הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

לשחק אותה קשה להשגה

דף הבית > רשימת מאמרים > לשחק אותה קשה להשגה

מאת: הראלה ישי - שדכנית רשת משרדי שידוכים דו-לב

לשחק אותה קשה להשגה- צעד חכם לתפוס בן/בת זוג או גישה הרסנית? בכל מה שקשור לקשר זוגי שנמצא בתחילת הדרך, קיימות 2 אסכולות- אחת דוגלת בלשחק אותה קשים להשגה ,מתוך מטרה לגרום לצד השני לרצות אותם יותר, והאסכולה השנייה מעודדת להשאיר את משחקי הילדים בצד, ופשוט להיות כנים זה עם זו.
 

 
 
בתור שדכנית מעל 20 שנה , אני יכולה להעיד שאין גישה שהיא יותר מומלצת מהשנייה, מהסיבה הפשוטה שהכל תלוי באדם העומד מולכם. לא מעט אנשים (בהם אנשי מקצוע) סבורים שקשר זוגי שמתחיל בעיטורי מסכות- סופו להיגמר. מבחינתם מערכת יחסים טובה לא יכולה להיות מושתתת על בסיס של משחקים. יש כאלה שסולדים לחלוטין מהגישה של לשחק אותה קשים להשגה.
לעומתם יש אנשים שיצר ההרפתקנות שלהם גדול והם חיים מאתגר לאתגר- עם אנשים כאלה חובה לשחק אותה קשים להשגה. אין ברירה אחרת, כי אם תהיו ישירים ותפגינו את חיבתכם באופן ברור ועקבי על ההתחלה, אתם פשוט לא תצליחו לעורר בהם עניין, ותפסידו אותם.
 
שימו לב, קיים קו מאוד דק בין סנוביות לבין לשחק אותה קשים להשגה. אנשים רבים (בעיקר נשים) מפרשים את ההמלצה "לשחק אותה קשים להשגה" בתור התנהגות סנובית, ואז אם מישהו מתחיל אתן בבר, למשל, אז הן בקושי מתייחסות אליו, כמעט ולא משחררות חיוך, ונותנות לצד השני תחושה שהן "עושות טובה" כשהן מוסרות את מספר הטלפון או את הפייסבוק שלהן. לא לכך התכוון המשורר...גישה כזו רק תרחיק מהן בני זוג, ואני אומרת את זה באחריות.
 
מה כן לעשות? אפשר בהחלט לשחק אותה קשים להשגה ועדיין להיות אנשים חמים ומזמינים- זאת החכמה האמיתית. אתם יכולים להפגין חיבה, להראות לצד השני שאתם מעוניינים בו ונהנים מכל רגע אתו. העניין הוא פשוט לפעול לפי אסטרטגיה ברורה ולשמור על חוסר עקביות במסרים שאתם משדרים. זה שם המשחק. למשל אתם יכולים לשדר שאתם ממש מאוהבים, ולדבר 3 פעמים ביום, ופתאום להתנתק לאיזה יום יומיים- לא לדבר בטלפון ורק לסמס שאתם ממש עסוקים. ברגע שאתם הפכפכים ומכניסים אלמנט של מסתורין ליחסים, זה מגביר מאוד את המשיכה אליכם.
למה? הצד השני עסוק בלנסות לכבוש אתכם ולפענח את המסרים שאתם משדרים- האם היא באמת מעוניינת? למה אתמול היא היתה כזו חביבה והיום היא בקושי מתייחסת אליי? ברגע שאתם נוהגים בצורה מסתורית, זה שם אתכם במקום אסטרטגי שבו מנסים להשיג אתכם. רק היזהרו לא להיות מסתוריים מדי או הפכפכים יתר על המידה, כי אז הצד השני עלול לחשוב שמשהו לא תקין אצלכם. בקיצור, הכל צריך להיות בטוב טעם ובמידה הנכונה.
 
 
הכותבת היא הראלה ישי, שדכנית לחילוניים, מסורתיים ודתיים, ובעלת רשת משרדי שידוכים "דו-לב". , טלפון: 03-6565000

 

 
22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
      1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD