הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

שידוכים לבעלי תשובה


קישורים לאתרי הכרויות לחוזרים בתשובה:        שליש גן עדן      שניים שהם אחד 

שידוכים לבעלי תשובה (חוזרים בתשובה)

 
שידוכים לבעלי תשובה – עם כל הדקויות!
כולנו רוצים למצוא זוגיות, להתחתן עם בן או בת זוג שמתאימים לנו. כידוע, לא תמיד קל למצוא את האחד או האחת. עבור בעלי תשובה, לעיתים קרובות הדבר מורכב במיוחד מאשר היכרויות לדתיים או הכרויות למסורתיים.
 
שידוכים לבעלי תשובה
חוזרים בתשובה מעוניינים לבנות בית דתי ולעיתים אף חרדי, והם מחפשים בן או בת זוג אשר חולקים איתם שאיפות זהות. בעניין זה, כולנו דומים: כולנו מחפשים בני זוג שחולקים אתנו את השאיפות שלנו. אך בכל הנוגע לבעלי תשובה, למצוא אדם בעל שאיפות דומות נעשה מורכב יותר מהרגיל. ומדוע? מפני שבעלי תשובה, לעיתים קרובות, נמצאים עדיין בתוך תהליך התשובה. הם לא בנויים ומגובשים בדעותיהם כמו אנשים שנשארו בדרך החיים שאליה הורגלו מילדות. לכן, למצוא אדם בעל שאיפות דומות עלול להיות מורכב, שכן גם השאיפות של המחפש עצמו עדיין לא מגובשות.
 
הבעיות בהכרויות לחוזרים בתשובה
בגלל המצב הזה, נוצרים מצבים שבהם שני בעלי תשובה נפגשים. יתכן שבתכונות האופי הבסיסיות שלהם הם מתאימים, אך הפער שביניהם מתגלה במהירות: הוא כבר חזר בתשובה לפני מספר שנים, וכבר מצא את מקומו והתיישב בדעתו. היא, לעומת זאת, נמצאת בתהליך התשובה זמן קצר בלבד. היא עדיין נלהבת ומתרגשת מהתהליך, ומצד שני, עדיין לא התקדמה לגמרי, ואינה שומרת מצוות באותה רמה כמוהו. הפערים ברורים, והשידוך אינו יכול להתקדם.
 
איך מוצאים שידוכים לבעלי תשובה?
לכן, כאשר בעלי תשובה מחפשים שידוך, הם צריכים לעדכן את מצבם כל הזמן, ולחפש במקומות המתאימים. הם צריכים לחפש את הזיווג שלהם אצל שדכנים אשר מתמחים בשידוכים לבעלי תשובה, או לחילופין באתרי הכרויות נישתיים, אשר מיועדים לבעלי תשובה (לרוב ישנה אפשרות לציין זאת אף בכל אתר הכרויות לדתיים). הם צריכים לחשוף מיד את המידע החשוב עליהם, על מנת שיוכלו להתאים את בני הזוג הרלוונטיים עבורם. לעיתים קרובות שידוכים לבעלי תשובה נמצאים במקומות לא שגרתיים, במפגשים אקראיים של בעלי תשובה או דרך חברים שהם בעצמם בעלי תשובה ולעיתים אף במפגשים מאורגנים כמו שיש שבת הכרויות לדתיים כך גם יש שבתות לפנויים ופנויות שחזרו בתשובה. חשוב מאד לכל מי שמחפש שידוכים לבעלי תשובה, שלא להתייאש. בסופו של דבר, השאיפה והרצון הכן לבנות בית, מסייעים גם לבעלי תשובה למצוא שידוך.
 

הכרויות לחוזרים בתשובה

חוזרים בתשובה, הם אנשים שעברו עם עצמם תהליך עוצמתי של שינוי הנובע מתוך התבוננות פנימית עמוקה. אנשים אלה, עברו ועוברים שינוי עמוק בתפיסת עולמם, שינוי חברתי, מנטאלי ותרבותי. עולמם של החוזרים בתשובה הוא מורכב ונבנה בהדרגה, נבחן תמידית בעיני עצמם ובעיני הסביבה. החוזרים בתשובה נעים לעיתים בין העולמות: העולם הדתי והעולם החילוני.

 
הכרויות לחוזרים בתשובה, צריכות להתחשב במכלול נתונים  ולהתנהל ברגישות ועדינות. כשמנסים להכיר בין פנויים ופנויות שחוזרים בתשובה, צריך לנסות קודם לאפיין את האדם:
מהי תפיסת עולמו החדשה, לאן הוא שואף להתקדם, עד כמה הוא מעוניין להתנתק מהעולם החילוני ועוד שאלות עדינות ומורכבות  שיש לתת עליהן את הדעת לפני ביצוע ההכרות.
 
חוזרים בתשובה רבים, חווים תסכול רב כשהם מנסים למצוא בן זוג (דילמה זהה קיימת גם בהכרויות לחוזרים בשאלה). הניסיונות החוזרים ונשנים להיפגש ולהכיר בן זוג מתאים מהווים בסיס לקושי ותסכול עצומים. תקופה זו מאופיינת במשברים המובילים למחשבות הנוגעות להגדרה העצמית ותפיסת הזהות האישית. הרבה פעמים מצויים חוזרים בתשובה שלא מצויים במסגרת דתית מסודרת, במצב של בדידות חברתית. החברים מהעולם החילוני, עולמם הקודם אינם מהווים עוד חברה מתאימה לבילוי והם לא מכירים מספיק חברים חדשים שמתאימים לתפיסת עולמם המתגבשת. מציאות זאת, יוצרת מצב בו חוזרים בתשובה מתקשים למצוא מקום נאות בו יוכלו להכיר בני זוג. עולם השידוכים החרדי, המבוסס על שדכנות על פי המסורת הישנה אינו מתאים להם ועולם השידוכים הדתי, המבוסס על הכרויות חברתיות קודמות אינו רלוונטי עבורם משום שהם אינם מהווים חלק אינטגרלי מהחברה הדתית.
 
מציאות זו, של בדידות חברתית ובלבול זמני בתפיסת הזהות האישית, מחייבת את החוזרים בתשובה, המעוניינים למצוא את זיווגם, להיפתח לאופציות מגוונות של הכרויות.
 
ישנן 3 דרכים חשובות, דרכם יוכלו חוזרים בתשובה להגיע אל היעד:
  • לבקש ממכרים וחברים דתיים לחשוב על בני זוג מתאימים
  • לפנות לגופים ואנשים העוסקים בשידוכים לבעלי תשובה. כמו שדכנים ומשרדי שידוכים
  • לפנות לאתרי הכרויות לדתיים , בהם קיימת רובריקה ייעודית לחוזרים בתשובה ואפשרות נוספת היא להצטרף לקבוצות הכרויות בפייסבוק שמתאימות (קבוצת הכרויות לדתיים)
כדי לשדך בין חוזרים בתשובה, יש צורך להכיר היטב את המנטליות של חוזרים בתשובה, את דרך המחשבה שלהם ואת צמתי ההכרעה בהם הם מצויים תמידית. חוזרים בתשובה הם קבוצה חברתית בפני עצמה, שעסוקה בשאלות חיים מורכבות שלא תמיד מוכרות בקרב הציבור הדתי: התייחסות למשפחה החילונית, היחס לעבר, השאיפה להתקדמות והרצון להשתלב בעולם הדתי.  מסיבות אלה, החוזרים בתשובה הנם קבוצה חברתית נבדלת בענייני שידוכים ויש צורך לתת לה מענה מקצועי, המכיר ומוקיר את דרכם הייחודית.
 
 
 
 

 

22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD