הכרויות חינם אתרי הכרויות הכרויות סקס הכרויות בפייסבוק אירועים לפנויים פנויות הכרויות 50+ לצאת לדייט
שכחתי סיסמא | זכור אותי
אני: רוצה להכיר:
בגיל: איזור:

שידוכים

 

שידוכים

יש לא מעט דרכים להכיר בני זוג חדשים. אולם, לצד אתרי הכרויות פופולארים ושיטות הכרות נוספות, אין כמו פנייה לשדכן או לשדכנית מקצועיים, שיוכלו לסייע בכך. מדובר במקצוע עתיק, יחסית, המסייע לרווקים ולרווקות (וכמובן גם לגרושים וגרושות המחפשים הכרויות לפרק ב וקשר רציני) להכיר בני זוג פוטנציאליים, ולא רק במגזר הדתי. הם מציעים את שירותיהם לקהל הרחב ועוזרים לכל מי שמעוניין בכך. כיצד זה עובד, והאם, או עד כמה זה אכן מתאים בעידן של ימינו?

 

שדכניות מומלצות:

 • הלנה עמרם - הלנה עמרם שדכנית ותיקה עם עשרות שנות ניסיון בארץ ובחו"ל, הופיעה בעשרות תוכניות טלוויזיה וכתבה ספרים על הכרויות ושידוכים. הלנה עמרם שידכה עד היום בין אלפי פנויים ופנויות איכותיים וחיתנה למעלה מ 10,000 זוגות. תנו  להלנה עמרם למצוא גם עבורכם את החצי השני לקשר רציני, זוגיות,אהבה וחתונה.  השדכנית הלנה עמרם - הכרויות בדרך אחרת

   

  לתאום פגישה 053-9622377

  כמה כסף וזמן בזבזתם על אתרי הכרויות, מפגשי הכרויות ,הכרויות בפייסבוק ובכל מיני אפליקציות להכרויות ?

  כמה כסף וזמן בזבזתם על דייטים כושלים ומאכזבים ועדיין לא פגשתם את החצי השני שלכם?
   
   
  תכירו את הלנה עמרם – הלנה עמרם שדכנית ותיקה בעלת למעלה מ 40 שנות ניסיון בארץ ובחו"ל, שדכנית אישית עם הכרות מעמיקה של עולם השידוכים וההכרויות, והבנת הצרכים והדרישות של הפנויים והפנויות הנעזרים במשרד שידוכים. הלנה עמרם, הכוהנת הגדולה של עולם השידוכים וההכרויות , שדכנית בינלאומית מפורסמת שהופיעה בעשרות תוכניות טלוויזיה וכתבה ספרים על הכרויות, שידוכים וזוגיות . הלנה עמרם שידכה עד היום בין אלפי פנויים ופנויות איכותיים וחיתנה למעלה מ 10,000 זוגות. תנו  להלנה עמרם למצוא גם עבורכם את החצי השני לקשר רציני, זוגיות,אהבה וחתונה.
   
  Helena4Love הוא משרד השידוכים הוירטואלי של השדכנית הלנה עמרם. השילוב בין היחס אישי,הניסיון העצום של הלנה עמרם כשדכנית ומאגר נרחב של פנויים ופנויות איכותיים עושים את שירות השידוכים וההכרויות של הלנה עמרם לאמצעי יעיל, דיסקרטי ומצליח להכרות עם פנויים ופנויות אקדמאים, איכותיים, ומשכילים.
   
  שירות השידוכים של הלנה אינו מתאים לכל פנוי/ה.  השירות אישי ומקצועי וכרוך בתשלום, ומיועד לפנויים ופנויות ברמה גבוהה שרוצים לשמור על דיסקרטיות ולא לפזר תמונות באתרי הכרויות או לחפש בני זוג בפאבים, טיולי פנויים פנויות או מפגשי ספיד דייט. פנויים ופנויות איכותיים שמחפשים קשר רציני ואמיתי, ולא רוצים ולא יכולים לבזבז זמן, אנרגיה ורגשות על דייטים מיותרים ומאכזבים.

  תהליך ההצטרפות למאגר של השדכנית הלנה עמרם, אינו פשוט ומהיר ומצריך  מילוי  שאלון פסיכולוגי אישי ומקיף לצורך הרכבת פרופיל פסיכולוגי  וכן צירוף מסמך בכתב יד לצורך פענוח גרפולוגי מקצועי ואבחון אישיותי. לאחר מכן פגישה עם השדכנית האישית שהוכשרה לייעוץ והכוונה לזוגיות. במהלך השיחה תלמד השדכנית  להכיר אתכם, לזהות את הצרכים האמיתיים שלכם, מי אתם ומה אתם מחפשים, תוך ירידה לרובד העמוק יותר של מורכבות האופי ומבנה האישיות מנטליות מצב חברתי וכדומה וכלה בפרטים כללים והעדפות מבחינת המראה החיצוני. השדכנית האישית תעניק את המגע האנושי והאישי בדרך למציאת החצי השני. אם תרצו, תהיה השדכנית מעורבת יחד איתכם בקשר הזוגי הראשון שתצרו - מניתוח שיחת הטלפון הראשונה והדייט הראשון, ועד קבלת החלטות על המשך הקשר. לאתר ניתוח ושקלול כל הדו"חות, יאותרו עבורכם  בני הזוג המתאימים לכם ביותר ע"פ שיטת הלנה עמרם  - ומשם השמים הם הגבול....

  הצטרפו לאלפי פנויים ופנויות שהכירו והתחתנו בעזרת השדכנית הלנה עמרם

   

   

הראלה ישי -  השדכנית הראלה ישי, מייסדת חברת דו-לב, משרד שידוכים המתמחה בהכרויות למטרת נישואין, ומומחית בתחומי השידוכים וההכרויות.בעלת ניסיון של 22 שנה ואלפי שידוכים של רווקים, רווקות, גרושים, גרושות, אלמנים ואלמנות, פנויים ופנויות  בכל הגילאים, חילוניים, דתיים ומסורתיים, ומכל רחבי הארץ. שיטת השידוכים של הראלה ישי הוכיחה את עצמה לאורך השנים והפכה לאימפריה של רשת ארצית עם ארבעה סניפים של משרדי שידוכים והכרויות בתל-אביב, ירושלים באר-שבע ואשדוד.  התייאשתם מהגלישה האינסופית באתרי ההכרויות ברשת? מתאכזבים כל פעם מחדש בדייטים מתסכלים? כבר התרוצצתם בכל המסיבות והמועדונים לפנויים ופנויות, השתתפתם בהרצאות וסדנאות למציאת זוגיות ,נופשונים וטיולים לפנויים פנויות בהם פגשתם כל פעם מחדש  באותם אנשים ? לא הגיע הזמן לפגוש בני זוג פוטנציאליים שבאמת עונים על דרישותיכם, מלכתחילה...?

דו-לב – רשת משרדי שידוכים בהנהלת השדכנית הראלה ישי

 שדכנית הראלה ישיתכירו את השדכנית הראלה ישי, מייסדת חברת דו-לב, משרד שידוכים המתמחה בהכרויות למטרת נישואין, ומומחית בתחומי השידוכים וההכרויות.כבר למעלה מ-22 שנה  שהשדכנית הראלה ישי משדכת  בהצלחה בין אלפי  רווקים, רווקות, גרושים, גרושות, אלמנים ואלמנות, פנויים ופנויות  בכל הגילאים, חילוניים, דתיים ומסורתיים, ומכל רחבי הארץ. שיטת השידוכים של הראלה ישי הוכיחה את עצמה לאורך השנים והפכה לאימפריה של רשת ארצית עם ארבעה סניפים של משרדי הכרויות ושידוכים בתל-אביב, ירושלים באר-שבע ואשדוד.
 
היתרון הגדול בשיטת השידוכים של הראלה ישי הוא  החיסכון בזמן המתבזבז ושברון הלב המיותר בדייטים עם פרטנרים לא מתאימים או לא רציניים. המקצועיות והניסיון הרב שמביאה  השדכנית הראלה ישי והצוות שלה מאפשרים רמת סינון מקסימלית של מועמדים לא רלוונטיים ומיקוד  הדייטים  עם אנשים עימם יש סיכוי גבוה ליצירת קשר אמיתי, רציני וארוך טווח, תוך שמירה על  דיסקרטיות מירבית, שירות ויחס אישי ומחיר הוגן.
 
פנויים ופנויות המצטרפים למאגר השידוכים של הראלה ישי,  עוברים תהליך של היכרות יסודית ואישית וכן תהליך של אימות נתונים, כולל ניתוח גרפולוגי מקצועי  המלמד על קווי אופי אישיים וזוגיים. על פי נתונים ייחודיים אלו, השדכנית הראלה ישי וצוות משרד השידוכים "דו-לב"  יאתרו ממאגר הפנויים והפנויות האיכותיים את המועמדים המתאימים ביותר עבורך. אימות הנתונים, הראיונות ותיאום הציפיות, חוסכים לך דייטים מיותרים.
הדייטים הנקבעים יהיו אמינים, רציניים ומדוייקים עד כמה שניתן, ולפניי הדייטים ואחריהם תוכלו לקבל  עצות וטיפים שיועילו לכם בבניית הקשר.
 
 
לפגישת הכרות חינם ללא התחייבות: 03-6565000
 
השדכנית הראלה ישי תשמח למצוא עבורך את השידוך המושלם
 
נשמח אם תפרגנו ותציינו כי הגעתם דרך פופנאי אתר הכרויות שהוא באמת חינם
 

 

שידוכים - איך זה עובד

פגישה עם שדכן או שדכנית מתחילה בדרך כלל בשיחת הכרות ראשונה, שבה נמסרים לא מעט פרטים רלוונטיים וגם נחשפים הצרכים השונים. בהתאם לפגישת הכרות מקדימה זו יכולים השדכן או השדכנית לאתר לפונה אליהם את בן או בת הזוג המתאים, תוך התייחסות לכל התנאים והרצונות שהוצגו במהלך הפגישה. לאחר שהסתיימה פגישת הכרות זו, מכינים השדכן או השדכנית פרופיל אישי, המרכז במקום אחד את תכונותיו של הרווק או של הרווקה. בהמשך נבחנים מספר מועמדים שונים ומידת התאמתם לפרופיל זה. שירות השידוכים ממשיך במסירת המידע באשר למועמדים המתאימים ישירות לרווק או לרווקה, היוצאים לפגישה עם אחת אם עם כמה ממועמדים אלה. מדובר בשירות שהוא בתשלום, שירות מקצועי הכולל שדכן או שדכנית העוסקים בכך כבר לא מעט שנים.
 

שידוכים - יתרונות וחסרונות

לא בכדי מדובר במקצוע עתיק מאד וגם כזה שפונים אל אלה העוסקים בו כבר שנים רבות. פנייה לשדכן או לשדכנית היא דרך מצוינת להכיר בני או בנות זוג פוטנציאליים בתוך תקופת זמן קצרה. ישנם רבים, ובמיוחד בגילאים מסוימים, שמוצאים עצמם מבלים לא מעט שעות בעבודה ואחר כך ברביצה מול הטלוויזיה או בבית, במנוחה בסלון. הם אינם מבלים בחוץ או מתקשים למצוא בני או בנות זוג חדשים. במיוחד עבורם מוצעים שירותי שידוכים המסייעים להם למצוא זוגיות חדשה ומבלי שיצטרכו הם עצמם להשקיע זמן רב מדי במקומות, שאולי פחות נוח להם להיות. מאז שהחל עידן הדיגיטל שהוליד עמו אתרי הכרויות באינטרנט, פייסבוק ואפליקציות שונות למציאת בן/בת זוג, רבים חושבים שתם מקומם של שדכנים בימינו. אך המציאות בשטח מוכיחה שבדיוק ההפך הוא הנכון. עם כל יום שעובר והטכנולוגיה מתקדמת, קיימת דווקא עלייה בביקוש לשדכנים. הסיבה לכך היא מאוד פשוטה: מבחן התוצאה.
 
 

שידוכים למסורתיים

כאשר מחפשים שידוכים למסורתיים, צריכים להיות פתוחים מאוד ויצירתיים. צריך להבין שההגדרה "מסורתיים", היא רחבה. יש כאלה, שאצלם ההגדרה היא זיקה למסורת, אך לא שמירת תורה ומצוות. יש כאלה, שאצלם ההגדרה מתבטאת בכך שומרים תורה ומצוות באופן חלקי או אפילו חוזרים בשאלה שעדיין שומרים קצת... גם הציפיות מבן הזוג העתידי הם שונות. יהיו כאלה שירצו בן זוג חזק יותר, ויהיו מסורתיים שירצו בן זוג ששומר על המסורת ברמה שלהם, או שיהיה לו רק זיקה חזקה למסורת.
 
לברר מה מחפש השידוך רוצה מעצמו:
כאשר מחפשים שידוכים והכרויות למסורתיים, כמו למשל גם בהיכרויות לדתיים חשוב לדעת קודם כל מה המועמד מצפה מעצמו ביחסו אל הדת. כאשר למועמד יש זיקה חזקה, אך אין רצון להתקדם בשמירת תורה ומצוות, לא יתאים למצוא לו משהי שרוצה להתחזק. לעומת זאת, אם למשל "המסורתי" היה מנותק לגמרי בעברו, ומחפש שידוך ויש לו רצון חזק להתחזק, כדאי למצוא ש שבשלבי התחזקות כמוהו.
 
לפעמים מספיק שבני הזוג ישמרו רק 3 מצוות עיקריות:
כאשר מחפשים שידוכים למסורתיים, צריך להנמיך ציפיות. לפעמים, לא יתאים למסורתיים משהי בשלבי התחזקות, אך הם ירצו לקיים מצוות בסיסיות. לכן, לפעמים עדיף לחפש למסורתיים שרוצים לשמור על הדברים הבסיסיים, משהי שרוצה כרגע לקיים רק את הדברים הבסיסיים. המצוות הבסיסיות שבדרך כלל מסורתיים ירצו לקיים הם: שמירת שבת ברמה מסויימת, שמירה ברמה בסיסית על כשרות, וטבילה במקווה (טהרת המשפחה).
 
לפעמים שני בני הזוג יתחזקו ביחד:
בעת חיפוש שידוכים למסורתיים, חשוב מאוד לשים לב אם בן הזוג המסורתי מעוניין להתחזק. אולם גם כאשר הוא מעוניין להתחזק, לא כדאי לתת לו בחורה חזקה תורנית, אלא בחורה בשלבי התחזקות כמוהו. פעמים רבות, זוג מסורתי מתחתן, ושני בני הזוג מתחזקים ביחד בשמירת תורה ומצוות.
 
שידוכים והכרויות פרק ב' למסורתיים:
כאשר מחפשים שידוכים למסורתיים פרק ב', צריך להיות זהירים ועם יד על הדופק. הזהירות חייבת להיות גדולה מאוד כאשר מחפשים שידוך לגרוש מסורתי. אם הגירושין היו על רקע דתי, צריך למצוא שידוך ברמת שמירה על המסורת וברמת ציפיות בדיוק כמו של הגרוש. כאשר מחפשים שידוך לאלמנים ואלמנות אפשר להיות גמישים יותר, אך לא לחפש מועמד חזק ותורני יותר מהשני.
שיהיה בהצלחה

 

שדכנית

שדכנית היא אדם המפגיש בין שני אנשים לצורך היכרות אשר תוביל לנישואין. שדכן טוב הוא אדם המצויד באינטואיציה טובה המביאה אותו להרגיש כי שני אנשים יכולים להתאים אחד לשני. אולם מהו בדיוק אופן פעולתו? ומי פונה לשירותיו של שדכן?
מקצוע השדכן קיים מאות שנים בחברה היהודית החרדית והוא נפוץ עד היום. השדכן בחברה החרדית הוא זה המתאים בין בני זוג על פי ייחוס משפחתי ואילו בחברה החילונית, מפגיש השדכן בין בני זוג על פי היכרות מקדימה עם כל אחד מהם, בחינת הרקע, תחומי עניין דומים ועוד.

שדכן, מפגיש לבבות

אנשים רבים פונים אל שדכן למטרת מציאת החצי השני שלהם. לרוב, מדובר על אנשים המחפשים שידוך למטרה רצינית כמו חתונה ולא למטרת היכרות שטחית או "סטוץ". בין אם מדובר על חילונים, אקדמאים, שומרי מסורת, אנשים בעלי מעמד סוציואקונומי גבוה, גרושים או בני גיל הזהב, כל אחד מהם פונה לשדכן למטרת היכרות וסומך עליו כי הניסיון, המקצועיות וכמובן האינטואיציה הטובה שלו, יביאו להם לבסוף את בן הזוג או בת הזוג המיוחלים.

איך יוצא השידוך לדרך

כל פגישה אצל שדכן מתחילה בתאום ציפיות. המועמד לשידוך פוגש את השדכן ובמעמד זה ככל הנראה ישאל השדכן לציפיותיו מבן הזוג או בת הזוג העתידיים. יתכן כי המועמד אף יתבקש למלא שאלון אישי קצר בו יישאל על תחביביו, הרגלי הבילוי שלו ועוד וזאת על מנת לסייע לשדכן להכיר טוב יותר את המועמד שלו לשידוך ולהתאים לו את השידוך הטוב ביותר עבורו. כמובן שאין מדובר במדע מדויק ואת רוב ה"עבודה" צריכים לעשות המועמדים לשידוך עצמם אשר ייפגשו בתיווכו של השדכן לצורך ההיכרות, אך היכולת של השדכן להרגיש אילו מן המועמדים המגיעים אליו עשויים להתאים זה לזה היא מהות המקצוע שלו.

החצי השני שלך מחכה לך מעבר לפינה

אומרים שלכל סיר יש מכסה, אחרי אינספור דייטים לא מוצלחים, נוטים פנויים ופנויות רבים להתייאש ולחשוב כי אולי לסיר שלהם אין באמת מכסה מתאים. אך ייתכן כי דווקא שירותים של שדכן, הם הפתרון הטוב ביותר עבורם. ייתכן שברשימת המועמדים לשידוך של השדכן מצוי החצי השני האידיאלי עבורך ולכן, כשפונים אל שדכן מקצועי, חשוב להשאיר את הסקפטיות בחוץ ולפנות מקום בלב להיכרויות והזדמנויות חדשות. ובל נשכח – יש אתרי היכרויות ברשת שמשמשים אלפי בני אדם בכל יום לטובת יצירת שידוכים. אז אולי השידוך שלך נמצא דווקא בהם?
 

מחפש שידוך

איזה אתרי הכרויות מומלצים למי שמחפש שידוך?  איך להכיר נשים באתרי ההכרויות? מה היתרונות והחסרונות של אתרי ההכרויות מול שיטת השידוכים המסורתית? איזה עוד אפשרויות חוץ מאתרי הכרויות יש למי שמחפש שידוך? אין דבר בעולם שחשוב יותר מאהבה וזוגיות, כולנו מבינים שאנחנו צריכים אהבה כמו אוויר לנשימה וגם אם יש לנו הכל בחיים אבל חסרה לנו הזוגיות אז כאילו אין לנו כלום. אם אתה מחפש שידוך אתה בוודאי מבין מהי החשיבות של אהבה בחיים ואם ניסית כבר את כל האפשרויות ואם כבר יצאת לעשרות דייטים שלא צלחו הגיע הזמן לעשות משהו אחר ולנסות דרך מעט שונה. אז היום כבר לא ממש הולכים לשדכן או שדכנית טובה ויותר עושים את העבודה לבד. חוק המספרים הגדולים – יותר דייטים יגדילו את הסיכוי שלך למצוא אהבה.  אם אתה מחפש שידוך אמיתי, שידוך לטווח ארוך ושידוך שיגרום לך לקום בשמחה בכל בוקר מהמיטה אתה צריך לצאת לכמה שיותר דייטים ולפגוש כמה שיותר בחורות. יש כאלו שחושבים שאם הם ייצאו לדייט אחד בחודש הם ימצאו את האהבה של החיים שלהם אבל האמת היא שגם כאשר זה מגיע לנושא האהבה והזוגיות חוק המספרים הגדולים נכנס לתוקף. כמובן שאם אתם יוצא לדייט היום ומחר לדייט נוסף אתה לא צריך לספר על כך לכל העולם אבל כן חשוב שתדע שככל שתצא יותר וככל שתכיר יותר נשים גם תגדיל משמעותית את הסיכוי שלך למצוא אהבה.  אז איפה מתחילים?
 
 

דייטים למי שמחפש שידוך:

  בעולם שלנו כיום הכל נעשה דרך הטלפון הנייד, בין אם באתרי הכרויות ובין אם באפליקציות להכרויות (כגון טינדר למשל)  ואולי תתפלאו לשמוע אבל זו גם הדרך שלכם להכיר את אהבת חייכם הבאה. אתה, בתור מחפש שידוך יודע שלמצוא אהבה ככה סתם ברחוב זו משימה קשה מאוד, אולי אפילו בלתי אפשרית ובעזרת אתרי הכריות שאליהם אתה מגיע בעזרת הנייד שלך אתה יכול להגיע לעשרות נשים מדי יום. חשוב לא להתפזר יותר מדי, תפסת מרובה לא תפסת.  כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט לבחור מי הבחורה שעושה לך את זה יותר מהשאר ופשוט לצאת לדייטים. בדרך הזו אתה גם חוסך לעצמך זמן כי כל הנשים שאתה רוצה להכיר נמצאות במקום אחד, גם חוסך לעצמך מבוכה כי כל מי שנמצאת באתר מחפשת אהבה בדיוק כמוך וגם אתה יכול לסנן טרם הדייט עצמו נשים שאין לך איתן שום חיבור ראשוני. מחפש שידוך זה מישהו שמוכן לנסות הכל כדי למצוא את האהבה שלו, אם אתה מחפש שידוך ומוכן ללכת עד הסוף - אתה אכן תצליח לזכות במוקדם או במאוחר באהבה אמיתית. כמובן שחוץ מאתרי הכרויות יש גם אפשרויות אחרות למי שמחפש שידוך, אפשר להצטרף לטיולים לפנויים ופנויות, להשתתף באירועים שמיועדים להכרויות (כמו מפגשי ספיד דייט למשל, ולמי שאוהב אז אפשר גם לנסות במועדונים לפנויים ופנויות, מסיבות וכד'.
שיהיה בהצלחה
 
 
 
שדכן

מהו שדכן? מה היתרונות של שדכן? האם אתרי ההכרויות החליפו את עבודת השדכן? מי עדיין מעדיף להשתמש בשירותי שידוכים? שדכן הוא אדם המפגיש בין שני אנשים לצורך היכרות אשר תוביל לנישואין. שדכן טוב הוא אדם המצויד באינטואיציה טובה המביאה אותו להרגיש כי שני אנשים יכולים להתאים אחד לשני. אולם מהו בדיוק אופן פעולתו? ומי פונה לשירותיו של שדכן? מקצוע השדכן קיים מאות שנים בעיקר בחברה היהודית החרדית והוא נפוץ עד היום. השדכן / שדכנית בחברה החרדית הוא זה המתאים בין בני זוג על פי ייחוס משפחתי ופרמטרים ייחודים נוספים ואילו בחברה החילונית, מפגיש השדכן בין בני זוג על פי היכרות מקדימה עם כל אחד מהם,שאלוני התאמה, בחינת הרקע, תחומי עניין דומים ועוד.
 
שדכן, מפגיש לבבות: אנשים רבים פונים אל שדכן למטרת מציאת החצי השני שלהם. לרוב, מדובר על אנשים המחפשים שידוך למטרה רצינית כמו חתונה ולא למטרת היכרות שטחית או "סטוץ". בין אם מדובר על חילונים, אקדמאים, שומרי מסורת, אנשים בעלי מעמד סוציואקונומי גבוה, גרושים או בני גיל הזהב, כל אחד מהם פונה לשדכן למטרת היכרות וסומך עליו כי הניסיון, המקצועיות וכמובן האינטואיציה הטובה שלו, יביאו להם לבסוף את בן הזוג או בת הזוג המיוחלים.
 
איך יוצא השידוך לדרך? כל פגישה אצל שדכן מתחילה בתאום ציפיות. המועמד לשידוך פוגש את השדכן ובמעמד זה ככל הנראה ישאל השדכן לציפיותיו מבן הזוג או בת הזוג העתידיים. יתכן כי המועמד אף יתבקש למלא שאלון אישי קצר בו יישאל על תחביביו, הרגלי הבילוי שלו ועוד וזאת על מנת לסייע לשדכן להכיר טוב יותר את המועמד שלו לשידוך ולהתאים לו את השידוך הטוב ביותר עבורו. כמובן שאין מדובר במדע מדויק ואת רוב ה"עבודה" צריכים לעשות המועמדים לשידוך עצמם אשר ייפגשו בתיווכו של השדכן לצורך ההיכרות, אך היכולת של השדכן להרגיש אילו מן המועמדים המגיעים אליו עשויים להתאים זה לזה היא מהות המקצוע שלו.
 
החצי השני שלך מחכה לך מעבר לפינה: אומרים שלכל סיר יש מכסה, אחרי אינספור דייטים לא מוצלחים, נוטים פנויים ופנויות רבים להתייאש ולחשוב כי אולי לסיר שלהם אין באמת מכסה מתאים. אך ייתכן כי דווקא שירותים של שדכן, הם הפתרון הטוב ביותר עבורם. ייתכן שברשימת המועמדים לשידוך של השדכן מצוי החצי השני האידיאלי עבורך ולכן, כשפונים אל שדכן מקצועי, חשוב להשאיר את הסקפטיות בחוץ ולפנות מקום בלב להיכרויות והזדמנויות חדשות. ובל נשכח – יש אתרי היכרויות ברשת שמשמשים אלפי בני אדם בכל יום לטובת יצירת שידוכים. אז אולי השידוך שלך נמצא דווקא בהם?
 
שדכנים לדתיים
מסכת השידוכים הינה מורכבת, כאשר משאלות וחלומות נעמדים לצד מציאות שלא תמיד מיישרת קו איתם. שדכנים לדתיים מודעים למורכבות של העניין ומשתדלים להתאים ככל יכולתם. אך, ההכרות שלהם הינה מצומצמת. אתרי הכריות פותחים ערוץ נוסף למציאת בן זוג מול מבחר גדול. בציבור הדתי אנשים מבקשים למצוא את בן הזוג שלהם בקדושה ובטהרה, הם רוצים להימנע מהיכרויות שלא יצא מהם עתיד של נישואין. זו הסיבה כי אצל הציבור הדתי שדכנים היו מאז ומתמיד הדרך הנכונה והמומלצת ביותר למציאת הזיווג המתאים, אחרי בירורים קצרים (או ארוכים) היו מגיעים להכרעה האם המיועד/ת מתאימ/ה והדייט היה ההכרעה. היום יש דרך נוספת שמשמשת בדיוק למטרה זו, היא מבקשת להחליף את המערכת של שדכנים לדתיים שהיו מוכרים מפנקס השדכנות או לחילופין היא מגיעה בתוספת להם ומאפשרת לבחור או בחורה המחפשים את בן הזוג שלהם למצוא את האבדה בתוך האתר מתוך היצע רחב.
 
מכירים מקרוב : אתר הכרויות לדתיים מאפשר סינון קל יותר של הצעות נישואין, כאשר כל בחור או בחורה שמועלים לאתר, מקטלגים את עצמם במקום המתאים. הם בעצם מספרים את מה שהם רוצים שידעו אודות תכונותיהם, השקפתם ומאווייהם. כך שניתן בצורה ממוקדת להגיע אל המתאים או לפחות לאלו שנראים מתאימים. כאשר מתחיל שלב יצירת הקשר הדברים הבסיסים כבר מבוררים ורק התכונות הנסתרות והמראה החיצוני דורשים בירור והכרות. הרבה מהשדכנים לדתיים כאשר הם רואים שהבחור נמצא מול שוקת שבורה וההיצע הולך ומצטמצם ימליצו אף הם על חיפוש באתרי הכריות, הם מבינים את המעלה הגדולה של חיפוש באתר ואת האופציות שגלישה ברשת פותחת עבור המועמד, הסיכוי לפגוש אפילו ממרחק גיאוגרפי את  הנבחר, כאשר האופציות הן רחבות יותר ויכולות להביא אפשרויות רחוקות ולא נראות. לא בכדי צעירים וצעירות רבים מחפשים את עצמם שם, כך הם בטוחים שהם נחשפים וחושפים את עצמם הרבה יותר. נראה כי ככל שחולפות השנים והמודעות עולה, שידוכים לדתיים מועלים על גבי הרשת, בחורים, בחורות והאפילו הורים מודאגים מצעים את עצמם על גבי האתרים במטרה למצוא את המבוקש.
 

שדכניות חרדיות

ישנן שדכניות חרדיות רבות בשוק השידוכים השוקדות על מלאכתן יומם וליל. הן מצליחות להוציא לפועל שידוכים רבים ומוצלחים כאשר זוגות רבים חייבים להן את האושר שלהן. שדכניות חרדיות עושות מלאכת קודש של ממש ומסייעות בהקמת בתים נאמנים בישראל. איך הן עובדות?
 
שדכניות רבות בעולם החרדי עמלות מידי יום ביומו להציע שידוכים לבנים ולבנות ובכך לקרב את ישועתם. כי ידוע – כל הצעה מקרבת את ההצעה הנכונה. איך פועל מוסד השידוכים בקרב הפנויים ונפנויות במגזר הדתי ובמגזר החרדי ? על כך במאמר שלפנינו.
 
מקימים בתים בישראל
לשדכנים חלק חשוב ביותר בבניית בתים נאמנים בישראל. הפעולות שהם עושים לשם כך נחשבים למעשי חסד ממש היות ורבים לא היו מצליחים למצוא את זיווגם ללא עזרתם של השדכנים הללו. בציבור החרדי ישנם השדכנים הקבועים שהם מקצוענים ממש בהתאמה של שידוכים והניהול שלהם עד לסוף הטוב וישנם גם השדכנים לרגע. שידוכים רבים מצליחים לצאת לפועל דווקא בעזרתם של השדכנים לרגע. מה זאת אומרת? שדכנים אלו הם אנשים מן השורה כמונו וכמוכם. אנשים שעלה בדעתם רעיון לשידוך מתאים. בחור לבחורה Y. הם מציעים את הרעיון שלהם לשני הצדדים והשידוך מתחיל להתגלגל עד לסופו הטוב. 
 
דמי שדכנות
מקובל לשלם דמי שדכנות לכל שדכן שמצליח להביא לידי גמר שידוך כלשהו. בקרב מגזרים שונים מקובל להסתפק במתנה כאשר השדכנים עצמם מצהירים כי הם עובדים רק לשם שמים. אך רבים הם השדכנים שדווקא כן גובים את דמי השדכנות על סמך האמירה של גדולי ישראל כי דמי שדכנות זהו כסף הכי כשר שרק יש!
 
פונים אל שדכנים
רבים מחכים שהשדכנים יפנו אליהם מיוזמתם ואכן בדרך כלל זה מה שקורה כי בקהילה החרדית תמיד יהיה מי שיידע את השדכן על אודות בחורים ובחורות שנכנסו לשוק השידוכים ומשם הדרך לפנקס של השדכן קצרה מאוד. אלו יתחילו בניסיונות למצוא הצעות רלוונטיות לכל שם חדש שבפנקסם.
 
בציבור החרדי אנחנו עדיין לא רואים כל כך את השימוש באתרי היכרויות אך אין ספק כי גם לשם תצליח לחדור איכשהו הקדמה תוך שמירה ועמידה על כל העקרונות.
 

שדכניות בירושלים

 

קשה לך בדייטים? אתם לא מסתדרים עם הכרויות באמצעות אתרי ההכרויות ואפליקציות להכרויות? אתם צריכים ליווי אישי?  למה שלא תעזרו בשדכנית? ומה היתרונות והחסרונות של שדכנית מול אתרי הכרויות?  חוסר זרימה ואי נוחות במהלך פגישות גורמים לך לוותר מראש? התשוקה לאהבה וזוגיות לא מרפה? הפחד לפספס את הרכבת מדיר שינה מעיניך? חשבת על אדם שילווה אותך בתהליך החיפוש? יכול להיות שאדם כזה הוא הפתרון המושלם עבורך, שדכנית מומחית שתאמן אותך למציאת זוגיות, להסרת המחסומים ולביטחון עצמי. שידוך זה מקצוע המצריך הרבה מאוד ידע, רגישות, הבנה בבני אדם, יכולת להכיל ולגלות אמפטיה לקושי של האחר, יכולת לפענח את המורכבות של הקושי ומציאת דרכים לפירוקו. ירושלים מלאה בשדכניות מקצועיות ובעלות ניסיון רב, בוגרות קורסים מקצועיים לשדכנות ואימון אישי לזוגיות. כמה פגישות עם שדכנית מקצועית יכולות לעשות מהפך ולסלול את הדרך לזוגיות, פרק ב' או זוגיות ראשונה, לנישואין והקמת בית בישראל. עם זאת, פגישה ושירות אישי של שדכנית יעלה יותר משימוש באתר הכרויות, אך בתמורה אתה מקבל יחס אישי והתאמה בשידוך לא לפי פרטים יבשים במחשב אלא לפי התאמה של ממש.
 
שדכניות בירושלים
 • שושנה ליפן  - שדכנית מנוסה לפנויים ופנויות מכל המגזרים, שידוכים לדתיים לאומים, שידוכים לחרדים וגם שידוכים לחוזרים בתשובה. לפרטים נוספים  054-842-4019
 • נעמה ברקי - שידוכים לפנויים ופנויות מהמגזר הדתי לאומי באיזור גוש עציון   054-2027453
 • משרד השידוכים 'נהר דעה'  - השירות כרוך בתשלום ופגישה ראשונה בירושלים או בבית אל. לפרטים התקשרו 054-3344326
 • רבקה בן אברהם  - שידוכים באיזור גוש עציון.  052-3802823
 • רות גת ידידיה - שדכנית לחבדניקים - בית שמש, עוסקת בזיווגים, בפרט לסייע להם לגשת לפגישה עם מוכנות רבה.   טלפון: 02-9990915
משרדי שידוכים (בפריסה ארצית, לא רק בירושלים):
הראלה ישי
הלנה עמרם
ישפה
רותי מלמד
שרית ידגר
אסתי בן אלי
 
 
לחפש ולמצוא שדכניות בירושלים: הדרך הטובה ביותר להגיע אל שדכנית בירושלים היא בעזרת המלצות. באתר היכרויות למשל, ניתן ליצור קשר עם פנויים פנויות רבים המחפשים את הזיווג הקוסמי, פנויים ופנויות איכותיים המקיימים חיי תהילה תוססים, ולקבל מהם המלצות. חלק מהפנויים פנויות מצאו את הזוגיות המאושרת ועדיין חיים בתוך הקהילה שהפכה עבורם למשפחה. אפשר הכיר פנויים ופנויות רבים מהמגזר החרדי ולהם ידע רב על שדכניות בירושלים. הקושי במציאת זוגיות הוא לא גזרת גורל, לפעמים לאנשים נדמה שקושי מסוים בתחום מסוים ילווה אותם לעד. הדבר מתבטא בהרבה תחומים כמו למשל התנהלות פיננסית, קידום מקצועי וכמובן קשר זוגי. לא מעט אנשים מוותרים בשלב מסוים, הם מתייאשים ומאמינים שאין דרך לצאת מהקושי. ובכן, אין דבר הרחוק מהאמת יותר מזה. כל קושי ניתן לפתרון וכל מחסום רגשי ניתן לפירוק והסרה. יש לבצע הבחנה מקצועית בסבלנות ובאהבה, לאתר את הנקודות באישיות עליהן יושב הקושי ולפרק אותו בעדינות.
 
שדכניות בירושלים יודעות את העבודה: שדכניות בירושלים הן לא בהכרח פסיכולוגיות, לפעמים כן, אבל הן מומחיות גדולות בכל הנושא של חיבור זוגי. בכמה שיחות יכולה השדכנית להכיר אותך היטב ולהבין בדיוק מי מתאים או מתאימה לך. כמו כן, בעזרת ניסיונה המקצועי של השדכנית, היא תדע להגיע אליך ולהבין מה מונע מבעדך למצוא זוגיות. לכל אחד ואחת הדרך האישית אל הזוגיות המיוחלת, אל הקן המשפחתי. לפעמים דרך אתר היכרות, שידוך בעזרת חברה או חבר טוב, פגישה מקרית או שדכנית מנוסה.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
22/04/2024

צוות האתר מאחל לכולם, חג פסח שקט ושמח ותפילה שכל החטופים יחזרו כבר הביתה15/09/2023

בואו למצוא אהבה ולהנות בסוף שבוע בים המלח לפנויים ופנויות  - לפרטים נוספים ליחצו כאן14/09/2022

בשבת הקרובה טיול פנויים פנויות אל עמק המעיינות. לפרטים נוספים - ליחצו כאן08/02/2022

הכרויות לפרק ב' - קבוצת פייסבוק תוססת ופעילה לגרושים וגרושות שמחפשים הכרות לפרק ב - להצטרפות ליחצו כאן15/08/2021
ליחצו כאן והצטרפו עכשיו לקבוצת הפייסבוק שלנו "הכרויות לקשר רציני" - החצי השני שלך מחכה לך כאן...
 

 


 22/04/2021
בשבת הקרובה, טיול פנויים פנויות אל הנופים הקסומים של נחל קטלב ואבו גוש. לפרטים והרשמה ליחצו כאן
 
 


 


חדשות האתר
א ב ג ד ה ו ש
      1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
לוח אירועים
  מה עוד?
הכרויות לקשר רציני
הכרויות סקס
הכרויות לגילאי 50 פלוס
Знакомства на русском
כפיות - אתר הכרויות
בליינד דייט - אתר הכרויות
שליש גן עדן - הכרויות לדתיים
موقع تعارف عربي
אתר ההכרויות lovely
המלץ על האתר |

  הכרויות | זבנג הכרויות | דייטלנד |   הכרויות לדתיים   |    הכרויות לגילאי 50+    |  ספיד דייטאימון אישי למציאת זוגיות  | בלוג  | אודות |                 צור קשר

כל הזכויות שמורות לפו"פנאי - אתר הכרויות ופנאי לאנשים איכותיים site by: visual - pure interactive | Developed by: WiseGroup Media LTD