הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

סגולה לזוגיות


קישורים לאתרי הכרויות לדתיים ומסורתיים:        שליש גן עדן    |      שניים שהם אחדסגולות למציאת זוגיות

הסגולות שלהלן מתוך הספרים: "דרך השידוך" מאת הרב בנימין וקסברגר, וכן בספר סגולות אביע"ה ועוד ספרים.
 
 
סגולה א': כל האומר מזמור תהילים (קכ"א) :" שיר למעלות אשא עיני אל ההרים וכו' בסוף כל תפילותיו מזמנין לו את בת זוגו ההוגנת לו.  וחשוב לומר זאת עם הכוונות הבאות: שִׁיר לַמַּעֲלוֹת (ולכוון, הצדיק שהוא יסוד ומכוון לזווג שהוא מלכות) אֶשָּׂא עֵינַי (שהם נצח הוד, אשא אוהב)אֶל הֶהָרִים (גדולה, גבורה, תפארת)מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי: (פירוש: מהפלא העליון שהוא כתר, הנקרא אין לפי שכלול משלוש: א'- כתר י'-חכמה ן' בינה, יבא עזרי הוא זיווג העליון) עֶזְרִי מֵעִם יְהֹוָה (מצד תולדות הנשמות בזיווג יעקב עם רחל, כד"א אעשה לו עזר כנגדו) עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ. אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ. הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל,  י:ְהֹוָה שֹׁמְרֶךָ יְ:הֹוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ,  יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה,  י:ְהֹוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ: י:ְהֹוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם.
 
סגולה ב': לקרוא בכוונה את שירת הים ולאחר התפילה לומר את מזמורי התהילים: ל"ב , ל"ח , ע' , ע"א , קכ"ד  (רפאל המלאך)
 
סגולה ג': מובא בספר רפואה וחיים, מי שקשה לו למצוא את זיווגו ירגיל את עצמו לקרוא בכל יום קורבנות הנשיאים חומש במדבר פרק ז' פסוק א' עד זאת חנוכת המזבח. (סגולות ישראל)
 
סגולה ד': קידוש לבנה בכוונה, היא סגולה למציאת זיווגו, וסימן לדבר: לבנ"ה ראשי תיבות: בתולה נישאת ליום הרביעי. (כף החיים סימן תכ"ו בשם ליקוטי מוהר"ן)
 
סגולה ה': על ידי לימוד הלכות זוכה למצוא את זיווגו האמיתי (ליקוטי עצות, ממוהר"ן)
 
סגולה ו': לתת צדקה לעילוי נשמת רבי מאיר בעל הנס, ולומר ג' פעמים אלקא דמאיר ענני, רבון העולמים הזמן לבחורי ישראל שידוכין בנקל ובתוכם אני פלוני בן פלוני.
 
סגולה ז': סגולה ידועה למצוא בן זוג או למצוא בת זוג במהרה, למי שקורא את "שיר השירים" במשך 40 יום ברציפות בקול ובהטעמה.
 
סגולה ח': מי שקשה לו למצוא זיווג, יתפלל בכל יום בכוונה שירת הים, ויאמר אחר התפילה מזמורי תהילים ל"ב, ל"ח, ע , ע"א , קכ"ד. (מהספר רפאל המלאך) וכשאומר שירת הים צריך לאומרה בשמחה, וכך כשמודה בניסי הקב"ה, אז הקב"ה עושה לו נס אחר, דוגמת הנס הזה דהיינו זיווגו שנמשל לקריעת ים סוף כמו שכתוב: קשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף (סוטה ב.) מהספר ליקוטים מפרדס, נישואין כ"ג)
 
סגולה ט': להתפלל בעמוקה על קיברו של: יונתן בן עוזיאל (ומה טוב לזכות את הרבים ולארגן נסיעה כזו של כאלה שלא מצאו את זיווגם, כמובן שחשוב שהכל יעשה מתוך גדרי הצניעות וההלכה.
 
סגולה י': להתפלל אצל קברו של ר' לייב בעל הייסורים, הטמון בעיר הקודש צפת, וצווה לפני מותו שכל מי שיהיה לו עת צרה רח"ל, ישתטח על קברו ויעזרהו.
 

סגולה למציאת זוגיות

מעוניינת למצוא חתן? מעוניין למצוא כלה? רוצה להתחתן? הרווקות המאוחרת נהייתה בעיה לאומית, ואיתה גם פתרונות מסורתיים מהעבר שצצים ועולים כמו סגולות למציאת זוגיות, מה עושים?

אתה מוצא את עצמך יוצא לדייטים, מחפש ומחפש, כולם מנסים לשדך לך מישהי שתתאים לך, אבל אתה לא מפסיק להתאכזב, זה אף פעם לא מה שרצית, בסך הכל מה רצית? מישהי שתתאים לך לאופי, שתזרום עם מי שאתה ושתאהב גם את איך שהיא נראית.
את, את מוצאת את עצמך מיואשת, יוצאת לדייט אחרי דייט אבל לא מוצאת את האחד. על מי לא התפשרת, יצאת עם כל מי שרק הציעו לך, את לא בררנית, אבל עדיין לא מוצאת ולא מוכנה להתפשר על הבעל שיהיה איתך כל החיים, רוצה מישהו לאוהב לנצח.
 
לפניכם, מספר סגולות למציאת זוגיות:
 

תפילה בעמוקה והשתטחות על קברי צדיקים

סגולה מוכרת היא תפילה לזיווג הגון והשתטחות על קברי צדיקים, כאשר הסגולה הנפוצה ביותר היא הנסיעה לעמוקה (ליד צפת), היכן שקבור התנא הקדוש רבי יונתן בן עוזיאל. על פי מסורות מסויימות, תפילה בקברו של התנא רבי יונתן בן עוזיאל מבטיחה לכל מי שמגיע למצוא חתן עוד באותה השנה. ואכן מאות אלפים פוקדים את הקבר בעמוקה בכל ימות השנה.
 
לגמור את שיר השירים 40 יום רצוף
מסורת נוספת מספרת כי סגולה למציאת זוגיות ולהגשמת כל המשאלות היא קריאה רצופה מידי יום במשך 40 יום של שיר השירים. על פי אותה מסורת מי שיקרא כך את שיר השירים ( למעשה שיר משל על אהבת איש ואישה) יזכה להגשים כל משאלה אותה יבקש.
 
להתפלל תפילת מנחה מידי יום
כתוב שאליהו הנביא לא נענה אלא בתפילת המנחה. לכן, מיוחסת מאז על פי הגמרא סגולה מיוחדת לכוחה של התפילה בשעת המנחה. כל אחד יכול להוסיף תפילה אישית בסוף התפילה או בברכת "שמע קולנו".
 

סגולה נוספת למציאת זוגיות:

להדליק נר נשמה ביום פטירתם של צדיקים כגון רבי מאיר בעל הנס, הרמב"ם, הבעש"ט, התניא וכדומה.
 
חשוב לציין שהעיקר בסגולות הללו הוא לפתוח את הלב בתפילה לפני בורא עולם, לקבל על עצמנו לבנות בית נאמן, בית יציב ולחפש בן זוג או בת זוג להם אנו רוצים להעניק ולא רק מחפשים מי ייתן הכי הרבה.
בהצלחה, במציאת הזוגיות.
 
 
שיהיה בהצלחה במציאת הזוגיות , תודה רבה וקרדיט לאתר עולם היהדות והקבלה
 
 

 

22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
  1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD