הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות דיסקרטיות הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

טו באב חג האהבה 2020

טו באב 2020 חג האהבה

 

 

ט"ו באב חג האהבה – למה דווקא תאריך זה נבחר ליום האהבה?

בתקופת השבטים נקבע כי בת שירשה נחלה מאביה לא תוכל להתחתן עם גבר משבט אחר, שמא תיפגע נחלתו של כל שבט עקב מעבר קרקעות בין השבטים במסגרת הסכם הנישואים. כמו כן, היה חרם נישואים כללי בין כל השבטים לבני/בנות שבט בנימין (בעקבות מקרה פילגש בגבעה שבו אנסו ורצחו את פילגשו של מבקר זר בנחלת שבט בנימין, ואנשי השבט סירבו להסגיר את המבצעים).

בט"ו באב, הוחלט לבטל הגבלות אלו, לנשים הותר להתחתן עם בני כל השבטים, וכן הותרו נישואין בין גברים/נשים משבט בנימין לגברים/נשים משבט אחר, ובנות ישראל יצאו  בריקודים ושירה אל הכרמים על מנת למצוא את זיווגם, כפי שמופיע במשנה (מסכת תענית ד', ח) בה מתואר ט"ו באב כיום טוב השווה במעמדו ליום הכיפורים: "אמר רבן שמעון בן גמליאל: לא היו ימים טובים לישראל כחמשה-עשר באב וכיום הכיפורים, שבהן בני ירושלים יוצאין בכלי לבן שאולים, שלא לבייש את מי שאין לו …ובנות ירושלים יוצאות וחולות [מחוללות/רוקדות] בכרמים. ומה היו אומרות: שא נא עיניך, בחור, וראה מה את בורר לך; אל תתן עיניך בנוי – תן עיניך במשפחה. שקר החן והבל היופי, אישה יראת ה' היא תתהלל"

טו באבכך קרה שמקובל לחגוג כיום את ט"ו באב כחג האהבה / יום האהבה (המקביל לולנטיין דיי של הנוצרים), הסמל של הפיוס והחיבה בין האחד לשני, ויום מיוחד אשר זוגות רבים בוחרים להתחתן בתאריך זה, יום אשר נותן הזדמנות לזוגות אוהבים לחזק ולחגוג את אהבתם זה לזה במגוון של דרכים רומנטיות ומהנות ובמתנות אחד לשני .ביום זה מתקיימים גם המון אירועים לפנויים ופנויות שטרם מצאו את החצי השני שלהם.

ט"ו באב - אם יש סיבה למסיבה אז למה לא לחגוג?
אם נחשוב על זה היטב, הרי שאם יש סיבה למסיבה למה לא לחגוג? גם אם אתם לא ממש מבינים את עומק העניין של התאריך הספציפי, עם אהבה תמיד כדאי לשתף פעולה, הלא כן? ט"ו באב נבחר להיות יום האהבה ובו זוגות רבים חוגגים את אהבתם בצורות שונות אם במסיבות אשר נערכות בכל הערים, מתנות אחד לשני, יציאות משותפות לבילויים וכל מה שרק עושה להם טוב על הלב ומגדיל ומצמיח את האהבה שביניהם.

השגרה גורמת לנו לשכוח את האהבה- מזל שיש את ט"ו באב שיזכיר לנו
השגרה היום יומית שוחקת את רובנו ולכן תמיד טוב שישנה הפוגה על מנת לחדש ולרענן את הכוחות וכמובן להזכיר לנו את הדברים שבאמת חשובים לנו בחיים, שאין ספק שאחד מהם הוא האהבה. כמה טוב שיש תאריך שמזכיר לנו ולמעשה סוג של כופה עלינו לחגוג את הטוב הזה שנפל בגורלנו, הטוב הזה שנקרא- אהבה. ט"ו באב למעשה עוצר לנו את השגרה הן היומית והן הזוגית ולמעשה מכריח אותנו להעריך אותה מחדש על ידי חגיגה שלה והעצמה שלה בכל דרך שמתאימה לכל זוג, אם באופן אינטימי ואם בדרכים אחרות כמו יציאות ובילויים.

איך לחגוג את האהבה שלכם בט"ו באב ?
יציאה לסרט רומנטי- אין כמו סרט רומנטי קלאסי לראות יחד עם בן או בת הזוג ולקנח במסעדה טובה או בטיול רומנטי על חוף הים.
ערב רומנטי ביתי בבית- לחובבי הבית שבינכם, ארוחה מושקעת עם נרות ואווירה כשבסופה אתם תחליטו מה אתם עושים...

שיהיה לכולנו יום אהבה שמח
 

 
10/08/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל עכו העתיקה והקסומה (מותאם להנחיות משרד הבריאות). לפרטים נוספים ולהרשמה ליחצו כאן


29/06/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל מעיינות צוננים ברמת הגולן - מותאם להנחיות הקורונה. לפרטים נוספים ליחצו כאן


09/06/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל מבצר המונפורט והגליל המערבי. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


02/06/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות טעים במיוחד אל קטיף דובדבנים בצפון הגולן ועוד הפתעות. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


11/05/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים וסטודנטים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
XLOVE - קשר דיסקרטי
המלץ על האתר |

  התאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD