ובני מזל תאומים שייכים למזל האוויר. אפשר לאמור, על פניו כי הקשר יוצא מן הכלל. האש מסתדר היטב עם האוויר . אפשר ליצור כאן קשר טוב ומלהיב בלי הרבה מתח או אי הבנות . שניהם יודעים לשמור כל אחד על האינטרסים שלו ושל הצד השני. המסגרת המשותפת של היחד מקבלתהרבה מאד פעמים גוון חיובי מאד. הטלה מעניק וממריץ את הקשר עם התאומים השכלתן שכל דבר מעביר דרך הראש הפחות נמרץ והיותר שקול, תורם למסגרת ותורם לזוגיות. כשאנו מדברים על קשר של טלה עם תאומים אנחנו מיד מדברים על קשר שיש בו הרבה אינטלקט יש בו גם מתח מסוים כי לתאומים קשה מאוד עם האיום של הטלה הממהר , האימפולטיבי. אצל התאומים יש מידה רבה יותר של התלבטויות . התאומים שייך גם למזלות הדואליים ונוטה לפעול לאחר שיקול הגיוני. הטלה אינו מבין כיצד קשה כל כך לתאומים לקבל החלטה,בעוד הוא , הטלה,פועל באופן מיידי. הוא קודם עושה ואחר כך חושב. אם יצליח התאומים לגלות סובלנות רבה כלפי הטלה יש להניח שהטלה יתרום למסגרת היחסים ויעניק לה הרבה תוכן ועניין. בין שני המזלות נחשב הטלה יותר כמפעיל והתאומים כזה שפועל יותר עם הראש. יש מקום לזוגיות הזו, סמכו אחד על השני ורוצו בכיף. מה מתאים למזל טלה?

קשר והתאמה זוגית אסטרולוגית: מזל תאומים עם מזל שור

בדרך כלל ישנה משיכה בין השניים, בגלל העובדה שאלה מזלות שכנים והם נמשכים זה לזה. השור פרקטי, שקול, ענייני. כל דבר ברור, כל דבר ידוע. התאומים הגיוני עם הרבה ראש טוב על הכתפיים. התאומים שייך למזלות הדואליים- לפעמים מרחף, לפעמים מאוד הגיוני עם ראש טוב ויכולת חשיבה טובה, עם הרבה מאוד התלהבות, אבל הרבה התלבטויות. לשור יהיה קשה להבין את ההתלבטויות של התאומים ולתאומים יהיה קשה לקבל את העיקשות של השור. הייתי נותן סיכויים לקשר כזה ביחס של חמישים אחוזים הקשר יהיה טוב כשהשור יצטרך לתת יותר ולוותר. אם בין בני הזוג השור היא האישה- יש סיכוי טוב יותר שהקשר יישמר. אם היא תהיה התאומים – יהיה לבן הזוג שלה קשה לקבל אותה. יהיו ביניהם הרבה מאוד אי הבנות. כל אחד יחתור לכיוון אחר. תחומי ההתעניינות של התאומים יהיה שונים מאוד מאלה של השור, הוא ירצה לברוח, יחשוב קדימה במקום לבדוק הרבה וליישם. אם זה קשר קיים כדאי מאוד שהשור השיטתי והמסודר ידע לקבל את התאומים עם ההתלהבות שלו, עם הקושי שלו לקבל הנחיות, עם הקושי שלו לקבל החלטות. התאומים עם הראש על הכתפיים יסמוך על כך שהשור יהיה זה שיביא לידי עשייה, שיתרגם את החשיבה של התאומים. אם תהיה הבנה וחלוקה ברורה- העניינים- יסתדרו. מה מתאים למזל שור?

 

 


התאמה זוגית אסטרולוגית  
יוסי גיל מבכירי האסטרולוגים בישראל עוסק בתחום האסטרולוגיה משנת 1973 הוא נחשב כמומחה מנוסה ומוביל בתחומו. חזה את רצח רבין ז'ל בשנת 1995 ואת נצחונו של אהוד ברק ותבוסתו של ביבי בשנת 1999. יוסי גיל אינו אסטרולוג פוליטי בלבד ולראייה תחזיות רבות נוספות, ביניהן כיצד ואיך יראה פעוט שאך נולד, וכן תחזיות רבות שהתגשמו והותירו את מעריציו פעורי פה. על יוסי ותחזיותיו נכתבו כתבות רבות יוסי גיל הוזמן לראיונות בטלוויזיה ואף נתן יעוץ ותחזיות למאזיני הרדיו. יוסי טוען: "כוחו של האסטרולוג במימוש תחזיותיו".
 
לייעוץ אישי נוסף ומפורט   050-3690906    04-6362013


 

08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


26/03/2021

ביום שלישי 30/03, חול המועד פסח, טיול פנויים ופנויות אל צפת ועמוקה "בעקבות הרוח" - לפרטים נוספים ליחצו כאן06/03/2021

בשבת הקרובה טיול פנויים ופנויות אל פריחות ומפלים בגליל  - לפרטים נוספים ליחצו כאןחדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD