הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

להתחתן עם מישהי שחטאה

לפני כשנתיים זכיתי ללוות בחורה רווקה מקסימה בדרך לחתונה. היא הגיע לקשר משמעותי עם בחור משכמו ומעלה, שניהם הרגישו בנוח  מאד זה עם זו ...ואז היא עשתה טעות שהיתה יכולה להיות "טעות חייה". היא שיתפה אותו באיזשהו חטא שהיא נכשלה בו פעם אחת.


 
 
לא ניכנס כרגע לשאלה המרתקת אם אכן זו הייתה טעות, ואם צריך להסתיר את הנפילות שלנו ומתי וכיצד לאמרם.
למעשה, היא שיתפה אותו, והוא אמר לה עם כל הכאב שבדבר שהוא לא מצליח לראות את עצמו מתחתן אתה לאור מה שהיא סיפרה לו. היא אמרה לו שהיא מבינה אותו מאד, ויחד עם זאת ביקשה ממנו לפני שהוא נפרד ממנה לשוחח איתי, ואולי אצליח לעזור. הוא הסכים ואמר שאין לו מה להפסיד, ושוחחנו.
 
לפני השיחה אתו התפללתי לה' שיאיר עיניי בעצה טובה לתת לו. הוא הרי לא היה אצלי בתוך תהליך האימון למציאת זוגיות, היה לי זמן קצר מאד לשוחח אתו, וממש לא הייתי רגיל בשיחות מסוג זה. והחסד הגיע.
 
נתתי לו שני עקרונות חשיבה שהיו ברוח אותם ימים שהיה למיטב זכרוני סביבות חודש אלול. אני חושב שעקרונות אלו הם יכולים להיות יעילים בהרבה מצבים דומים.
שאלתי אותו בת כמה היא הבחורה (שהיום ב"ה היא אשתו)
התשובה הייתה 29
כמה שנים היא שומרת על קלה כבחמורה?
תשובתו: מרגע הלידה שלה או הבת מצווה
כמה פעמים היא נכשלה בחטא הזה?
תשובתו: פעם אחת
מה היה משך הכישלון?
תשובתו: מספר דקות
ומה היה לאחר שהיא נכשלה? שאלתי
תשובתו: היו הרבה מאד שעות וימים שהיא לא נכשלה
בכל יממה אתה אומר לי שהיא במשך 60 דק' *17 ערה? כן
וכמה יממות עברו עליה ללא חטא מאז שהיא חטאה ולפני שהיא חטאה? כמה אלפים...
אז יש לך עכשיו בחירה:
בחירה א' : להתמקד בחמש דקות מתוך כל ימי חייה
בחירה ב': להרחיב את מבטך לכל שאר הימים והשעות של חייה
בחירה שלך...
 
המחשבה השנייה שהובילה לחתונה הייתה שאם היה הקדוש ברוך הוא מדקדק אתנו על כל חטאינו ופשעינו- כנראה שלא היינו שורדים, ולכן ריחם עלינו בטובו הגדול והוא נתן לנו את התשובה שמוחקת את עוונותינו וזכרם המר. בכך הקדוש ברוך הוא רואה כביכול את הנשמה הטהורה שלנו ומביט לעוונות ולפשעים שחטאנו במבט אחר.
הזכרתי לו את דברי הגמרא המעניינים במסכת ראש השנה שמעולם לא ראתה חמה פגימה של לבנה. פירוש הדברים שהשמש לעולם לא תראה את החלק החשוך של הירח, כי באופן תמידי היא זו שמאירה את הירח וממילא היא זו שתאיר את הנקודות החשוכות שלו ולא תראה אותם חשוכות...ויש רמז בכך, מי שעוסק בהארה והוספת אור בעצמו ולסובבים אותו, הוא לא יראה את החלק החשוך שבו עדיין אין אור. הוא יהיה עסוק בהוספת טוב ואור.
זה עיקרון שנכון במערכת היחסים שבין הקדוש ברוך הוא לישראל ועקרונית הוא נכון במערכת יחסים בין בני זוג .
(חשוב לי להדגיש, מבחינה רוחנית, מדובר כאן על נקודת מבט אחת מסוימת בתוך מערכת יחסים שלמה שבין הקדוש ברוך הוא לישראל, שהרי אין משמעות הדבר חלילה שאם אדם חוטא- אז הקדוש ברוך הוא לא רואה פגם בכך, ויש להרחיב בדבר, ולא כאן המקום)
כאשר מתמקדים בחלקים החשוכים- כמעט תמיד מוצאים כאלה. חשוכים יותר או חשוכים פחות. בעבר או בהווה. בהקשרים שבין אדם למקום או בהקשרים שבין אדם לחברו..
בדומה לכך, אם מתמקדים בחלקים המאירים- אפשר להיות מופתעים פעמים רבות מהאורות שמוצאים.
 
הערה לסיום אודות טבע האדם: אם נוסיף ונזכור שהטבע הבסיסי של האדם הוא טוב וישר, ורק לעיתים הוא מתעקם עם החיים בגלל קשיים, פגיעות, כאבים והתמודדויות שונות, הרי יהיה לנו קל יותר לפתח חמלה כאשר נפגשים בחסרונות של אחרים...
בדרך כלל זה היחס שהיינו רוצים שאחרים יתייחסו אלינו ואל שגיאותינו, וזה היחס שהיינו רוצים שהקדוש ברוך הוא יתייחס אלינו...כך אמרתי לאותו בחור שהיום הוא כבר בעל של אותה בחורה ... ברוך ה' אם נשפוט לפי הכרת טובה  שלהם אליי עד רגע זה,  נראה שזו הייתה החלטה טובה עבורם להתחתן....  

 

מאת: הרב אוריאל ויינברגר

מי אני ומהי השיטה שפיתחתי
שמי אוריאל וינברגר, נשוי באושר ואב לשישה ילדים, ליוותי והדרכתי עד היום יותר משמונים פנויים ופנויות איכותיים בדרך לזוגיות מאושרת ולחתונה. לפני מספר שנים ייסדתי את "הגפן" -בית ספר לזוגיות שמטרתו ללוות ולהדריך רווקים ורווקות לזוגיות מאושרת ועמוקה כמו שהם ראויים אליה, ואני שמח על הזכות שנפלה בחלקי לעזור לפנויים ופנויות לגלות את הדרך להצליח. במיוחד אני מאושר על הזכות שקיבלתי לעזור לאנשים שיש להם ציפיות גבוהות מעצמם ומהחיים להאמין שאפשר לחיות ברמה גבוהה מבחינה אישית, בזוגיות נהדרת ובלי לוותר על מי שאתה ועל מי שנועדת להיות
 
22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
  1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD