הכרויות חינם הרשמה אתרי הכרויות אירועים וטיולים לפנויים פנויות הכרויות דיסקרטיות הכרויות בפייסבוק הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

הכרויות לאלמנים ואלמנות

 

אתרי הכרויות לאלמנים ואלמנות מאפשרים למי שאיבד את בן זוגו לפתוח דף חדש ולהתחיל חיים חדשים. זה לא קל, וצריך להתגבר על מחסומים מסוימים, אבל זו הזדמנות מצוינת לפרק חדש ומקסים.
 
 
לא מעט פנויים ופנויות בסטטוס של רווקים ורווקות / גרושים וגרושות שוללים כבר באתרי ההכרויות, אפשרות להכיר ולצאת לדייט עם אלמן או אלמנה. ישנה סטיגמה שלילית ולא מוצדקת בנושא הכרויות אלמנים ואלמנות, כאשר סטטוס של אלמן / אלמנה מתקשרים לנו אוטומטית למשהו שלילי (מוות,זיקנה וכד'). כיום לצערנו  יש גם לא מעט אלמנות ואלמנים צעירים יחסית, אבל גם מהם ישנה רתיעה שלילית ובלתי מוצדקת. לא אחת אני ממליץ לאלמנים ואלמנות צעירים לא לציין את הסטטוס האמיתי בהרשמה לאתרי הכרויות, כיוון שמלכתחילה פנויים ופנויות אחרים לא יציינו באופציית החיפוש אלמן / אלמנה, ולפיכך הם לא יופיעו במרבית תוצאות החיפוש,  אלא לציין סטטוס אחר, ולשמור את החשיפה לשיחת הטלפון הראשונה.
 
קבוצת הכרויות לאלמנים ואלמנות: קבוצת פייסבוק לאלמנים ואלמנות לפרק ב' - הקבוצה מיועדת כאמור לאלמנים ואלמנות, בכל הגילאים ומכל רחבי הארץ, בקבוצה תוכלו להכיר חברים וחברות באותו הסטטוס, להתייעץ, לשתף, להתעדכן לגבי אירועים מתאימים, ואולי גם למצוא אהבה חדשה. להצטרפות לקבוצה ליחצו כאן
 
קבוצות נוספות לאלמנים ואלמנות בפייסבוק:  אלמנות ממשיכות הלאה  |  האלמניה
 
 

הכרויות לאלמנים ואלמנות

כאשר אתם, אלמנים ואלמנות מחפשים ומעוניינים להכיר בן/בת זוג, חשוב שתבדקו מבחינה פנימית:
  • האם אני בשל לקראת חיי נישואין חדשים? האם עיבדתי את תקופת האבל כמו שצריך?  יש לזכור כי לבוא עם שק הצער על הכתפים ולהכנס אל נישת ההכרויות לאלמנים ואלמנות יכול להוביל הרבה רגשות שליליים ואכזבה.
  • האם אני באמת רוצה את זה? לא צריך לחפש ולמצוא אהבה רק בגלל שאני לבד ובודד, חשוב להיות פתוחים עם עצמנו ולבדוק אם אנחנו מסוגלים כרגע לתת לבן זוג חדש להכנס שוב אל תוך החיים.

איך מתנהלים בהכרויות מול אלמנים ואלמנות?

כאשר נפגשים למטרת הכרויות עם אלמן או אלמנה חשוב שכל צד יכבד את הצד שמנגד. לדעת שהוא היה פעם בן זוג של מישהו אחד, ועכשיו עליו להתרגל למשהו אחר. זה תהליך, והפעם השניה לעולם לא דומה לפעם הראשונה. יש להתאזר בסבלנות, ולתת לקשר להבנות לאט לאט.

התחשבו ברגשות, וגם בילדים
גם אם הלכתם על הכרויות לאלמנים ואלמנות דעו כי גם לצד השני יש ילדים משלו. הם יקרים ללבו, ועדיין חשובים לו מאד. אל תזלזלו בהם וברגשותיהם, הוכיחו לאלמן כי ילדיו מענינים גם אתכם. בעזרת הבנה של הצד שכנגד, והתחשבות בדעותיו, תגיעו מהר מאד להכרות חדשה ומרתקת. דבר נוסף אותו חשוב לזכור כאשר נמצאים בשלב הכרות עם  אלמנים ואלמנות, שאף פעם לא שוכחים את מה שיכול היה להיות. כל אלמן/ה זוכר את בן הזוג הקודם ולפעמים הוא מתגעגע אליו. למרות שישנם הכרויות נפלאות ונראה כי אתם מוצאים חן זה לזה, אולי הוא חושב שפעם היה יותר טוב. אין טעם להפגע, זה טבעי ונורמלי. למרות זאת המשיכו את הקשר, אין סיבה לנתק אותה עכשיו.
 
היכן מומלץ לאלמנות להכיר בני זוג? האם ישנם אתרי היכרויות המתמחים במציאת קשרים לאלמנות? מה יש לעשות כשהגיע הזמן להמשיך הלאה? אובדן של בן זוג לחיים היא טרגדיה אמיתית אשר יכולה להשאיר אותך עם חור בלב למשך שנים רבות. נקודת האור היחידה בטרגדיה הזו היא שלהבת החיים מתעקשת לרקד ולהאיר והיא עוזרת לנו לעבור את הרגעים הבלתי אפשריים. אלמנות רבות מוצאות את עצמן מוכנות לחלוק שוב את ליבן עם גבר מיוחד אך מתקשות למצוא אותו. לעיתים קרובות הרצונות שלך בתור אלמנה יהיו שונים משל רווקים ועלייך לוודא שאת מחפשת במקומות הנכונים.
 
לאהוב את עצמך בכדי למצוא עוד אחד אשר יאהב אותך
חזרה לעולם הפנויים פנויות (במיוחד בנסיבות של התאלמנות, בניגוד לגירושין או פרידה יזומה) בחיפוש הכרויות לאמנים ואלמנות יכולה להרגיש לא נעימה, עולם ההכרויות השתנה בשנים האחרונות והאינטרנט הפך אותו לפרוץ לחלוטין. אנשים כבר אינם בטוחים בנוגע לחוקים ואלמנות יכולות להירתע מהעולם הזה ולוותר על המרדף אחר זוגיות נוספת. מדובר בתהליך אישי שבו עלייך לאהוב את עצמך, לגלות את עצמך מחדש בעולם ללא בן זוג שכבר בחרת ולפקוח את העיניים בפני הרבה בני זוג פוטנציאליים אשר יכולים לעזור ללב שלך למצוא את הדרך קדימה מבלי לשכוח את כל שנשאר מאחור.
 

התנהלות אלמנים ואלמנות באתרי הכרויות:

לא כל האלמנים והאלמנות מחפשים אחר מערכת יחסים משמעותית ועמוקה. מסיבה זו, אתרי הכרויות אשר מציעים קטגוריות של אלמנות ואלמנים יכולים להטעות ולהוביל לסיטואציות לא נעימות (כמו באתרי הכרויות לסטוצים למשל) ומקרים רבים בהם יהיה עלייך להסביר את הציפיות שלך. מומלץ להיעזר בפלטפורמת היכרויות עם קטגוריות הספציפיות למטרת ההיכרות ופחות על המאפיינים של החברים בהן. לעיתים קרובות ההחלטה בנוגע לאיזה קשר מתחשק לך לחפש יכולה להיות קשה ולגרום לך לדחות שוב את תחילת המסע שלך  בחיפוש אהבה נוספת אך, עלייך להחליט שמגיע לך לא להיות לבד ושישנו אחד אשר מגיע לו להיות איתך. חשוב לא להסתיר את עברך או את הרצונות שלך: בעוד אלמנות אשר אינן יודעות בדיוק איזה קשר הן מחפשות יכולות ליהנות ממגוון הקטגוריות והחוויות האפשרויות הזמינות עבורן, אלמנות אשר יודעות בדיוק מה הן רוצות יכולות למקד את החיפושים בקלות. בכל מקרה, חשוב שלא תסתירי את עברך ואת הציפיות שלך ממערכת היחסים הפוטנציאלית. כמובן שמעבר לאתרי ההכרויות קיימות עוד לא מעט אפשרויות להכיר בהן, כמו אירועים (קבוצת האלמניה) וטיולים , מועדונים לפנויים ופנויות, הכרויות דרך חברים משותפים ותחומי עניין, וכמובן גם בשיטות הקלאסיות יותר כגון שידוכים.
שיהיה בהצלחה
 
 
לסיכום: הכרויות לאלמנים ואלמנות מומלץ בחום לכל מי שנמצא בקטגוריה הזאת. לא לשכוח כללים חשובים ולהתחיל את הצעד ברגל ימין!
 
אלמנים צעירים  |  טיולים לאלמנים ואלמנות  |  זוגיות עם אלמנה  | סדנאות לאלמנות | קבוצת נשים אלמנות |  לצאת עם אלמן | אלמן קש | להכיר אלמנה |
 

 
 
10/08/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל עכו העתיקה והקסומה (מותאם להנחיות משרד הבריאות). לפרטים נוספים ולהרשמה ליחצו כאן


29/06/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל מעיינות צוננים ברמת הגולן - מותאם להנחיות הקורונה. לפרטים נוספים ליחצו כאן


09/06/2020
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל מבצר המונפורט והגליל המערבי. לפרטים נוספים והרשמה ליחצו כאן


02/06/2020
בשבת הקרובה, טיול לפנויים פנויות טעים במיוחד אל קטיף דובדבנים בצפון הגולן ועוד הפתעות. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


11/05/2020
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
דייטלאנד - הכרויות לקשר רציני
זבנג - הכרויות סטוצים
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
החצי השני - הכרויות לאקדמאים וסטודנטים
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
בוגדות - הכרויות סקס
אתר ההכרויות lovely
XLOVE - קשר דיסקרטי
המלץ על האתר |

  התאמה זוגית אסטרולוגית |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD