הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

נשים שמתחילות עם גברים - יש חיה כזאת?

דף הבית > רשימת מאמרים > נשים שמתחילות עם גברים - יש חיה כזאת?

מאת: איריס סלומון - פסיכולוגית ומנהלת חברת ספיד דייט

נשים שמתחילות עם גברים -  יש חיה כזאת? אחת השאלות השכיחות שנשים שואלות אותי בטיפול, אימון אישי למציאת זוגיות או באירוע ספיד דייט זה האם להתחיל עם גברים ואם כן אז איך?  התשובה בקצרה היא כן בהחלט אך ההתחלה היא לרוב בדרך עקיפה.אני אומרת לכולן- קחו את המושכות לידיים ואל תחכו שיבחרו אתכן אלא תבחרו אתן בעצמכן את מי שאתן רוצות, בבקשה להפשיל שרוולים ולצאת ולבחור את הגבר שלכן , אך בדרך כזאת שתיתן לו לרוב את התחושה שהוא הוא זה שבעצם בחר אתכן.
  
 
אין ספק שזאת משימה ליצור את הקשר הראשוני עם בחור, ליזום שיחה שתגרום לו לרצות להתחיל איתך ולהכיר אותך יותר. רוב הגברים אוהבים נשים עם בטחון עצמי, אך שלא עושות את הצעד הראשון באופן ישיר, אלא גורמות להם להתחיל איתן.
מבחינה אבולוציונית- הגברים הם הציידים והנשים הן מלקטות .. הגברים רוצים לרוב להרגיש שהם כבשו וצדו את הדבר האיכותי ביותר, תפקיד האשה, אם כך הוא- להיראות ולגרום לגבר להבחין בה ולהבין שהיא הדבר האטרקטיבי ביותר בסביבה..עם זאת, לעתים כשאין ברירה- ואין זמן והבחור עוד רגע יעלם במועדון / מסיבה אז אפשר לומר חיכיתי שיציגו אותי בפניך , אבל אף אחד לא עשה בינינו היכרות, אז קוראים לי .XX אם אין זמן או אומץ גם לכך תמיד אפשר להוציא כרטיס ביקור/ פתק/ מפית לכתוב עליו את הטלפון ולכתוב עליו למשל- "דבר איתי- יש לי משהו לומר לך.. " עם סמיילי...
 

איך תגרמי לו להתחיל איתך? מבלי שיבין שאת זאת שהתחלת..?

במועדון/ פאב/ מסיבה: ראשית תהיי ברדיוס שלו, תשלחי אליו מבטים מידי פעם, אם הוא לא ניגש אליך עדיין, גם אחרי שעשית לו עיניים והן ממש יצאו מהמקום- זה לא מראה שהוא לא מעוניין.. יתכן שלא הבין או שהוא מתבייש..אז תמיד יכולה לשאול משהו סתמי שקשור למסיבה / למוזיקה כגון: אחלה מוזיקה מי הדיג'יי? תגיד לי היכן השירותים? איפה מומלץ להחנות כאן בחוץ נראה לי שחניתי במקום לא טוב... "אתה יכול להעביר לי את הבוטנים?" - כל דבר סתמי שהוא יוכל לקפוץ עליו ולפתח אותו לשיחה של הכרות .. ועדיין הוא יהיה בטוח שהוא זה שהתחיל
בנות, אם אתן יוצאות בחבורות דעו שיותר קשה לגבר להתחיל ולגשת אליכן אם אתן נמצאות בחבורה, אתן יכולות שהעיניים יתפסו ויצאו מהמקום והם לא יגשו כיוון שמתביישים שלא תהיי מעוניינת והם יהיו מובכים ליד חברותייך וכו'. מומלץ להיפרד לפעמים מהחברות לכמה דקות- ללכת למשל לשירותים, לכניסה לפאב, להיות לבד ואז להסתכל על הבחור, כך- יהיה לו יותר קל לגשת אליך. אם את מתביישת להתחיל שיחה אפשר לשלוח לבחור חברה טובה או ידיד שיגיד לו ש" אם החברה שלי היתה יודעת שפניתי אליך, היא היתה הורגת אותי, אבל נראה לי שאתם יכולים להתאים, מה דעתך עליה?" כלומר, מומלץ לשלוח קופידונית קטנה, אם אין לכן אומץ.תמיד אפשר גם להתחיל דרך אמצעי למשל- לקחת מצלמה או את הפלאפון ולבקש ממנו לצלם אותך עושה חיים כדי להעלות לפייסבוק- השאלה הבאה המתבקשת שלו במידה ויהיה מעוניין- מה הפייסבוק שלך?
 
במכון כושר: אני מאוד ממליצה להשתמש בחדר כושר במה שאני מכנה "אפקט הסופר מן"- להראות חסרת אונים ולשאול את הגבר המסוקס שמוצא חן בעינייך " אתה נראה אחד שמבין איך מפעילים כאן את המכשירים- איך מפעילים את המכשיר? איך אפשר להרים את זה נכון? ואז לפתח שיחה על כמה זמן מתאמן ומה ממליץ לעשות..קרוב לוודאי שבעקבות משפט זה הוא יסייע לך להכיר כל מכשיר שתרצי במכון והרבה יותר מעבר לכך..גברים ששים מאוד לסייע ולהרגיש יעילים בסיוע לבחורה, משחר ילדותם חונכו שהאביר מציל את הנסיכה וכו' וזה נורם להם להרגיש טוב במחיצתה. אפשר כמובן להשתמש באפקט הסופרמן בכל מקום...
 
אפקט ה- סופרמן במקומות נוספים להדגמה:
  • מעלית-אתה יודע באיזה קומה יש את הקולנוע? בית הקפה? .. משרד עו"ד ..
  • סופר-איפה כאן הפופקורן? אני מתכננת לראות בבית סרט חייבת שיהיה משהו לנשנש..
  • מסעדה - יש כאן כל כך הרבה סוגי פסטה/בשר.. אני כאן לראשונה - מה מומלץ?
  • באולינג / ביליארד: מה השיא שהשגת במשחק הזה אי פעם?? גברים מאוד אוהבים לספר על ההישגים הספורטיביים שלהם או על ההישגים שלהם במשחקים או תחרויות.. יש סיכוי שכדי להרשים אותך הוא יתחיל לספר על הישגיו כבר מתקופת ביה"ס היסודי.... ו/ או שיזמין אותך לשחק איתו .. וכמובן הוא יהיה בטוח שהוא התחיל איתך..
  • פארק: סליחה, אתה יכול לעזור לי לפרוס את השמיכה אני רוצה לערוך כאן פיקניק/ לשחק כאן קלפים..וכו'. בקשה קצרה כזאת יכולה להציג אותך בפני הבחור כבחורה כייפית, אנרגטית, אוהבת לשחק משחקים, מאתגרת..והוא יכול "לקפוץ על ההזדמנות ולשאול אם את רוצה לשחק איתו..לגבי הפיקניק- מציג אותך באור של משקיענית, בשלנית.. והוא ישמח להזמין את עצמו להצטרף לפיקניק.. ולהכיר את הטבחית.
  • מגרש כדורסל/ כדורגל או בפאב בו משחק: אני מתערבת איתך על מה שתרצה ש-X ינצחו במשחק הזה! ידוע שמבחינה אבולוציונית גברים תחרותיים מטבעם, הטסטוסטרון עובד שעות נוספות ואם את מתערבת= מאתגרת= מתחרה איתו ועוד במשחק ספורט תחרותי.. יש סיכוי גדול שעוררת את ההתעניינות והערכה שלו, העלית אצלו את כמות הטסטוסטרון ולא משנה מי ינצח.. מה שהוא ירצה כניצחון או כפיצוי זה דייט איתך אחרי המשחק. פעמים רבות הוא יפרש את העוררות שיצרת אצלו כתשוקה ומשיכה.
  • ים / בבריכה: אתה בטח שואל את עצמך איך אין לי קווי שיזוף? איך אני מצליחה להשתזף כ"כ בלי להתקלף? למעשה, הוא בכלל לא חשב על כך, אך מהרגע שהערת את ההערה הזאת – כל מה שהוא יחשוב עליו זה השיזוף היפה שלך...ידוע שמבחינה אבולוציונית גברים הם בעלי תפיסה חזותית מצויינת.., ולכן מאוד מומלץ לשאול אותם לגבי נושאים חזותיים שיחרטו בתודעתם לאורך כל השיחה איתך למשל- נראה לך שנשרפתי בגב? הבגד ים שלי נראה עדיין רטוב.. אחרי שאלות כאלה .. הם ישארו ויפתחו איתך שיחה שראשם יהיה עסוק בבגד הים שלך ובשיזוף וקרוב לוודאי שלאחר מכן בלקיחת מספר הנייד שלך.
 

הכרויות באינטרנט

עד כאן דיברנו על "הציד בשטח"- שמישהו מוצא חן בעינייך- איך את יכולה "לצוד אותו"- "בעולם האמיתי" באינטרנט- "העולם הווירטואלי" (אתרי היכרויות, הכרות בפייסבוק וכו') יש את מה שאני מכנה "שיטת הרשת" – את לא צריכה להתחיל עם בחור אחד את יכולה להתחיל לגשש עם כמה גברים שתרצי באותה העת ועם אלה שיפלו ב"רשת" תרתי משמע, תוכלי להתחיל לשוחח להחליף תמונות פייסבוק ולצאת.. נשים רבות מוצאות שבאינטרנט יותר קל "להתחיל" כיוון שזה פחות מחייב, וגם לא נחשב ממש התחלה אלא כיותר גישוש לבדיקת התאמה להיכרות, דבר הדומה ל שליחת קורות חיים לעבודה שאת לא יודעת אם את רוצה לעבוד בה- בקשה לבדיקה הדדית. מגיעות אלי לא מעט נשים לאימון למציאת זוגיות עם הגישה שהן לא אמורות לפנות לגברים, לעשות מנוי או להתקשר אליהם; אני אומרת לכולן- קחו את המושכות לידיים ותבחרו אתן אותם. אם את פונה לבחור באינטרנט בסגנון לא משתפך אלא ענייני ומחמיא קלות, תתפלאי לגלות כמה טלפונים ישלחו אליך בשמחה ועכשיו נותרה לך מלאכת השיחות הטלפוניות וקביעת הדייטים..אז להפשיל שרוולים ולצאת לצוד בשטח או לדוג ברשת.
 
שיהיה בהצלחה ובהנאה
 
איריס סלומון  - פסיכולוגית ומנהלת ספיד דייט
 
מאמרים נוספים של איריס סלומון:   12  דרכים להרוס את הקשר
 
 
 
08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


26/03/2021

ביום שלישי 30/03, חול המועד פסח, טיול פנויים ופנויות אל צפת ועמוקה "בעקבות הרוח" - לפרטים נוספים ליחצו כאן06/03/2021

בשבת הקרובה טיול פנויים ופנויות אל פריחות ומפלים בגליל  - לפרטים נוספים ליחצו כאןחדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD