הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

ישפה

 

ישפה - הכרויות ושידוכים לפנויים ופנויות דתיים

 

עמותת ישפה היא עמותה המיועדת לציבור הפנויים והפנויות הדתיים, ואשר מסייעת בכל התחומים של שידוכים והכרויות לדתיים לצורך מציאת בני זוג. עמותת ישפה מסייעת להפגיש בין גברים ונשים כבני זוג פוטנציאליים מן המגזר הדתי, וכמו כן מספקת הדרכה לפנויים ופנויות, אימון אישי למציאת זוגיות, אבחונים, ייעוץ וכדומה – כאשר המטרה היא לסייע לפנויים ופנויות (רווקים ורווקות, גרושים וגרושות, אלמנים ואלמנות) מהציבור הדתי להקים בית כשר ונאמן בישראל.
 
 

עמותת ישפה

עמותת ישפה הוקמה לפני כ-15 שנה (2000), על ידי חיים פלק, שהיה יושב ראש הדור הצעיר של המפד"ל. (בשנת 2011 החליפה אותו שירת מלאך) באותה תקופה עלה על סדר היום של הציונות הדתית הנושא של הרווקים והרווקות, אשר נותרים במצבם זה עד גיל מבוגר יחסית. עלה הצורך לסייע לאותם רווקים ורווקות למצוא בני זוג ולהינשא, ולשם כך הוקמה עמותת ישפה. בין חברי עמותת ישפה נמנים רבנים כמו הרב חיים דרוקמן, הרב רצון ערוסי וכדומה, ורבניות כמו הרבנית יהודית שילת. עמותת ישפה היא אחד המקומות הפופולאריים ביותר אצל צעירים וצעירות מן המגזר הדתי אשר מעוניינים למצוא שידוך. עמותת ישפה לא מציעה הכרויות חינם, אך היא עמותה ללא כוונת רווח, המתבססת על תרומות ועל דמי רישום בסיסיים של הפונים.
 
 

פעילויות של עמותת ישפה

עמותת ישפה מפעילה כ-200 שדכנים ושדכניות מתנדבים. המתנדבים מסייעים לרווקים ולרווקות במציאה של בני ובנות זוג פוטנציאליים. כל מי שפונה לעמותה ממלא שאלות התאמה ועובר ראיון עם אחד המתנדבים. הפרטים מוזנים למאגר העמותה, דרכו מנסים המתנדבים למצוא שידוכים מתאימים. פעילות נוספת של עמותת ישפה היא ליווי של הפונים, משלב החיפוש ועד לנישואין, באמצעות יועצי זוגיות ומשפחה, קורסים, סדנאות, ימי עיון וכדומה, כולם בנושאי זוגיות, כלים לבניית קשר וכדומה. בעמותת ישפה מציעים  לא רק הכרויות רווקים ורווקות, אלא גם הכרויות לגרושים/ות והכרויות לאלמנים/ות אשר מעוניינים בהכרויות פרק ב'. עמותת ישפה מסייעת גם לחוזרים בתשובה ולחילונים במציאת זוגיות, וגם מייעצת ומסייעת למכון "למה לא", אשר עוסק בהיכרויות לפגועי נפש. פעילות חשובה נוספת של עמותת ישפה היא העלאת נושא הרווקות המאוחרת על סדר היום הציבורי, באמצעות שיתופי פעולה עם גופים שונים במגזר הדתי, כמו תנועת "ראש יהודי", סיעת "הבית היהודי", תנועת "אמונה" והפורטל האינטרנטי "כיפה".
 
 
 
 
08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


26/03/2021

ביום שלישי 30/03, חול המועד פסח, טיול פנויים ופנויות אל צפת ועמוקה "בעקבות הרוח" - לפרטים נוספים ליחצו כאן06/03/2021

בשבת הקרובה טיול פנויים ופנויות אל פריחות ומפלים בגליל  - לפרטים נוספים ליחצו כאןחדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD