הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

הכרויות לרווקים ורווקות

 

הכרויות לרווקים ורווקות

 

האינטרנט וכל ההתפתחות הטכנולוגית באופן כללי (הכרויות בווצאפ, הכרויות בפייסבוק, הכרויות בטלפון) הפכו את העולם לכפר גלובלי קטן בו ניתן לתקשר בקלות רבה. כמובן שהדבר השפיע גם על תחום ההכרויות לרווקים ורווקות, היות ואפילו אם בן הזוג המיועד שלך נמצא בקצה השני של הארץ, תוכל לאתר אותו בקליק קליל ומהיר...אפשרויות ההכרות לרווקים ורווקות היום הפכו לקלות ולפשוטות פי כמה וכמה ביחס למה שהיה בעבר.  אז נכון שקל יותר להכיר אנשים הנמצאים קרוב אלינו, אך בכל זאת, עדיין אינה דומה היכרות הנערכת באמצעות אתרי אינטרנט או ברשתות החברתיות לבין היכרות אישית ובלתי אמצעית. כאשר אנחנו מסתמכים יותר מידי על האמצעים הטכנולוגיים, אנחנו עשויים למצוא את עצמנו מופתעים מאוד ולא תמיד לטובה. אך אין ספק, כי הדרך הכי נוחה ומהירה היום להכרויות היא באמצעות אתרי ההכרויות באינטרנט.
 

אתרי הכרויות מומלצים לרווקים ורווקות:

  • דייטלאנד  - מאתרי ההכרויות הגדולים והמוצלחים בארץ. מאגר ענק ואיכותי של עשרות אלפי רווקים ורווקות המחפשים את החצי השני לקשר רציני ואהבה.. להצטרפות >>
  • לאבלי (LOVELY) - מאתרי ההכרויות והדייטים המובילים בארץ שנועד להפגיש רווקים ורווקות המחפשים אהבה וקשר רציני.  להצטרפות >>
 

טיפים להכרויות לרווקים ורווקות

הכרויות לרווקים ורווקות (ובעצם לכולם, גרושים וגרושות ופנויים פנויות בכלל) צריכים להיעשות מתוך הבנה והכרה נכונה של השטח, ולשם כך נעניק לכם מספר טיפים כדי שתצעדו בדרך הנכונה.
  • אל תמהרו לשום מקום – אז נכון שהאינטרנט מזמן לנו מפגשים עם הרבה מאוד אנשים שלא היינו פוגשים בדרך אחרת, אך חשוב לזכור שהעולם מלא גם באנשים שליליים שרוצים לנצל או לרמות אנשים בשימוש בפלטפורמה זו. לכן, כאשר אתם רוצים למזער את הסיכונים, עליכם להכיר בזהירות, לצעוד לאט אבל בטוח. נסו לבחון את האינטראקציה ביניכם  ובדקו אם האדם שמולכם אינו סותר את עצמו במיילים או בשיחות הנערכים ביניכם. אם אתם חושדים שמשהו לא חלק, נתקו קשר.
  • אל תתנו את כל הפרטים שלכם – כאשר אתם עומדים בתחילת הדרך, תנו אך ורק את הפרטים המינימליים שלכם. שם פרטי יספיק לצורך העניין ואין צורך לתת גם את שם המשפחה ואת הכתובת המדויקת. אפילו את המייל האמיתי שלכם לא כדאי לכם למסור. כדאי לפתוח חשבון מייל מיוחד לצורך היכרויות וכך תוכלו להיפטר בקלות מדמויות שאינן רצויות.
  • יוצאים לדייט? רק לאחר שאתם מוכנים – לא כדאי למהר מידי ולהיפגש בטרם מרגישים בשלים ומוכנים לכך. אם אתם חשים שאתם כבר מכירים מספיק ויהיה לכם נוח במפגש בלתי אמצעי, לכו על זה.

 

להכיר רווק
 
איך להכיר רווק נחשק באתרי היכרויות? ינטה השדכנית לא כאן כדי לעזור בשידוך ( שאולי בכלל לא מתאים לך),  וכבר התייאשת מחברות שמנסות להכיר לך את הרווק המושלם,  ואת לגמרי בכוחות עצמך, כי את מכירה את עצמך הכי טוב. מתוך הניסיון בחרנו כמה טיפים שנראו לנו הכי חשובים כדי שתוכלי להכיר רווק באתרי ההיכרויות או באפליקציות ההכרויות בצורה נכונה.

 

 
דייטלאנד  - אתר הכרויות מומלץ ביותר, מהגדולים והמוצלחים בישראל לפנויים ופנויות שמחפשים קשר רציני. באתר דייטלנד מאגר ענק ואיכותי של עשרות אלפי רווקים ורווקות, גרושים וגרושות המחפשים את החצי השני לאהבה, זוגיות וקשר רציני.  להצטרפות >>

פופנאי - אתר הכרויות חינם לפנויים פנויות להכרות וקשר רציני. אתר נוח ויעיל, אשר בנוסף להיותו אתר הכרויות חינם לחלוטין וללא דמי מנוי,  באתר מידע על אירועים וטיולים לפנויים פנויות, ספיד דייט, הרצאות, מסיבות, טיולים לחו"ל, מפגשים, ותוכן רב לכל רווק ולרווקה שמחפשים הכרויות לקשר רציני. והכל חינם לחלוטין. להצטרפות >>

 
לאבלי (LOVELY) - מאתרי הדייטים המובילים בארץ שנועד להפגיש פנויים ופנויות המחפשים אהבה וקשר רציני. מבחר ענק של רווקים ורווקות,  המחפשים אהבה ומוכנים למצוא את החצי השני ולהכיר, הצטרפו לאלפי החברים הנרשמים לאתר ההכרויות לאבלי  מדי חודש, ואולי כבר היום תצאו לדייט....ההרשמה לאתר הכרויות לאבלי חינם להצטרפות >>
 
 
כדי למצוא צריך לדעת מה לחפש
לא סתם באתרי היכרויות שואלים מה סוג הקשר הרצוי ואלו תכונות את מחפשת בבן הזוג, וזה לא משנה אם את מחפשת גבר רווק או מחפשת גבר גרוש.  ברגע שאת כותבת מה את מחפשת, החיפוש לא יהיה מפוזר וכללי, אלא יתמקד בדברים שחשובים לך במציאת בן זוג. מה צריך לכלול ? הרי לא מספיק רק שיהיה רווק...יש שיגידו רק את התכונות החשובות ויש שיגידו לתאר תמונה מדויקת של בן הזוג הרצוי. לדעתנו, תמונות מדויקת מגבילה מדי ויוצרת דימוי בלתי מושג של בן זוג. הגדירי לעצמך דברים שלא תתפשרי עליהם, למשל שמחת חיים, בן זוג עם עבודה מסודרת, השקפת עולם ועוד. בדרך כלל יש כחמישה פרמטרים שהם בלתי ניתן לגישור ומשמעותיים מאוד, על השאר-  אם הוא מעדיף משחקי מחשב או כדורגל, העדפות אוכל וכדו' לא צריך להיות בררנית.
 

להכיר רווק שיהיה טוב מראה

נכון שנאמר אל תסתכל בקנקן אלא במה שיש בו, אבל כולנו מסתכלים על המראה החיצוני. יש כאלו שזה יותר חשוב להם ויש כאלו שפחות. באתרי ההיכרויות יש אפשרות לסמן אם מעדיפה רווק בעל צבע עיניים בהיר או רווק בעל צבע עיניים כהה, מה סגנון השיער הרצוי ועוד. למען האמת- זה ממש לא מצייר תמונה של האדם, ועיניים כחולות לא מבטיחות שום דבר. התמונות באתר משקפות יותר את המציאות, אך תזכרי שכמו שאת העלאת את התמונה הכי טובה שלך , כך גם הגבר הרווק שמולך. גברים רווקים שלא העלו תמונה לא בהכרח שהם נראים לא טוב, אלא שהם מעוניינים שלא תשפטי אותם רק על פי המראה. באופן מפתיע, זה קורה אצל לא מעט נשים יפות וגברים יפים, ונמאס להם שפונים אליהם רק בגלל המראה. אל תפסלי גבר כזה, ולאחר כמה שיחות אם תרגישי שחשוב לך לדעת מה המראה שלו בקשי תמונת פנים. אחרי שמצאת מישהו שנראה נחמד לטעמך, והשיחות זרמו ונראה שאתם מסתכלים על העולם באותם משקפיים- זה הזמן להיפגש פנים אל פנים ולהתחיל את הקשר.
שיהיה בהצלחה בדרך לאהבה.
 
 
מחפש בת זוג רווקה ? אתה לא ממש יודע היכן ואיך למצוא את הרווקה אותה אתה באמת רוצה? בדיוק בשביל זה ישנם אתרי ההיכרויות המאפשרים לך למיין ולחפש גם לפי סטטוס משפחתי (רווקה / גרושה וכד') וכך להכיר ולראות הצעות רלוונטיות מבלי לבזבז זמן על פגישות מיותרות. לעיתים די במבט חטוף בתמונה כדי להחליט ש – 'זה לא זה' או להפך – שדווקא מדובר בהצעה רלוונטית. ההמלצה החמה שלנו – אתר היכרויות כדי למצוא את מי שאתם מחפשים.
 

להכיר רווקה

מציאת בת זוג לחיים, רווקה או גרושה זוהי אחת המשימות המתישות ביותר. היא מלווה בהרבה התלבטויות ובהרבה תקוות ותפילות כאשר פעמים רבות אנחנו חשים כי זמן רב הולך לאיבוד על דייטים מיותרים עם כאלה שכלל לא נראות לנו מתאימות מהרגע הראשון (אגב, זהו היתרון במפגשי ספיד דייט). לו רק היינו מקבלים יותר מידע ואינפורמציה לפני כן – לא היינו יוצאים עם אותן הבחורות. בדיוק לשם כך ישנה האפשרות של אתרי היכרויות. אלו מציעים לנו רשימה ארוכה של אפשרויות כאשר אנחנו יכולים לסנן בעצמנו מתוך כל ההצעות את אלה הרלוונטיות מבחינתנו. מה שאומר – חיסכון בזמן ומניעת אי נעימות שבפגישה מיותרת עם בחורה שממש לא נראית לנו מתאימה.
 
אתר היכרויות – חוסך לנו חצי עבודה
כמה פעמים יצא לכם לצאת עם בחורה שכבר ברגע הראשון ברור לכם ש –לא! זה לא מה שחיפשתם? המשכתם להעביר את הזמן רק כי לא היה לכם נעים לפגוע בה. אך ברור שאם הייתם יודעים מראש מה אתם עומדים לפגוש לא הייתם מבזבזים את זמנכם ואת זמנה על דייט ראשון מיותר. זה מה שאתרי ההיכרויות ואפליקציות להכרויות  מנסים לעשות, וכדי לאפשר לכם להכיר רווקה לקשר רציני ומשמעותי הם יתנו לכם את רוב המידע הרלוונטי על כל הצעה ויאפשרו לכם לבחור מתוך כל האפשרויות את ההצעה שתענה על כל הדרישות שלכם.
 
אתר היכרויות – כי שם יש מישהי שמחפשת אותנו
שווה להירשם לאתר היכרויות כי ייתכן שבדיוק שם נמצאת בת הזוג הרווקה שמחפשת אותנו. אתרים אלו כוללים בדרך כלל מגוון רחב מאוד ואינספור הצעות גם מנשים גרושות וגם מנשים רווקות אשר יתכן מאוד כי אחת מהן היא בדיוק זו שאנחנו מחפשים. על כן, שווה להשקיע את הזמן ואולי גם את דמי הרישום (לא כל אתרי הכרויות חינם) לאתר ההיכרויות וליהנות מחיפוש נוח ונעים בקצב שלנו.
שיהיה בהצלחה
 
 

יום הרווקים הסיני 2020

נכון, לא פשוט לצאת לדייט היום, צריך לנקוט יוזמה, הנשים הפנויות ישראליות ידועות כקשוחות ולא ממהרות להתמסר, מרגיש שאתה לא רואה את האור בקצה המנהרה? היי! לפחות אתה לא רווק סיני...
לא, למען האמת אין לנו דבר נגד רווקים סינים או סינים בכלל. להפך, הם מייצרים לנו כמעט את כל מה שדומם מסביבנו. אבל לעומתנו רווקים ישראלים, לרווקים הסיניים קשיים מהותיים הרבה יותר, אצלם זה לא רק טכניקות וחיזוק הביטחון העצמי ומעט סבלנות, אצלם הסטטיסטיקה נגדם בכל העוצמה.
למה? כידוע מצב הצפיפות אוכלוסין בסין היא הגבוהה בעולם, ככזאת חוקקה הממשלה הסינית חוק הקובע כי אסור ללדת יותר מילד אחד. התוצאה הרת אסון בדיעבד... אנשים עשו הפלה כל עוד מדובר בהריון עם נקבה או חמור מזה השליכו אותם ברחובות, ואילו את הזכרים הולידו בשמחה. עכשיו, עשרים או שלושים שנה אחרי המצב די קשה לרווקים, בניגוד אלינו בישראל שיש יותר נשים מגברים , בסין אחוז הנשים קטן מאוד. עכשיו כשיש עשר גברים המתחרים על כל בחורה, כל שיש לנו הוא לאחל להם בהצלחה.
 
אבל סינים כמו סינים, לא פרייארים. הם יודעים להפוך מר למתוק. והחלו לחגוג מידי שנה בתאריך ה 11/11 (אחד אחד אחד אחד – זאת אומרת לבד לבד לבד לבד!!!!!!!!) את יום הרווקים הסיני שנקרא גם חג הרווקים הסיני. זהו לא חג סיני מסורתי, אלא חג שהתחיל בשנות ה 90, לפי רעיוןן של צעירים רווקים שביקשו לציין את רווקותם כחלק מחיי התרבות של סטודנטים. גאים ושמחים ברווקותם יוצאים הרווקים הסינים לרחובות העיר חוגגים בהנאה, שותים, רוקדים ושרים בקולי קולות מעל במות ציבוריות במרכז הערים. ביום זה מתקיימים מגוון אירועים ופעילויות לרווקים ורווקות בסין כגון מסיבות, סדנאות למציאת זוגיות וכד'.  מעבר לזה, כסגולה לזוגיות, ישנה אפילו הבטחה שמי שיחגוג את חג הרווקים הסיני בכל כוחו ויעשה מאמץ אמתי לשמוח הוא יתחתן בתוך חודש בלבד!!!  נו, אצלנו אין הבטחות כאלה בט"ו באב, אצלם כנראה טובים יותר בהבטחות.....בשנים האחרונות אומץ החג הזה על ידי אתרי הקניות בסין והוא הפך להיות אירוע המכירות הגדול בעולם ואף בישראל.
 
מה לכם זה אומר? הרווקים הישראלים, אולי תכנסו לכמה אתרי אינטרנט סיניים ביום הקדוש הזה, קנו לכם גאג'דט חדש, פנקו את עצמכם במקטרון חדש, הרימו את הביטחון העצמי והתחילו לעבוד על עצמכם מול הבחורות, למדו איך להכיר בשמחה, לדעת שיש לכם מבחר גדול, בחרו את מי שמתאימה לכם באמת, והכי חשוב תהנו מהרווקות, בסוף, כולנו יודעים, זה יגמר.

 

 
22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD