הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

איך תשווקו את עצמכם בהצלחה באתר הכרויות

דף הבית > רשימת מאמרים > איך תשווקו את עצמכם בהצלחה באתר הכרויות

מאת: מערכת האתר - פופנאי הכרויות חינם ופנאי לפנויים ופנויות

אין הזדמנות שנייה לרושם ראשוני... זאת כל התורה על רגל אחת...בעיקר בדייטים ובאתרי הכרויות.
הכרטיס שלנו באתר ההכרויות הוא בעצם חלון הראווה שלנו שבו אנחנו משווקים את עצמנו ולכן הכרטיס שלנו צריך להיות אטרקטיבי מעניין ומושך מספיק כדי שנקבל יותר פניות ונגדיל את הסיכוי להכיר ולמצוא אהבה.
איך הופכים את הכרטיס לאטרקטיבי? מה לכתוב? איזו תמונה להעלות לאתר ? מה ימשוך את הצד השני לענות לנו?
 
 
 
 


 
 
חברה טובה המליצה לי על אתר הכרויות חינמי רציני ונחמד. נרשמתי ,קצת פרטים יבשים (אתם יודעים.. גיל, איזור מגורים,תעסוקה,גובה, צבע עיניים...), אין לי כוח לשבת ולכתוב על עצמי יותר מדי, מה אני אוהבת לעשות, מה אני מחפשת, מה חשוב לי ומה הייתי לוקחת לאי בודד (מי כתב את השאלון הזה לעזאזל? מה הוא חשב לעצמו? אני אומרת לעצמי בעודי מדלגת על השדות הללו)...טופס ההרשמה נראה לי ארוך ומייגע מדי...בהזדמנות אמלא אותו אני מבטיחה לעצמי...ותמונה? מה פתאום? אין לי כוח התחיל לחפש תמונה נורמלית, חוץ מזה,פאדיחה, רק חסר לי שמישהו מהמשרד יראה תמונות שלי באתר הכרויות או באפליקציית טינדר...שאחרים יעלו תמונות...ההרשמה הסתיימה. אני רישמית חברה באתר הכרויות. עושה חיפוש לפי הפרמטרים החשובים לי,לפנות למישהו בלי תמונה? אין מצב, לא בא בחשבון... אולי הוא מכוער?...אולי יש לו משהו להסתיר? הצג רק חברים עם תמונה אני מסמנת בטופס החיפוש. בתוצאות מחכה לי רשימה ארוכה,מכינה לי כוס קפה, מתיישבת בנחת ומתחילה לקרוא את הפרופילים...
שי ,רווק בן 33 מאיזור המרכז,מזל עקרב...בלה בלה בלה...אני מפהקת...מה שבאמת מעניין אותי ,מעבר לפרטים היבשים, זה מה שי כותב על עצמו, מה הוא אוהב, איפה מבלה וכד'.
שי לא כתב כלום על עצמו, כרטיס יבש ומשעמם,רק מילא את הפרטים היבשים.אני עוברת הלאה לפרופיל הבא....דני, עוד אחד שלא כתב כלום,לא השקיע...עוברת לכרטיס הבא ברשימה.
ווואואוווו....אופיר, בחור עם חיוך מדהים ועיניים ירוקות עמוקות מביט אליי מתמונת הפרופיל, "אותך אני רוצה" אני לוחשת לעצמי, קוראת את הפרופיל שלו ולא מפסיקה להתלהב,תחביבים משותפים כמו טיולים, צילום ומוזיקה, הכרטיס שלו שנון ומצחיק ממש כמו שאני אוהבת,מחפש את האחת והיחידה לקשר רציני של אהבה. אני מכבר מאוהבת.
אני מעיזה, שולחת לו הודעה עם המון סמיילים ופרחים..ומחכה...יום..יומיים...שבוע...אופיר לא כותב לי. מה שאני לא יודעת זה שאופיר נכנס עוד באותו ערב לאתר, קרא את ההודעה ששלחתי לו, הציץ בפרופיל שלי, השתעמם..."לא כתבה כלום על עצמה...לא העלתה תמונה...אולי הוא מכוערת...אולי יש לה משהו להסתיר..." והעדיף לענות לנעמה שכן העלתה תמונות שלה לאתר וכתבה הרבה על עצמה, שנונה ומצחיקה, ממש כמו שהוא אוהב. ורק בגלל כמה שניות של עצלנות שבהן יכולתי לבחור תמונה טובה,קצת לכתוב על עצמי, להשקיע...אופיר ואני החמצנו הזדמנות לדייט ואולי אפילו....
 
מה אמורים לכתוב? איזו תמונה כדאי לנו להעלות לאתר ? מה ימשוך את הצד השני לענות לנו?
 
הומור : אם הצלחתם להעלות חיוך על פניו של מי שקורא את הכרטיס שלכם...את רוב עבודה כבר עשיתם.
כמובן שלא צריך להגזים מדי , אלא רק לתבל קצת את הכרטיס למשל ב: "הנה כל מה שרציתם לשאול ולא היה לכם נעים לשאול" או : "הנה 6 סיבות למה כן כדאי לצאת איתי לבליינד דייט" בקיצור, זה לא צריך להיות גיבוב של בדיחות או שטויות, אחרי הכל אתם גם קצת רציניים..וחשוב מאוד שהצד השני גם יידע זאת. כדאי לפתוח במשהו משעשע ומושך את העין כדי שהצד השני ימשיך לקרוא את הפרופיל ולא יעבור מייד לכרטיס הבא, ובהמשך להוסיף את השאר.
 
יצירתיות : אין צורך לחזור על פרטים שמופיעים כבר בכרטיס עצמו כגון" אני דוד, בן 35 מגבעתיים, מזל מאזניים" את זה כבר קראנו כבר. ספרו משהו על עצמכם,רצוי בצורה יצירתית, זה יכול להיות כתוב בחרוזים או בחמשירים או אפילו שיר קצר שכתבתם, לא חייב להיות משהו ארוך מדי, העיקר שהמסר יעבור.
 
כמה המלצות וטיפים לגבי התוכן עצמו כרטיסכם האישי באתר הכרויות:
א. אל תהיו רומנטים מדי בכרטיס שמופנה לכולם, את הפנינות הרומנטיות תשמרו לדייט.
ב. את ההעדפות המיניות תשמרו לעצמכם בשלב זה, מה גם שאתר הכרויות רציני שעובר על התוכן שהחברים מעלים, לא יאפשר לכם להעלות לכרטיסכם תוכן בעל אופי מיני.(לעומת אתרי הכרויות סקס ששם לא יצנזרו אתכם)
ג. אמת בפרסום – תהיו אתם, לטוב ולרע (טוב, את הרע אתם לא ממש ממש חייבים להדגיש..)
אין טעם לרמות ולהסתיר, הכל מתגלה במוקדם או במאוחר...לפעמים אפשר ואף רצוי לעגל פינות קלות, אבל לא להגזים.
 
תמונה אחת שווה אלף מילים : הוספת תמונות לכרטיס היא המפתח להצלחה באתר הכרויות. חברים שהוסיפו תמונות לכרטיסם באתר הכרויות מקבלים הרבה יותר פניות מאשר חברים ללא תמונות. זה קורה מכמה סיבות:
  • בראש תוצאות החיפוש יופיעו ראשונים החברים בעלי התמונות כדי לדרבן את שאר החברים באתר להעלות תמונות,גם כדי להגביר את הסיכוי לקבלת פניות, וגם כי אתר הכרויות עם חברים ללא תמונות הינו אתר הכרויות לא אטרקטיבי ומשעמם.
  • ברוב אתרי ההכרויות ישנה אפשרות בטופס החיפוש לבצע סינון של חברים שלא העלו תמונות. מרבית החברים מחפשים חברים בעלי תמונה בלבד (אף אחד לא אוהב הפתעות בטח לא באתרי הכרויות...), ולפיכך אף לא נחשפים לכרטיסים של חברים ללא תמונות.
  • צירוף תמונה לכרטיס משדר ביטחון עצמי ורצינות, במיוחד כאשר מדובר בתמונה ברורה ומוצלחת.
 
איזה תמונות להעלות? העלו תמונות טובות שלכם, עדכניות,ברורות,תמונות בהן אתם מחייכים ומשדרים אמינות, נינוחות ונעימות.אין לכם תמונות מוצלחת וברורה? שווה להשקיע ולהצטלם אפילו במיוחד.ממש רוצים להשקיע? בחיפוש בגוגל תוכלו למצוא צלם שידאג לכם לתמונות מחמיאות ומוצלחות.
אל תטרחו להעלות תמונות מוצלחות שלכם מלפני 15 שנה... העניין סביר להניח ייתגלה כבר בדייט הראשון...אז חבל על הזמן שלכם ושל הצד השני.אל תטרחו גם להעלות לאתר הכרויות תמונה שבה אתם עם קסדה של אופנוע או עם מסיכת צלילה,או להיפך תמונה חושפנית מדי .אתר הכרויות רציני לא יאפשר לכם להציג תמונה שכזאת. כמובן שתמונות של דוגמנים מהעיתון או תמונות שצולמו ממרחק של 50 מטר ומעלה לא יוצגו באתר הכרויות רציני.
 
יש לכם עוד עצות לשיפור ולשידרוג כרטיס באתר הכרויות אתם מוזמנים לשתף אותנו.
 
22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
            1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD