הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

פנויים ופנויות
פנויים ופנויות רבים מחפשים לצאת ממעגל הרווקות ולהכיר בן זוג/בת זוג שיוכלו לחלוק אתו את חייהם. אז איך עושים זאת? איפה מוצאים את החצי השני? יש אנשים המוצאים את בן זוגם בקלות ובמהירות ויש אחרים, שעבורם התהליך ארוך יותר, אך הם לא מתייאשים וממשיכים לקוות שבקרוב גם הם יצאו ממעגל הפנויים פנויות ויזכו למערכת יחסים מכילה ואוהבת. לפעמים הזמן עושה את שלו ונפתחות אפשרויות להיכרויות חדשות ולפעמים צריך לקחת יוזמה ולסייע לגורל.  
 
 
"פנויים פנויות", הינו מושג תרבותי, בו אנשים המחפשים זוגיות, אהבה וקשר רציני,  נפגשים ומבלים ביחד כאשר מטרת ההיכרות המשותפת היא לצורך הכרות וחיפוש בן זוג, אך לפעמים מטרת היציאה לפעילות היא לצורך פעילות חברתית והנאה אישית. ישנו מגוון רחב של אירועים ופעילויות לפנויים ופנויות: הרצאות, סדנאות, טיולים וסופי שבוע לפנויים ופנויות  ועוד. לפעילות זו יש הצלחה, ואלפי זוגות יצאו מהפעילויות לפנויים ופנויות (פו"פ). כמובן שבמקביל לכל האירועים והמפגשים לפנויים פנויות, רוב האנשים משתמשים היום באתרי ההכרויות כדי למצוא אהבה. אז איך ואיפה מתחילים?
 

אתרי הכרויות מומלצים לפנויים ופנויות:

 • דייטלאנד  - מאתרי ההכרויות הגדולים והמוצלחים בארץ. מאגר ענק ואיכותי של עשרות אלפי  פנויים פנויות חברים באתר ההכרויות דייט לאנד המחפשים את החצי השני לקשר רציני ואהבה.האתר הוא נוח ופונקציונלי ונועד לקשר רציני בלבד. להצטרפות >>
 • פופנאי - אתר הכרויות חינם לפנויים פנויות.  אשר בנוסף להיותו אתר הכרויות חינם לחלוטין וללא דמי מנוי מכיל מידע על אירועים וטיולים לפנויים פנויות והכל חינם לחלוטין. להצטרפות >>
 • לאבלי (LOVELY) - אתר הכרויות ודייטים המובילים בארץ שנועד להפגיש פנויים ופנויות המחפשים אהבה וקשר רציני.ההרשמה לאתר הכרויות לאבלי חינם להצטרפות >>
 • Rusdate -  אתר הכרויות ברוסית הפונה לקהילה גדולה במיוחד של פנויים ופנויות שעלו מרוסיה או שנולדו בישראל ודוברי השפה הרוסית שמעוניינים להכיר את החצי השני מתוך הקהילה הרוסית בישראל,. מכיל מאגר ענק ואיכותי של עשרות אלפי  פנויים ופנויות דוברי רוסית  להצטרפות חינם ליחצו כאן
 • החצי השני - אתר הכרויות לסטודנטים המציע גם הכרויות לאקדמאים איכותיים. צוות האתר מקפיד על אימות פרטי הזהות של הנרשמים בו על מנת לאפשר לכם ביטחון מירבי. לכן, שאלוני ההרשמה מפורטים. זהו אתר שמתאים במיוחד למי שמחפש דווקא אקדמאי לעתיד. להצטרפות>>
 • לאבלי - מאתרי ההכרויות והדייטים המובילים בארץ שנועד להפגיש פנויים ופנויות המחפשים אהבה וקשר רציני. אתר הכרויות בעל מאגר ענק של פנויים ופנויות, רווקים ורווקות, גרושים וגרושות המחפשים אהבה. הצטרפו לאלפי הפנויים והפנויות  הנרשמים לאתר ההכרויות לאבלי  מדי חודש, ואולי כבר היום תצאו לדייט....ההרשמה לאתר הכרויות לאבלי חינם להצטרפות >>
 • שליש גן עדן - האתר הגדול והמוכר להכרויות לדתיים והכרויות למסורתיים. באתר תמצאו מגוון גדול של פנויים ופנויות מסורתיים ודתיים. מהאתר שליש גן עדן יצאו לא מעט זוגות נשואים בשנים האחרונות, ולכן הוא פופולרי ואהוד במיוחד. להצטרפות>>
 
 
 

אילו אפשרויות עומדות בפני פנויים ופנויות שמחפשים אהבה?

 • אתרי הכרויות/ הכרויות ברשתות חברתיות/ אפליקציות להכרויות - אם בעבר האפשרויות היו מוגבלות למדי, אם זה באמצעות הכרויות בטלפון, שדכנית/ הכרויות דרך חברים או לצאת למועדון פנויים פנויות ולהכיר שם, הרי שהיום, פשוט וקל להכיר בלחיצת כפתור. זה יכול להיות באמצעות אתרי הכרויות (דוגמת Dateland, lovely וכד') או באמצעות קבוצות פנויים פנויות בפייסבוק (קיים מגוון רחב של קבוצות מחולקות לפי קטגוריות כגון גרושים גרושות, מחפשים אהבה, הכרויות לגילאי 50 פלוס, וכד'), ובשנים האחרונות קמו גם לא מעט אפליקציות להכרויות שמבוססות על קרבה גאוגרפית (כדוגמת טינדר למשל) ומאפשרים לך למצוא בת זוג שקרובה אליך.
 • פעילויות לפנויים ופנויות - תחום הפעילויות לפנויים ופנויות הולך ומשגשג כיום. הוא נוצר מתוך הבנה שכדי להכיר בין אנשים, לא מספיק רק לשדך ביניהם או לרשום אותם לאתר היכרות, אלא יש ליצור סביבה טבעית וחיובית, בה מפגישים מספר אנשים ורותמים אותם לפעילות כזו או אחרת. לפעילות עצמה יש שתי מטרות עיקריות:
 1. לגרום הנאה למשתתפים ולהוציא אותם קצת ממעגל הייאוש והציפייה. כך מרוממים את מצב הרוח של הקבוצה כולה.
 2. כאשר אנשים נהנים, הם משוחררים יותר ומתנהגים בטבעיות ובמצב כזה, קל יותר להתרשם מהאדם העומד מולך ולהכיר אותו.
ואכן, חברות רבות (כמו למשל טיולי עופרים שמוציאים טיולי פנויים ופנויות או למשל טיולים ואגדות) ואתרי הכרויות, מציעים היו מגוון רחב של פעילויות לפנויים ופנויות ואפשר למצוא טיולים, מסיבות לפנויים פנויות, סופי שבוע משותפים, מפגשי ספיד דייט ברחבי הארץ, הרצאות לפנויים ופנויות ואירועי תרבות נוספים, בעלי תוכן מותאם לפנויים ופנויות. הפעילות מתוכננת בהתאם לקבוצה שנרשמה ולכן לפעמים היא תתאים לטווח גילאים מסוים ולפעמים תהיה פתוחה לכולם. כבר קרה לא פעם, שקבוצה התגבשה במהלך פעילות מסוימת וביקשה להמשיך יחד, באותו הרכב, גם לפעילויות נוספות. בדרך זו ההיכרויות מעמיקות יותר ואפשר לראות אנשים בסביבה אחרת, פחות לחוצה ולהתרשם מהם בצורה אמתית יותר. בנוסף, באמצעות הפעילויות, רוכשים חברים חדשים אשר נמצאים באותו מקום כמוך ומבינים מה אתה עובר. אם אתם רווקים או מחפשים לפתוח פרק ב' בחיים, אל תחכו שההזדמנות להכיר בן זוג תגיע. תצרו בעצמכם את ההזדמנות, באמצעות הרשמה לאתרי הכרויות מקצועיים, המספקים שירות ברמה גבוהה ומציעים גם פעילויות לפנויים ופנויות.
 
מה המטרה של כל סוגי הפעילויות השונות לפנויים ופנויות? ואיזה פעילות מתאימה לי?  ישנם סוגים שונים ומגוונים של פעילויות ואירועים עבור פנויים פנויות. המטרה המשותפת לכל הפעילויות, היא להרחיב את מעגל ההכרות של המשתתפים. לא כל הפנויים פנויות רוצים למצוא אהבה באתרי הכרויות, קבוצות הכרויות בפייסבוק או בשידוכים, אלא רוצים למצוא את בן הזוג שלהם באופן ספונטני. ולכן, כל פעילות ומפגש, מרחיבה את מעגל ההכרות של הצעירים, ופעמים רבות, יוצאים זוגות מתוך הפעילויות המשותפות הללו. מומלץ להשתתף בפעילות בה נותנים סדנאות וכלים לחיפוש נכון ויעיל של בן הזוג. כאשר מתלבטים על סוג הפעילות של פנויים פנויות אותה מחפשים, כדאי לחשוב מהו סוג הפעילות אליה מתחברים. יש כאלו שמתאימה להם פעילות קצרה וממוקדת בסגנון ספיד דייט או מסיבות לפנויים פנויות וערבים חברתיים. לעומת זאת, יש כאלה שמתאימים להם בילוי ארוך יותר, בד"כ כדי להספיק להפתח ולהכיר, ולהם מומלץ להשתתף בטיולים לפנויים פנויות בארץ או בחו"ל (טיולי פו"פ/טיולי סינגלס) , שבתות הכרויות (בעיקר לפנויים ופנויות במגזר הדתי) ועוד. לא מעט מהמשתתפים בפעילות של פנויים פנויות הם לאו דווקא רווקים ורווקות אלא גם גרושים וגרושות שמחפשים את פרק ב' בחייהם.  כדי לצאת ממעגל הפנויים פנויות כדי להיפתח להיכרויות בדרכים לא שגרתיות. כך אפשר ליהנות גם מהתהליך עצמו. שיהיה בהצלחה
 
 

 פו"פ (פנויים פנויות) איכותיים

איפה ניתן להכיר פנויים פנויות איכותיים? באיזה אתרי הכרויות ניתן להכיר פנויים איכותיים ופנויות איכותיות לפרק ב'? האם יש קבוצות פייסבוק להכרויות איכותיות עם פנויים פנויות ? סיימת את פרק א' ועכשיו הגיע הזמן לחפש את פרק ב'? פשרה היא לא אופציה ורק אם ימצא הזיווג המושלם העונה לדרישותיך ולטעמך, רק אז יש על מה לדבר על קשר חדש? איכות היא לא נושא לפשרה? אפשר להבין אותך. אין שום סיבה לפשרה ובעיקר אם פרק א', אף על פי שהגיע לסיומו, היה איכותי וברמה גבוהה, פרק ב' לא יכול להיות פחות מכך.
 
לחפש נכון ולא להתפשר: כשיודעים איך לחפש יש סיכוי למצוא את מה שמחפשים. דרך אחת למצוא קשר היא בהסתמכות על המקרה ובניסיון לעזור לו לקרות כמו יציאה למסיבות, אירועים ומועדונים. להיענות בחיוב להשקעה של חבר או חברה טובה בניסיון ליצור שידוך מוצלח בפגישה עיוורת. להכיר באופן מקרי בעבודה, בטיול או בתור בבנק. הכול טוב ויפה ורומנטי מאוד ואף אפשרי. אבל מה הסיכויים? ההסתמכות על המקרה עלולה להשאיר אותנו במצב המתנה ארוך ומתסכל.
 
אתרי היכרות חינמיים דרך נהדרת ובטוחה : עידן האינטרנט פותח בפנינו אפשרויות לרוב בכל מה שקשור למציאת בן או בת זוג. אתרי ההיכרות החינמיים מציעים מגוון דרכים להכיר ומכילים מגוון אדיר של פנויים פנויות איכותיים ביותר, המקיימים חיי תהילה מגוונים, עשירים ותוססים. אין צורך להילחץ מפגישה עיוורת המסתיימת במקרה הטוב בחיוך מנומס עם שלום ולא להתראות. טיולים, הרצאות, סדנאות, חוגים ועוד שלל פעילויות הם דרך נפלאה להכיר את פרק ב' לחיים ואף לרכוש ידידי נפש רבים.
 
כשאיכות פוגשת איכות: איכות נמשכת לאיכות. בכל קבוצה גדולה של אנשים תמיד תיווצרנה תתי קבוצות על פי הכימיה הטבעית. האנשים האיכותיים ביותר בקבוצה ייצרו קבוצה משלהם, הדבר קורה מעצמו, ללא מאמץ ובצורה טבעית. זו דרכו של הטבע וכך האבולוציה תכנתה אותנו, בני האדם. פנויים פנויות איכותיים נהנים מאוד בקהילת הפנויים פנויות, ולעיתים מקיימים פעילויות משלהם כמו יציאה משותפת להצגת תיאטרון, קונצרט או סיור בתערוכה מרתקת במוזיאון.
 
פנויים פנויות איכותיים באתר היכרות: כולם מחפשים קשר ואהבה. אקדמיים, אנשי עסקים, אמנים, רופאים, עורכי דין ועוד רבים וטובים. לכולם אתרי ההיכרות מציעים פלטפורמה מושלמת להיכרות. יש לך את האופציה לחכות שהנס יקרה מעצמו ויש לך סיכוי לא רע בכלל לעזור לנס להגיע. להירשם לאתר היכרות, להכיר, לצאת, לפגוש ולמצוא בדיוק את מה שחיפשת.
 

קהילת פנויים ופנויות

קהילת הפנויים פנויות היא קהילה רחבה ועשירה המצרפת אליה מידי שנה אלפי אנשים המעוניינים למצוא את אהבת ליבם, אהבת אמת וקשר יציב וארוך תווך. קהילת הפנויים פנויות מקיימת שלל אירועים ופעילויות ויוצרת קרקע מופלאה להיכרויות, לקשרי ידידות חזקים וליצירת קבוצות הדואגות להיפגש וליהנות ביחד בטיולים מאורגנים, הרצאות, סדנאות, מסיבות, ימי כיף ועוד. למשל טיולים מאורגנים לפנויים פנויות זאת דרך מופלאה להכיר. בתוך האווירה המשוחררת של הטיול, בתוך הכיף, נוצרות פגישות והיכרויות.

 
 
כי הגיע הזמן למצוא אהבה
הכי קל זה לדחות. או לחכות לניסים. אלוהים כבר יסדר לי משהו, יארגן לי מחדש את החיים. אז זהו שלא. הדברים קורים רק אם ננקטת פעולה. זה בסדר להתכוון ולהאמין, רק שבלי פעולה ממשית שום דבר לא יזוז. אם זוגיות זו כרגע המטרה מחכה לך קהילת פנויים פנויות באינטרנט. להיכנס לאתר היכרות ולהצטרף לקהילה משמע לנקוט בפעולה.
 
 

הכרויות לפו"פ (פנויים ופנויות)

מה הכוח של אתר הכרויות לפו"פ? מה גרם לזוגות רבים למצוא אחד את השני דרך האתר? איזה עוד אפשרויות להכרויות לפו"פ יש חוץ מאתרי ההכרויות ואפליקציות להכרויות? איפה אפשר לקבל פרטים על אירועי הכרויות לפו"פ?  זוגות רבים, התחתנו בזכות היכרויות לפו"פ. לפעמים, ההיכרות נעשתה דרך מכר משותף. לפעמים, באמצעות מפגשי היכרויות יזומים. ולפעמים, דרך אתרי ההיכרויות השונים. היתרון המרכזי באתרי הכירויות הללו, הוא המאגר הגדול. אפשר לבחור מבין עשרות, מאות, ואף אלפי רווקים ורווקות, גרושים וגרושות. יש מכל העדות, ומכל המגזרים, דתיים, חילוניים, צעירים ומבוגרים. אפשר למצוא פו"פ יפים יותר ויפים פחות. ניתן לעבור על מגוון רחב מאוד של שמות ותמונות. בכל דרך חלופית אחרת, אין חשיפה למאגרים גדולים כל כך. החיפוש באתר נוח במיוחד, ומתבצע לפי חתך של פרמטרים וקריטריונים שונים. ניתן להעלות בקלות מועמדים לפי הגיל, ההשכלה, המגזר, ועוד. אז איך מתחילים?
 

יתרונות אתר הכרויות לפו"פ

זוכרים מה היה לפני דור אתרי הכרויות באינטרנט? מרתון אינסופי של טלפונים של בירורים לחברים ושדכניות, מועדון בעיתונים או הכרויות דרך חברים שבטוחים שאתם מתאימים רק כי צבע העיניים שלכם זהה... כיום, נחסך זמן רב מאוד בזכות אתרים אלו. לכאורה, חיסכון זמן זה נראה פשוט. אולם, תחשבו שבמקום לבזבז זמן ודלק, לנסוע אל מקום מפגש, לחכות, ואחרי מפגש קצר להתאכזב- אפשר לבצע את טרום המפגש באינטרנט. אתרי ההיכרויות מאפשרים התכתבות, הכרות ראשונית, תיאום ציפיות וכך ניתן לחסוך את הפגישה הראשונה בסינון הראשוני. כאשר בני הזוג ירצו לקבוע דייט, יהיה לדייט זה ערך גדול יותר. בנוסף מציעים אתרי הכרויות לפו"פ גם פתרון לגרושים וגרושות ומחפשי חלק ב' של חייהם. יותר נוח לאוכלוסייה זו לחפש את בן הזוג דרך האתר. הסביבה, לא תמיד תומכת. ולכן, לא תמיד כדאי שהסביבה תתן הצעות. באתרי ההיכרות, ניתן למצוא בני זוג שגם מחפשים חלק ב'. פעמים רבות, ההצעות שיעלו באתרים, יהיו הצעות איכותיות ביותר. בחלק גדול מאתרי היכרויות, ישנה גם קהילה של פו"פ. חשוב מאוד, שהנהלת האתר תארגן מפגשים אמיתיים לרשומים באתר. אין תחליף למפגש היכרות, לטיולי פו"פ, סדנאות היכרות, מפגשי ספיד דייט וכמובן גם מסיבות לפו"פ (לא כתחליף למועדונים לפנויים ופנויות) אלא מסיבות לחברי האתר והקהילה בלבד.  לכן, כאשר מחפשים אתר היכרות, חשוב לוודא שהאתר מספק שירותי קהילה נוספים עבור פנויים ופנויות. שיהיה בהצלחה בדרך למציאת אהבה.
 
22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD