הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

שפת הגוף בדייט

דף הבית > רשימת מאמרים > שפת הגוף בדייט

מאת: גדליהו הורטיג

גבר ואשה יוצאים לדייט , מעסיק מראיין עובד, פקיד מטפל בלקוח... אנו נתקלים כל הזמן באנשים ויוצרים קשרים זמניים או ארוכי טווח. לעתים, אף שבן הזוג אומר את הדברים הנכונים, מחייך בזמן הנכון, צוחק במקומות הראויים, משהו מפריע לנו ואומר לנו שלא הכול כשורה. דרך לימודי תקשורת לא מילולית לומדים את הסימנים לזיהוי הטיפוס היושב מולנו, הלך רוחו, רגשותיו כלפי בן השיח בפרט וכלפי אנשים וחברה בכלל. מאבחן מנוסה יוכל לאמור לך מה מצב בריאותך אך ורק מניתוח שפת הגוף, בחירת הבגד, וכדומה. הרבה נכתב ונאמר בנושאי תקשורת לא מילולית, שפת הגוף ותורת הפרצוף,ריכזתי עבורכם כמה טיפים להבנה טובה יותר של הדינאמיקה המתרחשת בין שני בני זוג:
 

 
 
פתיחות
הבעה נינוחה, חיוך, דברנות, שרירים רפויים ורגועים, קשר עין, ידיים חופשיות ומתרחקות מהגוף באופן טבעי, כפות ידיים פתוחות וחשופות לבן השיח בעיקר תוך כדי תנועה פונקציונאלית, שפת גוף נינוחה, פתוחה, חולצה לא מכופתרת לחלוטין, בגדים משוחררים.
 
סגירות / התגוננות
הבעה מתוחה, כיווץ של השרירים הטבעתיים, גבות משוכות מטה ומכווצות, נימת קול מאולצת, מענה במילים מועטות (כן, לא), הסתרת הידיים, קפיצת אצבעות, הרמת כתף אחת או שתיים להגן על החזה, ידיים ורגליים קרובים אצל הגוף, תנועות זוויתיות, שפת גוף מתוחה, זוויתית, קשוחה. כיוון אצבע (האשמה).
 
הערכת מצב
סקירת השטח, צמצום העיניים, ליטוף הסנטר, שילוב ידיים מאחרי הגב, יד אחת חובקת את הסנטר ויד שנייה תומכת בסנטר, הצצה מעבר למשקפיים, מציצת ידית המשקפיים, משחק עם השפתיים: מממ...מממ..., משיכת זמן, קימה מן הכסא והסתובבות בחדר.
 
חשדנות
הבעה חתומה או מכווצת (גבות,עיניים,שפתיים), מענה במלים ספורות, שפת גוף סגורה, מבט צדדי או חוסר קשר עין, כיוון גוף כלפי היציאה או כלפי אזור "בטוח".
 
דריכות
מבט (עיניים וגבות) ושפתיים מצטמצמים, ידיים על המותניים, על מסעדי הכסא, או על קצות השולחן, ישיבה על הקצה, גוף מוטה מעט קדימה, רגל אחת קדימה כמו מתכוון לקום ולברוח.
 
חוסר שקט
העסקת הפה בלעיסה: עיפרון, ציפורניים, צביטת/לעיסת/נשיכת השפה התחתונה (יכול להיות גם חרטה על דברים שנאמרו), תנועה קופצנית של רגל או יד, מבטים משוטטים.
 
עצבנות
כל מה שרואים במצב של חוסר שקט, אך מוקצן: מבט נייד וקופצני, חוסר קשר עין מתמשך, מחשבה קופצנית, עישון, כסיסת ציפורניים, גירוד, יד מכסה את הפה בעת דיבור, משחק עם הכסף הקטן, או עם הנייד, יישור קמטים, סילוק לכלוך מדומה, משיכה באוזן, הזעה, תנועות גוף ושפת גוף תזזיתית.
 
שעמום
מבט בוהה, חלול, ראש נתמך, פיהוקים נסתרים,מבטים משוטטים לתקרה, לחלון, לשעון, שרבוט, מלמול, מענה מקוצר, איטי ולעתים התנתקות מהשיחה, רגליים מוצלבות, תנוחת טרום שינה (נשפך על הכסא).
 
הסכמה
הבעה פתוחה, הנהון, פנייה אל בן השיח, הישענות קדימה, שפת גוף פתוחה ומקבלת, יד על החזה, קירבה לקראת מגע פיזי.
 
ציפייה
שפשוף כפות הידיים, שילוב אצבעות ו/או כיפופן, כסיסת ציפורניים, צעידה הלוך ושוב, התבוננות לכיוון ממנו עתידה לבוא הבשורה, הרעדת הרגל, התבוננות חוזרת בשעון, פעולות אוטומאטיות חוזרות ונשנות.
 
כבוד
הרכנת הראש, התבוננות מלמטה, הימנעות מקשר עין ממושך או בכלל, מתן מרחב טריטוריאלי גדול לבן השיח וצמצום עצמי (תנוחה, תנועה,דיבור),
 
ספקנות
מימיקה פתוחה, לעתים עם פתיחה גדולה יותר או עם כיווץ גדול יותר בצד אחד, הנעת הראש בצורה אלכסונית, משחקים עם הידיים (למה מה?)
 
שיתוף פעולה
הבעה פתוחה, קשר עין, שפת גוף פתוחה, רכינה קדימה אל בן השיח, אגודלים גלויים אפילו אם הידיים שלובות או בכיסים.
 
שליטה בשטח
מבט מלמעלה, עמידת מוצא רחבה או בעת ישיבה, נשען לאחור עם רגליים על השולחן או לפחות נראה כך. ידיים על המותניים או על המשענות, על העורף או מאחורי הגב, שימוש בקול סמכותי (עמוק, תקיף, לפעמים רם), שימוש באביזרים מעוררי כבוד כמו מקטרת, סיגר, מדים. שינוי מקום אביזרים על השולחן.
 

יש לקחת בחשבון כמה נקודות:

* כל האמור לעיל עוסק בשני המינים. השימוש בלשון זכר הוא לשם נוחות בלבד. כל דבר הקשור למין מסוים ילווה בהערה מתאימה.

* הדברים במאמר זה הם כלליים ומן הראוי לא להתייחס אליהם כאילו היו תורה מסיני.

* לעתים יפגין אדם אחד סימנים מסוימים מכמה תחומים: אדם יכול להיות אופטימי, שתלטן, חברותי, חסר שקט וכדומה. אל תשפוט גם אם נדמה לך ש"הבנת" את בן זוגך.

* לעתים קרובות בן הזוג שלך מגיב לאווירה ומשקף את שאתה משדר. בדוק את עצמך לפני שאתה חורץ גורלו של האחר.

 

גדליהו הורטיג

גדליהו הורטיג - מטפל ברפואה משלימה. מתמחה בעיקר בטכניקות מגע כמו: עיסוי לסוגיו, רפלקסולוגיה ושיאצו. כמו כן עוסק בדיקור קוריאני וסיני, מטפל במגוון טכניקות אנרגטיות: רייקי, הילינג, ביו אנרגיה וכדומה...מרצה למקצועות הרפואה המשלימה, בעיקר עיסוי, רפלקסולוגיה, שיאצו, דיקור קוריאני, סימיואנליזה, תקשורת לא מילולית, אבחון תווי פנים, שפת גוף, כירולוגיה הוליסטית וכדומה...בין היתר מטפל באזור תל אביב והמרכז, ירושלים וסביבותיה הקרובות ומנהל קליניקה בעלי.עורך, כותב ומוציא לאור של הספרים: "עת לעסות" העוסק באומנות העיסוי, פילוסופיה ופרקטיקה,ו"ספר הסודות הגלויים" העוסק באבחון תווי פנים, אופי ומחלות.


ספר הסודות הגלויים - אבחון תווי פרצוף,תכונות אופי ומחלות- עכשיו ב 50 ש"ח לחברי האתר.כמות הספרים מוגבלת כל הקודם זוכה. לפרטים נוספים והזמנות: גדליהו הורטיג  057-7227133


08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


26/03/2021

ביום שלישי 30/03, חול המועד פסח, טיול פנויים ופנויות אל צפת ועמוקה "בעקבות הרוח" - לפרטים נוספים ליחצו כאן06/03/2021

בשבת הקרובה טיול פנויים ופנויות אל פריחות ומפלים בגליל  - לפרטים נוספים ליחצו כאןחדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
      1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD