הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

הכרויות בתשלוםתשלום על דמי מנוי באתר הכרויות נועד להשיג כמה מטרות. ראשית, הכרויות בתשלום משמשות כסוג של אמצעי סינון. בעזרת גביית תשלום אפשר לדעת מי לוקח ברצינות את הנושא, מי באמת רוצה להתחיל מערכת יחסים רומנטית ומחפש קשר רציני ומי רק מחפש דרכים להעביר את הזמן או סתם מחפש סטוצים. שנית, התשלום עוזר לייצר פלטפורמה מקצועית להיכרויות. בעזרת התשלום ניתן למשל לשפר את מערך האבטחה, לשדרג את ממשק המשתמש ולהציע שירותים נוספים. לכן, לא תמיד מומלץ להשתמש באתרים חינמיים, ויש להתייחס כמובן לירתונות שיש לאתרי הכרויות בתשלום מול אתרי הכרויות חינם.

 

 
אתרי הכרויות מומלצים:
 
  • דייטלאנד  - מאתרי ההכרויות הגדולים והמוצלחים בישראל. מאגר ענק ואיכותי של עשרות אלפי  פנויים פנויות חברים באתר ההכרויות דייט לאנד המחפשים את החצי השני לקשר רציני ואהבה. באתר רשומים רווקים ורווקות, גרושים וגרושות בני כל הגילאים ומכל רחבי הארץ. האתר פשוט לשימוש ומיועד למחפשי קשר רציני בלבד. ההרשמה לאתר היא חינם לחלוטין,  להצטרפות >>
  • דייט פארטי - אתר ההכרויות המיועד למחפשים אהבה וקשר רציני. האתר מציע הכרויות לפנויים ופנויות בכל הגילאים, צעירים וצעירות, גילאי 50 פלוס,  רווקים ורוווקות, גרושים וגרושות, דתיים וחילוניים כאשר המכנה המשותף הוא לכולם שכולם מחפשים אהבה ורוצים למצוא את החצי השני. להצטרפות >>
  • לאבלי (LOVELY) - מאתרי ההכרויות והדייטים המובילים בארץ שנועד להפגיש פנויים ופנויות המחפשים אהבה וקשר רציני. אתר הכרויות עם מבחר רחב של פנויים ופנויות,  המחפשים אהבה ומוכנים למצוא את החצי השני ולהכיר, הצטרפו לאלפי הפנויים והפנויות  הנרשמים לאתר ההכרויות לאבלי  מדי חודש, ואולי כבר היום תצאו לדייט....ההרשמה לאתר הכרויות לאבלי חינם להצטרפות >>
  • שליש גן עדן הינו אתר הכרויות הגדול והמוביל לפנויים פנויות דתיים עם למעלה מ 100,000 פנויים דתיים ופנויות דתיות למטרת  הכרויות לחתונה והקמת בית בישראל. החברים באתר ההכרויות שליש גן עדן נהנים ממערכת הכרויות מתקדמת ונוחה, תוך שמירה והקפדה תכנים וצניעות. בנוסף באתר ממבחר סיפורי הצלחה שנעשו דרך האתר " שליש גן עדן " והובילו לחתונות. להצטרפות >>
 
מאפיינים של אתרי הכרויות בתשלום
אתר אינטרנט שמאפשר הכרויות בתשלום בדרך כלל יהיה נטול פרסומות. האתר יופעל על ידי אנשי מקצוע, יכלול שיתופי פעולה עם אתרים נוספים כדי להגדיל את פוטנציאל החשיפה עבור הגולשים וגם יכלול מנועי חיפוש ממוקדים, שיחות צ'אט, הטבות, פורומים ועוד. בתוך כך, רוב האתרים שגובים תשלום עבור שירותי הכרויות מפעילים שירות לקוחות. המטרה של שירות לקוחות היא לסייע לגולשים שמתקשים עם ההיבט הטכני של הרשמה לאתר או עם חיפוש פרופילים של בני זוג פוטנציאליים.
 

האם הכרויות בתשלום תמיד עדיפות על הכרויות בחינם?

בניגוד למה שנהוג לחשוב, מחיר גבוה לא בהכרח מעיד על איכות וגם הכרויות בתשלום לא תמיד עדיפות על הכרויות בחינם. בעידן הנוכחי יש אתרי הכרויות באינטרנט שמציעות פלטפורמה נוחה ונגישה להיכרויות גם בלי תשלום. מעבר לכך, בחלק מהאתרים ניתן לבחור בין מסלולים בתשלום לבין מסלולים בחינם. השאלה באיזה מסלול לבחור תלויה בצרכים האישיים של כל גולש ובמטרות שהוא מציב לעצמו.

טיפים להשוואה בין אתרי הכרויות

רוב ההיכרויות מתבצעות כיום דרך האינטרנט פשוט כי זה הרבה יותר קל, נגיש ונוח. הבעיה היא שלצד היתרונות הברורים, לא כולם יודעים כיצד להשתמש באתרי הכרויות בתשלום או בחינם ומה לעשות על מנת להגדיל את הסיכוי למצוא אהבה. הטיפ הכי חשוב בהקשר הזה הוא להחליט מראש איזה סוג של מערכת יחסים מחפשים. לצד אתרי הכרויות בתשלום שמיועדים למערכות יחסים ארוכות טווח בלבד, יש גם מקומות שבהם הדגש הוא על מפגשים ספונטניים ודיסקרטיים. בשורה התחתונה, חשוב יותר לבדוק את היעילות של האתר ולא רק כמה עולה להשתמש בו.
בחינם או בתשלום..שיהיה בהצלחה
 
 
אתרי הכרויות צצים ברשת כפטריות אחרי הגשם. אם בעבר הרחוק היו 4-5 אתרי הכרויות שפנו לכולם, הרי שכיום האתרים כבר מפולחים לפי מגדרים ומגזרים שונים ומשונים (הכרויות לצמחוניים, לסטודנטים, היכרויות לאקדמאים, הכרויות לדתיים, אתרי היכרויות לצעירים ולמבוגרים,אתרי הכרויות לפרק ב',  אתרי הכרויות לקשר רציני, אתרי הכרויות דיסקרטיות וסקס, אתרי הכרויות לנכים ועוד) . מרבית אתרי ההכרויות באינטרנט הם בתשלום, והנטייה הטבעית של האנשים היא לחפש אתרי הכרויות חינם. האם באמת עדיף אתר הכרויות חינם? מה היתרונות של אתר הכרויות בתשלום?  נסקור כאן את היתרונות והחסרונות של אתר הכרויות בתשלום מול אתר הכרויות חינם.
 
בניית אתר הכרויות מקצועי עולה כמה עשרות אלפי שקלים וסביר להניח שאף חברה לא תשקיע את הסכום הזה, כדי לאפשר לכם לשבת רגל על רגל מול המחשב, ולהנות משירות הכרויות חינם. זהו עסק לכל דבר. מעבר לבניית האתר ישנה האחזקה השוטפת, איכסון האתר, דומיין, וכמובן שעות העבודה הרבות באחזקת האתר הכוללות בין השאר את העידכונים השוטפים, אישורי תמונות ועוד, וזה לפני שעוד דיברנו על שיווק ופרסום האתר.
אתרי ההכרויות בתשלום גובים דמי מנוי כדי לכסות עלויות אלו, ואילו אתרי ההכרויות בחינם, מכסים עלויות אלו באמצעות פרסומות המוצגות באתר או באמצעות אירועים שונים לפנויים ופנויות כגון טיולים לפנויים ופנויות, מפגשי ספיד דייט, הרצאות , סדנאות, מפגשי סדנאות אימון אישי למציאת זוגיות ועוד.ההרשמה לכל אתרי ההכרויות היא חינם.
 

יתרונות אתר הכרויות בתשלום

  • על מנת לגבות תשלום מחברים על שימוש באתר הכרויות, על האתר להציע "תמורה בעד האגרה", ולפיכך, אתר הכרויות בתשלום יציעו לכם יותר אופציות ופונקציות מאשר אתר הכרויות בחינם.למשל צ'ט אחד על אחד, העלאת מספר רב של תמונות לאתר, העלאת קבצי וידיאו, קבוצות להכרויות בפייסבוק וכד'.
  • תשלום לאתר הכרויות מביע רצינות מסויימת מצד המנוי המראה שהוא מוכן להשקיע כדי למצוא את מה שהוא מחפש. כלומר אם את מחפשת קשר רציני באתר הכרויות בתשלום, סביר להניח שהמנויים שפונים אלייך יהיו לרוב רציניים יותר מאשר חברים שיפנו אלייך באתר הכרויות חינם.
  • מעבר להוכחת הרצינות, הרי שגם תשלום לאתר הכרויות מסנן אנשים לא רציניים, כמו  למשל גם בני נוער, ילדים משועממים, אנשים נשואים ומתחזים.
  •  

 יתרונות אתר הכרויות חינם:

  • בגלל הכמות הגדולה של אתרי הכרויות בתשלום, בוחר לעצמו הגולש אתר הכרויות אחד רציני בתשלום ונרשם אליו כמנוי בתשלום, אך יכול להיות שהנסיכה הפוטנציאלית שלו נרשמה כמנויה לאתר אחר. לעומת זאת, באתר הכרויות חינם , לא תהיה לשניהם בעייה להרשם  ואולי שם הם ימצאו אחד את השניה.
  • ישנה איזו חשיבה תודעתית בקרב הגולשים בארץ שהשירותים באינטרנט צריכים להיות בחינם, ולפיכך גם פנויים ופנויות רציניים לא יסכימו לשלם לאתר הכרויות ויעדיפו עקרונית למצוא אהבה באתר הכרויות חינם.
 
הכרויות חינם
לסיכום: לכל אתר הכרויות יש את היתרונות והחסרונות שלו.
מומלץ לבקר באינדקס אתרי ההכרויות המרכז את היתרונות והחסרונות של כל אתרי ההכרויות. ולבחור את מה שאתם הכי מתחברים אליו.
שיהיה בהצלחה.

 

22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
      1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD