הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות דיסקרטיות הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

שידוכים לחרדים


קישורים לאתרי הכרויות מומלצים לחרדים:        שליש גן עדן      זיווג4יו - הכרויות חינם    שניים שהם אחד


 

שידוכים לחרדים

העולם החרדי הוא עולם עשיר ומעמיק המתנהל על פי כללים הלכתיים, חברתיים ותרבותיים נוקשים וקבועים מראש. כלפי חוץ, ניתן לקבל את הרושם שמדובר בחברה אחידה והומוגנית. אך במבט מעמיק ומודעות לניואנסים ותפיסות עולם שונות, ניתן להבחין שמעבר למבט השטחי מדובר בחברה מגוונת, שקיימים בה סגנונות שונים ותת חברות מורכבות ומובחנות זו מזו. עולם השידוכים לחרדים הוא חלק מהמורכבות הזו.
 
באופן כללי, עולם השידוכים החרדי הוא עולם מורכב המתבסס על כללים נוקשים שמקובעים מזה דורות (הידעתם שהזמן המוקצב לדייט ראשון הוא שעה אחת בלבד?). ההפרדה המחייבת בין גברים לנשים בכל הגילאים לא מאפשרת לחרדים להכיר באופן ישיר. אך גם הכרות עקיפה באמצעות חברים ומכרים אינה מקובלת. כל הכרות בין גבר לאישה שאינם בני משפחה, היא למטרת חתונה בלבד. באופן מסורתי נעשית ההכרות באמצעות שדכנים מקצועיים. כשההכרות מתבססת על קווי דמיון בין המשפחות ותפיסות עולם הלכתיות, תרבותיות וחברתיות זהות. לעיתים רחוקות נעשית "חציית קווים" בנושא זה. כל אלה מבוררים מראש על ידי ההורים באמצעות השדכן.
הנושא הכלכלי הוא תחום נפרד ומהותי במהלך השידוך ואת ההסכמות הכספיות בין המשפחות מנהלים מראש, כשהדבר נתון לביקורת חברתית משמעותית.
 
חרדים רבים, מתקשים להתמודד עם מסגרת השידוכים הקהילתית הנוקשה הזאת ומחפשים אפשרות אחרת להרחיב את מעגל ההיכרויות למטרות חתונה. מדובר באנשים טובים ואיכותיים שמעוניינים לפרוץ מעט את המערכת הקהילתית ולמצוא לעצמם או לידיהם בני זוג הולמים ומתאימים להם באופן אישי ללא התניה חברתית –כלכלית.
חרדים אלה, מוצאים מענה במשרדי שידוכים איכותיים ומקצועיים המבצעים עבור מי שמחפש כלה או מי שמחפשת חתן את כל עבודת הבירור הנדרשת, אך ברשומותיהם חרדים רבים מקהילות חרדיות שונות מכל רחבי הארץ. דרך זו מתאימה גם להכרויות לחרדים שאינם מעורים לעומק בקהילה חרדית, הכרויות לבעלי תשובה או חרדים אקדמאיים, משכילים שהשידוך המסורתי באמצעות שדכנים קהילתיים לא מתאימה עוד לתפיסת עולמם. הם מעוניינים להרחיב את מעגל ההיכרות שלהם ולמצור בן זוג שמתאים לעולמם הפנימי ולהכירו באופן אישי ולעומק.
שידוכים לחוזרים בתשובה ושידוכים לחרדים זהו עולם רחב, מרתק ובעל גוונים וניואנסים רבים, שעל מנת להגיע בו לתוצאות טובות, יש צורך באנשי מקצוע מנוסים שמכירים את המנטאליות ותפיסת העולם החרדית ומנווטים את כל מהלך השידוך ברגישות ובתבונה.
שיהיה בהצלחה
 
 
 
19/09/2020
צוות האתר מאחל לכם שנה טובה ומתוקה, שנת בריאות ואהבה וחזרה במהרה לשגרה


24/08/2020
בשבת הקרובה, שייט קייאקים לפנויים ופנויות במסלול הכי יפה בגליל. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


20/08/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות מפתיע וייחודי ביפו העתיקה שלא הכרתם. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


10/08/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל עכו העתיקה והקסומה (מותאם להנחיות משרד הבריאות). לפרטים נוספים ולהרשמה ליחצו כאן


11/05/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
    1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
XLOVE - קשר דיסקרטי
המלץ על האתר |

  התאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD