הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות דיסקרטיות הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

טיולי עופרים לפנויים פנויות

 
חברתעופרים  מציעה טיולי פנויים ופנויות, סופי שבוע וטיולים מאורגנים  עם דגש על מקומות רומנטיים או מקומות שקשה לטייל בהם שלא במסגרת קבוצתית, כאשר ישנה חלוקה כמובן לפי קבוצות גיל ורמות הקושי השונות.
 
חברת עופרים טיולים לפנויים פנויות, הוקמה בשנת 2000 עוד כשאתרי הכרויות כמעט ולא היו קיימים  (אי שם בתחילת הדרך של אתרים ותיקים כמו קופידון, JDATE ובליינד דייט) , שלא לדבר על האפשרות האינסופיות כיום להכיר בפייסבוק, או באחת מקבוצות הפנויים פנויות בטלגרם או אפילו למצוא אהבה בטינדר. גם היכולת הטכנית להכיר הייתה מוגבלת יחסית כשמצלמות וטלפונים חכמים עוד לא היו בנמצא לכל אחד ואחת... ופגישה עיוורת אכן היתה פגישה עיוורת.
 
את עופרים הקים עופר בן דוד, אקדמאי עם תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל ומורה דרך, רווק שרצה לשלב בין האהבה שלו לטיולים ובין הצורך למצוא אהבה וזוגיות, ואכן באחד מהטיולים הכיר את עינת, כיום נשואים והורים ל 2 בנות מקסימות.
 
מי האנשים שמטיילים איתך ? מה היחס בין גברים לנשים? גילאים?
עופר: המשתתפים בטיולי פנויים פנויות הם אנשים כמוני וכמוך, אנשים שאוהבים לטייל, שאוהבים להנות מהטבע, שאוהבים לאהוב ומחפשים אהבה. ברוב הטיולים יש יותר נשים מגברים מהסיבה הפשוטה שרוב הנשים המצטרפות לטיול, מעדיפות להגיע יחד עם חברה נוספת או מספר חברות, אך חשוב לציין כי האווירה בטיולים מאפשרת גם לנשים המגיעות לבד להרגיש נוח.היחס גם משתנה בהתאם לטיול ולמסלול. בטיולים אתגריים יותר של שייט קייאקים או טיולים ברמת קושי גבוהה יש יותר גברים, אך בטיולים רוחניים יותר (צפת, עמוקה,סיורי סליחות בירושלים וכד') יהיו תמיד יותר נשים.הטיולים מחולקים לפי קבוצות גיל –כל קבוצה מטיילת בנפרד, כל אחד יכול למצוא את קבוצת הגיל המתאימה לו גם אם אתה בן 30 או בן 58 .
 
 
המטרה העיקרית בטיולי עופרים היא להנות מהטיול עצמו, עצם היציאה לטיול ולטבע עושה טוב, הנופים, האווירה, הכרות עם אנשים חדשים ואיכותיים.  
המטרה המשנית, היא ליצור תשתית להכרות נוחה ונעימה בין המשתתפים על ידי משחקי הכרויות  ופעילויות קלילות לשבירת הקרח הנערכות במהלך הטיולים המאפשרות למטיילים להכיר ולמצוא נושאי שיחה בסיסיים ומשם הדרך פתוחה להכרויות,  תוך אפשרות לבחון את הצד השני במצב טבעי, אמיתי ומשוחרר, בלי מסיכות וללא הלחץ והמתח הקיימים בדייט רגיל או ספיד דייט, כאשר ככל שהטיולים ארוכים יותר, כך יש יותר זמן להשתחרר, להעיז ולהכיר.
בטיולים אפשר גם לראות את האנשים במצב טבעי, רואים מי עוזר, מי צוחק, וכד',  זה המקום הנכון לבחור מתוכו בן זוג אמיתי שמוכן להשקיע ולהתאמץ ובאמת רוצה להכיר.
 
בעופרים חברים עשרות אלפי פנויים ופנויות, רווקים רווקות, גרושים גרושות, אלמנים ואלמנות, צעירים, מבוגרים, ובגילאי 50 פלוס, אקדמאיים וסטודנטים,  מכל רחבי הארץ הנהנים מטיולים מרתקים וחברה נעימה ומהנה.
אלפי פנויים ופנויות כבר טיילו עם עופרים, מאות זוגות וחברויות נוצרו בטיולים אלו, ועשרות זוגות כבר התחתנו.  באתר תוכלו לראות תמונות של אנשים שהכירו בטיולי עופרים והתחתנו.
 
הטיפ שלנו למשתתפים בטיולי פנויים פנויות :תציגו את עצמכם, תשתתפו, דברו עם המטיילים האחרים, תעיזו, אל תתביישו, אל תמהרו לפסול אנשים, תנו להם הזדמנות. גם אם לא מצאתם את החצי השני בטיול הראשון, לא נורא, תהנו מהטיול עצמו . בטיול הבא יהיו אנשים חדשים, נופים אחרים והזדמנויות חדשות להכיר .
 
מה הסיפור שהכי ריגש אותך?
עופר: ההצלחה הכי גדולה שלי עד היום היא ששלאחד מסופי שבוע לפנויים פנויות באילת שאני מארגן כמה פעמים בשנה, הגיעו יחד אח ואחות ושניהם הכירו בני זוג והתחתנו בתאריכים סמוכים.
 
מה דעתך על הכרויות באינטרנט מול ההכרויות בטיולים?
עופר: בעולם של היום כשהמבחר כל כך גדול ויש אינסוף אפשרויות להכיר, לדעתי עדיין לצאת לטיול זאת הדרך הטובה ביותר. אתרי ההיכרויות הם דרך מצוינת וזמינה בכל שעות היממה, הם מצריכים השקעה מינימאלית ואנשים מדהימים נפסלים בגלל רושם ראשוני בלבד! אתה יכול להיות גבר מדהים אבל אם בתמונה שהעלת לאתר הכרויות לבשת חולצה ירוקה למשל ..אתה עלול להיפסל...
לעומת זאת בטיולים חייבים להשקיע צריך לקום בבוקר ,בטיול אתה מתגלה באמת בלי המסכות ובלי האיפור. זה אולי מפחיד אבל אלה החיים האמיתיים , כאן רואים מי עוזר , מי צוחק.... זה המקום הנכון לבחור מתוכו בן זוג אמיתי שמוכן להשקיע ולהתאמץ ובאמת רוצה להכיר. ולכן הטיולים תמיד מלאים ומכל טיול יוצאים כמה זוגות.
כיום, ולמרות המבחר הרב של אתרי הכרויות ורשתות חברתיות, חברים בעופרים כ 25,000 פנויים פנויות המטיילים איתנו מדי שבת, ונהנים מטיולים מרתקים, חברה נעימה ומהנה, וחלקם אף מוצאים אצלנו אהבה.
 
 
כמה זוגות הכירו והתחתנו דרך הטיולים שלך?
עופר: אלפי זוגות וחברויות שנוצרו במשך השנים. להערכתי אנחנו מדברים על ממוצע של 2 חתונות בחודש, כאשר לא כולם מעדכנים אותי, כך שסביר להניח שהמספר גבוה יותר, לא כולם מוכנים להצטלם אך באתר עופרים תוכלו לראות תמונות של אנשים שהכירו אצלנו והתחתנו. בחתונות אני תמיד מתרגש לראות את האמהות השמחות והמאושרות עם הדמעה בזווית העין....
 
 

טיפים והמלצות לפנויים פנויות בכלל ולאלו המטייילים איתך בפרט?

עופר: לך אחרי הלב שלך, תעבוד במה שאתה אוהב, תבלה במקומות שאתה נהנה להיות בהם. תחיה את החיים שלך בהנאה,בלי ציפיות אבל עם יעדים מוגדרים. צא לטייל עצם היציאה לטבע עושה טוב לראות נופים, לראות פריחות , לראות אנשים שמחים. תתמיד במה שאתה עושה באהבה אל תמהר לפסול בן הזוג נמצא אם רק תיתן לו הזדמנות. בטיול עצמו תשתתף תציג את עצמך, דבר עם המטיילים האחרים, תעיזו, אל תתביישו, אם לא תנסו לא תדעו, אם לא ראית את המיועד/ת בטיול הראשון....סבלנות -תהנה מהטיול. בטיול הבא יהיו אנשים חדשים, נופים אחרים והזדמנויות חדשות להכיר...
 

עופרים - טיולים ואירועים לפנויים ופנויות   052-2945446   03-9648006

 
 
19/09/2020
צוות האתר מאחל לכם שנה טובה ומתוקה, שנת בריאות ואהבה וחזרה במהרה לשגרה


24/08/2020
בשבת הקרובה, שייט קייאקים לפנויים ופנויות במסלול הכי יפה בגליל. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


20/08/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות מפתיע וייחודי ביפו העתיקה שלא הכרתם. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


10/08/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל עכו העתיקה והקסומה (מותאם להנחיות משרד הבריאות). לפרטים נוספים ולהרשמה ליחצו כאן


11/05/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
    1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
XLOVE - קשר דיסקרטי
המלץ על האתר |

  התאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD