הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

טיול פנויים פנויות מאורגן לטורקיה (טיולי עופרים)

?מתי
12-16/04/2020
איפה?
טורקיה
עלות:
850$
למי?
פנויים פנויות
טיול מאורגן לפנויים ופנויות בעקבות  “הכלה מאיסטנבול”. במהלך הטיול נבקר בעיר בורסה, נטייל בטבע היפה סביב העיר כולל אתר הסקי  והאי הרומנטי. בנוסף, נהנה ממנעמיה של איסטנבול, העיר התוססת ובה חיי לילה סוערים, קולינריה משובחת ושלל שווקים ומרכזי קניות מפורסמים.
טיול פנויים פנויות
 
נודה אם תציינו שהגעתם דרך פופנאי - אתר הכרויות חינם
לקבלת פרטים נוספים והרשמה: עופרים טיולים לפנויים פנויות 03-9648006 052-2945446
אשמח אם תחזרו אלי עם פרטים נוספים לגבי הטיול המאורגן לטורקיה לפנויים פנויות:

אשמח לקבל עדכונים בדואר האלקטרוני על אירועים נוספים לפנויים ופנויות
הצטרפו אלינו לטיול מאורגן בטורקיה שמתחקה אחר עקבותיהם של הזוג הממיס ביותר על המסך כיום - פארוק וסורייה בוראן- גיבוריה של הטלנובלה הטורקית “הכלה מאיסטנבול”. במהלך הטיול נבקר בעיר בורסה, בה מתרחשת עלילת הסדרה ונבקר באתרים המפורסמים כמו בית התה, הלונה פארק ותחנת האוטובוס. נטייל בטבע היפה סביב העיר כולל אתר הסקי על ההר הסמוך והאי הרומנטי בו צולמו כמה סצינות חשובות מהסדרה. בחלקו השני של הטיול, נהנה ממנעמיה של איסטנבול, העיר התוססת ובה חיי לילה סוערים, קולינריה משובחת ושלל שווקים ומרכזי קניות מפורסמים.
 
יום 1 | תל אביב – איסטנבול – בורסה
ניפגש בנמל התעופה בן גוריון, לטיסה ישירה לאיסטנבול, העיר הגדולה ביותר בטורקיה, השוכנת על מפגש היבשות אירופה ואסיה. לאחר הנחיתה וסידורים פורמליים בשדה התעופה, נצא בנסיעה לכיוון העיר בורסה (Bursa), בה מתרחשת עלילת הסדרה הפופולרית והאהובה "הכלה מאיסטנבול". בהגיענו לעיר, נצא לתור את אתריה המפורסמים המופיעים בסדרה. נתחיל בביקור בשוק בשכונת קוזהאן, לשם שולחת אסמה את כלותיה לרכוש בדים לשמלות, נמשיך לשוק המלח ולבית התה האהוב על סורייה. נראה את הלונה פארק הזכור מהסדרה ונטייל בבזאר היפה של העיר. בתום הסיור, ניסע לבית המלון בעיר בורסה, בו נאכל את ארוחת הערב, ולאחר מכן נשוב אל מרכז העיר לסיור ערב באזור מגדל השעון של טופאנה.
 
יום 2 | בורסה, הר אולודג (כולל עלייה ברכבל)
לאחר ארוחת הבוקר במלון ניסע למסגד עותמני עתיק ביותר 'המסגד הירוק' ונבקר בקבר בו טמונים חלק ממייסדי השושלת העותמאנית. נמשיך לביקור בשוק המשי העתיק בן ה-500 שנה, 'קוזהאן', לשם שולחת אסמה את כלותיה לרכוש בדים לשמלות. כמו-כן, נכנס לבית משי ונלמד כיצד מכינים את בגדי המשי. לאחר מכן, נמשיך בנסיעה אל הר אולודג (Uludag), אתר סקי מפורסם, אשר בו סעדו פארוק וסורייה את ארוחת הערב הראשונה שלהם. נעלה ברכבל במעלה ההר ונאפשר זמן להנות מהקולינריה הבשרית האופיינית לאזור. המעוניינים יוכלו לשכור אופנועונים לרכיבה עצמית (בתשלום נוסף) כדי להנות משמורת הטבע היפה. משם ניסע לכפר 'אינקאיה' שם נאפשר זמן פנוי ללגום קפה או מיצי פירות יער הישר מהשדה, מתחת לאחד מעצי הדולב הגדולים בעולם. לאחריו נשוב למלוננו בבורסה, בו נסעד את ארוחת הערב. בהמשך המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לבילוי ערב בבורסה: נתחיל מגדל השעון טופאנה, ואחד מסמלי העיר בורסה, משם נוכל לצפות על כל העיר בעת השקיעה. נמשיך ללונה פארק של העיר, ונעלה על הגלגל ענק או אחד המתקנים האחרים.
 
יום 3 | איסטנבול: מסגד סולמנייה, וקרן הזהב
לאחר ארוחת הבוקר ועזיבת המלון, נצא בנסיעה צפונה חזרה לאיסטנבול, אשר שימשה כעיר בירה של האימפריות הגדולות בעולם. בדרכינו נחלוף במפעל לייצור הממתק המקומי 'ראחאת לוקום' שם נוכל לטעום סוגים שונים של הממתק. נמשיך לתצפית פנורמית מאחת הגבעות בצד האסיאתי, על העיר היפה איסטנבול, השוכנת על גדות ים השיש, בין שתי יבשות, ומעוטרת במגדלים מודרניים לצד צריחי מסגדים עתיקים, וחוצה אותה מיצר הבוספורס המרשים. ניסע למסגד סולמנייה, ונבקר ביצירת המופת האדריכלית העות'מאנית, וכן בחצר בו קבורים גדולי הסולטאנים, כמו סולימאן המפואר ומשפחתו. נמשיך לביקור בגשר גלאטה, הגשר המתרומם הגדול בעולם, החוצה את קרן הזהב, לשון ים המחלק לשניים את החלק הארופאי של איסטנבול, ונאפשר זמן חופשי לאכול את הדג המפורסם בלחם הנמכר בסירות במזח אמינונו, וכן להנות מהשוק המצרי הנחשב לאחד משווקי התבלינים הטובים בעולם, אשר עטוף בשווקי עתיקות ומתחמי קניות. בתום הסיור נמשיך למלוננו באיסטנבול. להשלמת החוויה, המעוניינים יוכלו (בתוספת תשלום) לצאת למועדון שט לערב ארוך של הופעות מוזיקה וריקודי פולקלור טורקי, רקדנית בטן וארוחת ערב.
 
יום 4 | איסטנבול: העיר העתיקה - הבזאר הגדול - שייט בבוספורוס
את יומנו נקדיש לחלקה העתיק של העיר אינסטנבול. נסייר רגלית בעיר העתיקה בין האתרים המפורסמים בעולם, ונתחיל בצפייה על "איה סופיה" (החכמה הקדושה), הכנסייה שהפכה למסגד מרשים וכיום משמשת כמוזיאון. נצפה על המסגד הכחול (מסגד סולטן אחמט), בעל ששת הצריחים. נסייר בהיפודרום העתיק שהיה מרכז העיר בתקופה בה נקראה בשם קונסטטינופול ובו נמצאים אובליסקים מהעת העתיקה. נמשיך לעמוד קונסטנטין אשר לפי האגדה קבורים תחתיו חלקים מהצלב עליו נצלב ישו וכן הגרזן שאיתו בנה נח את התיבה. נסיים בביקור ב'בזאר הגדול', חוויה אותנטית של המולה טורקית, ונותיר זמן פנוי לקניות בין החנויות הססגוניות או להפסקת צהריים. נמשיך בשיט על מיצרי הבוספורוס, אשר מפרידים בין יבשת אסיה לאירופה ומחברים את הים התיכון עם הים השחור, במהלך השיט נצפה על הגשרים הענקיים המחברים בין היבשות וכן על מצודת רומלי, ארמון הדולומבחצ'ה המרהיב שבו התגוררו הסולטאנים האחרונים, וכן בארמון הטופקאפי. המועניינים יוכלו לצאת בערב (בתוספת תשלום) לבילוי ערב בעיר החדשה, סיור במדרחוב השוקק איסתיקלאל, חומות העיר המוארים, ולבסוף זמן חופשי לארוחת ערב ברובע האומנים אורתקוי.
 
יום 5 | איסטנבול - תל אביב
יום אחרון לטיולנו, כתלות בשעת הטיסה יתכן ונספיק לבקר בחלק מהאתרים שלהלן, נתחיל במאגר מים תת קרקעי עתיק, ומשם נמשיך לתצפית על בית הכנסת היהודי, ועל מגדל גלאטה, הנחשב לאחד מסמלי העיר. משם ניסע לרחוב בגדאט, אשר בו בין היתר שוכנים בית הקפה בו נפגשו פארוק וסורייה לראשונה, וכן הבוטיק של דודה של פארוק. נסיים את טיולנו במרכז הקניות הגדול ביותר בטורקיה הסמוך לשדה התעופה, לקניות אחרונות בטרם טיסתנו. לאחר מכן, נעלה על טיסה ישירה חזרה לתל אביב.*המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את כיוון הנסיעה או סדר הימים הניתנים לשינוי.
22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
      1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD