הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

קשר דיסקרטי


קישורים לאתרי הכרויות סקס מומלצים :  זבנג    |  בוגדות  |  אשלי מדיסון   |


קשר דיסקרטי

עד היום עולם האינטרנט הספיק לספק לאלפי רווקים ורווקות בעולם, פלטפורמות דיגיטליות נוחות אשר בעזרתן הם יכולים לחפש ולאתר לעצמם עשרות בני זוג פוטנציאליים אשר כמוהם, נמצאים ברשת. ונכון, הרעיון בהתחלה היה לתת לאנשים גישה מספיק נוחה על מנת שיוכלו לגשש ולפלרטט עם אנשים אחרים, כשכל אחד מהם יושב בנוחות,מאחורי המסך ומבלי הצורך בביטחון עצמי גבוה כמו שנדרש כשפונים להתחיל שיחה עם מישהו במציאות. אבל מפתחי אתרי ההיכרויות הבינו מהר מאוד שיש מאגר גדול של אנשים שאינו נרשם לאתרים על מנת למצוא בן זוג לקשר רציני ומשמעותי, אלא גולשים שמחפשים קשר דיסקרטי עם בן אדם אחר להכרות שמבוססת על סקס, וזה יכול להיות רק סטוץ ללילה או רומן דיסקרטי משמעותי. אז איפה אפשר למצוא קשר דיסקרטי?

 
 
אתרי הכרויות למציאת קשר דיסקרטי:
  • זבנג - אתר הכרויות סקס ישראלי המומלץ ביותר לחיפוש קשר דיסקרטי וסטוצים מרגשים. באתר זבנג תמצאו כל מה שאתם מחפשים בתחום הכרויות הסטוצים: הגשמת פנטזיות, סטוצים, ריגושים ושבירת שגרה, רומן קליל, כייף ודיסקרטי, חילופי זוגות, שלישיות, רביעיות, משחקי שליטה, הכרויות בדסמ, מלכות, שולטים, עבדים ושפחות, מחפשות תמיכה, לסביות, דו מיניות  ועוד. להרשמה חינם ליחצו כאן

 

  • בוגדות - אתר הכרויות סטוצים, קשרים דיסקרטים והגשמת פנטזיות בדיסקרטיות מוחלטת. באתר חברים אלפי  חברים המחפשים סטוצים מרגשים וסקס מזדמןלהכרויות סטוצים, חילופי זוגות, שלישיות, הכרויות סקס עם רוסיות ואוקראיניות, קוקסינליות וטרנסג'נדריות להתנסות מרגשת, וכל הכרות למטרת סקס והגשמת פנטזיות להרשמה חינם ליחצו כאן

 

  • אשלי מדיסון - אתר הכרויות סקס בינלאומי לקשר דיסקרטי וסטוצים עם עשרות אלפי חברים ישראלים שמחפשים סטוץ דיסקרטי, הפונה בעיקר להכרויות סקס לנשואים,  אבל לא רק, אלא לכל מי שמחפש הכרויות סקס. אשלי מדיסון מוכרים בעולם כמותג המוביל בתחום הבגידות והכרויות בעולם, ונחשב כיום לאתר הכרויות הסטוצים המצליח והפעיל ביותר בעולם. להרשמה חינם ליחצו כאן
 

האם ניתן באמת למצוא קשר דיסקרטי באינטרנט ואיך זה עובד?

 

 
בעלי אתרי הכרויות למטרת סקס והאפליקציות סטוצים למינהם מודעים לגבי שיש קהילה של אנשים שאינה רוצה היכרות גלויה. אם זה מטעמי ביטחון, בעיות עם המשפחה או שפשוט אנשים שמחפשים ריגושים בחיים אבל באופן סודי. כן, לא מן הנמנע שישנו נתח גדול של אוכלוסיה שהיא בכלל לא מורכבת מרווקים ורווקות או גרושים גרושות  אלא מנשואים שמעוניינים להכיר נשואות או מנשים בוגדות שמחפשות מאהב או שמנהלים רומן או מחפשים לנהל קשר דיסקרטי מחוץ למעגל הנישואין מבלי לפרק את המסגרת הקיימת. לשם כך הוקמו עשרות אתרים ופלטפורמות אשר מציעות מעגלי סינון ייחודיים אשר מתאימים במיוחד לאלה שמחפשים קשר דיסקרטי.
 
 

קשר דיסקרטי - ממה כדאי להיזהר?

 
מומלץ מאוד לברר עם הפרטנר שאכן זהו קשר דיסקרטי ולבצע איזשהו תיאום ציפיות ושיחות עוד לפני הפגישה עצמה. אף אחד לא רוצה לסכן את היחסים במשפחה (במקרים של קשר דיסקרטי של הכרויות לנשואים ונשואות)  והאתרים עושים מאמץ על מנת לספק את הזירה שבה ניתן יהיה לפתח קשר כזה, אולם יש צורך להבין שהסיכון קיים. אתרי ההיכרויות והאפליקציות השונות להכרות אינם יכולים להתחייב על כך שמשתמש לא יחליט פתאום לא לכבד את ההסכם שלו.שימו לב כי כללי זהירות להכרויות באינטרנט תקפים גם בהכרויות דיסקרטיות. כמובן חייבים להקפיד גם על כללי זהירות, לא לחשוף בהתחלה פרטים מזהים שיוכלו להפנות אליך, להזהר עם תמונות חושפניות שאתם שולחים, אתם אף פעם לא יכולים לדעת לאן זה עלול להתגלגל ולהגיע ומי נמצא באמת בצד השני.
 

איפה ניתן למצוא אתרים שמציעים קשר דיסקרטי?

אתר ההכרויות פו"פנאי אינו מיועד לחיפוש סטוצים וקשרים דיסקרטים, ובוודאי לא להכרויות דיסקרטיות לנשואים, אלא אך ורק לפנויים ופנויות שמחפשים זוגיות וקשר רציני בלבד.  לנוחותכם ניתן למצוא כאן קישורים לאתרים המובילים בעולם הקשרים הדיסקרטיים. ניתן להיכנס כבר עכשיו לאתר ולמצוא בכמה קליקים קשר דיסקרטי באתרי ההיכרויות הדיסקרטיות המובילים בישראל. לחלופין, אם המטרה שלך היא מציאת אהבה וקשר זוגי, ניתן לפתוח חשבון חינם בעמוד הראשי של האתר.
 
מי מחפש קשר דסקרטי? איפה ניתן להכיר לקשר דיסקרטי ? האם קשר דסקרטי נועד רק לנשואים ונשואות?   דיסקרטיות היא לעיתים קרובות ערך עליון במערכות יחסים רומנטיות וקל וחומר במערכות יחסים המבוססות על הכרויות סקס וסטוצים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, קשר דסקרטי לא חשוב רק בקרב גברים ונשים נשואים. גם רווקים ורווקות מתעניינים באפשרות לנהל קשר דסקרטי וזאת מסיבות אחרות לגמרי. כך או אחרת, אין ספק שהזינוק בהצלחה של קשרים דיסקרטיים כפי שהם באים לידי ביטוי בשנים האחרונות נובעת מהפופולאריות של אתרי הכרויות הסקס הדיסקרטים באינטרנט.
 
החשיבות של קשר דסקרטי עבור גברים ונשים נשואים
גברים ונשים שנמצאים במערכת יחסים זוגית עדיין מבינים טוב יותר מכל אחד אחר את החשיבות של קשר דסקרטי. הם יודעים שרק באמצעות שמירה על דיסקרטיות יש להם הזדמנות לנהל רומן מחוץ לנישואים, לפגוש אנשים חדשים ולהרגיש צעירים ונחשקים, וללא לפרק את המסגרת הקיימת.
 
למה רווקים מתעניינים בקשר דסקרטי?
לעומת גברים ונשים שמסיבות מובנות רוצים לשמור בדיסקרטיות את מערכת היחסים שלהם מחוץ לנישואים, או זוגות שמחפשים קשר דסקרטי של חילופי זוגות או זוגות ביחסים פתוחים, רווקים ורווקות עושים את זה בגלל חשש מכישלון, מבוכה או בעיות של ביטחון עצמי. מבחינתם של אותם רווקים ורווקות, קשר דסקרטי צריך להיחשף רק אחרי שהוא מוכיח את עצמו והופך למערכת יחסים רומנטית ומבוססת.
 

כך שינו אתרי היכרויות הסקס את הביקוש לקשר דסקרטי

בשביל להבין כיצד אתרי הכרויות באינטרנט הגדילו את הביקוש לקשרים דיסקרטיים צריך לחזור אחורה ולראות מה אפיין את התחום בעבר. כך למשל נגלה ששדכנים ושדכניות, בני משפחה או סתם חברים שרצו לסדר אחד לשני אנשים אחרים להיכרות רומנטית נאלצו לחשוף את הפרטים שלהם. החשיפה הזו של הפרטים האישיים פגעה במי שחיפש קשר רומנטי והורידה לו את הביטחון. זה לבד גרם לסירוב מראש של אותם אנשים להשתתף בשידוכים והקטין את הסיכוי לכך שהם ימצאו אהבה. בקשר דיסקרטי קל וחומר, שהאנשים שמחפשים הכרויות סקס וסטוצים אינם מעוניינים להחשף בשלב הראשוני.
 
באתר הכרויות כולם שומרים על דיסקרטיות
כיום האפשרות לשמור על דיסקרטיות היא סטנדרט מקובל באתרי הכרויות בכלל ובאתרי הכרויות הסקס בפרט. המשמעות היא שגברים ונשים יכולים לחפש אחר מערכת היחסים המבוקשת (קשר רציני / סטוץ ) בלי לחשוף את עצמם, לצמצם את הסיכוי להיפגע ובמידת הצורך גם לעשות את זה תוך כדי שהם נמצאים בזוגיות. במילים אחרות, קשר דסקרטי הוא כבר לא פנטזיה רחוקה אלא חלק בלתי נפרד מעולם היחסים בין גברים ונשים  שמחפשים קשר לא רציני.
 

קישורים לאתרי הכרויות סקס מומלצים :  זבנג    |  בוגדות  |  אשלי מדיסון   |


22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD